Kategorie

Penzion Blanský Les

3,9 / 5 (56 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Dohoda o rezervaci, kvalita služby“

Luxusní ubytování v šumavském podhůří CHKO Blanský les. Bohaté zázemí, vlastní PIZZA RESTAURANT, venkovní terasa, velký pozemek pro volné vyžití dětí, nádherná příroda a spousta památek v okolí. Půjčovna kol, dětsk. vozíků, plánování vyletů.

Dnešní nabídky Penzion Blanský Les

Hodnocení podniku Penzion Blanský Les

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
eva

krásné prostředí jižních Čech, nové vkusně zařízené a čisté ubytování, hezky položený penzion se slunnou terasou s výhledem do okolí, klidné prostředí, dobrá večeře

*osoba pana majitele, provozovatele a kuchaře v jednom, který svým povýšeným až arogantním způsobem chování vystupoval už od počátku našeho kontaktu. bohužel musím konstatovat, že jeho jediným cílem je rychlé zbohatnutí.
*byli jsme ubytováni v dvoulůžkovém pokoji s manželskou postelí, který nám prodal jeho dvoulůžkový s přistýlkou, tj. s příplatkem 750 kč/ubytování, ačkoliv s námi náš 7letý syn musel spát na manželské posteli (šíře obou matrací cca 180 cm), která je přeci dost široká pro 3 osoby, dle slov majitele, aby nám ji počítal coby přistýlku!
*snídaně dost ochuzená a vyhlášena striktně na 8h (kliente máš smůlu, pokud se ti nehodí). oba dny černý čaj, obložená mísa se šunkou a pár kolečky salámu, sýr a máslo, chleba, buchta. Pro děti dost nevhodná a nepestrá.
*kolárna malá a klíče má pouze pan majitel. takže pokud chceš odjíždět z kolárny třeba po 10 h, máš smůlu.
*předražené, ač chutné, jídlo (nejsme přeci v Praze! – i v UNESCO zapsaných Holašovicích na náměstí se najíte levněji a stejně dobře).
recenze normálně nepíši. obecně jsem docela nenáročný klient a pokud je hezké počasí a mám střechu nad hlavou a dobře se nasnídám, neremcám. 18 let pracuji cestovním ruchu, jsem na leccos zvyklá…

7. 8. 2016
Užitečné? Ano
Jiří

Dohoda o rezervaci, kvalita služby

Vyšší cenová hladina

26. 11. 2016
Užitečné? Ano
Johana

Líbilo se nám úplně všechno, ubytování, strava, čisto, příroda…

Bohužel i přesto, že vše bylo perfektní bych ubytování v tomto penziónu nedoporučovala. Pan majitel by měl zvážit, jestli mezi sebe a zákazníky nenajmout jednu slušnou, milou a příjemnou osobu, které by dostatečně finančně vynahradil jeho zacházení. Pak už by prodloužený víkend na Blanský les byl dokonalý.

20. 11. 2016
Užitečné? Ano
Olesovska

Krásná krajina
Hezké výlety

Majitel objektu nebyl k nalezení s klíči, když jsme chtěli vyjet na výlet. Jakmile jsme přes sousedy dostali jeho číslo, přišel a byl naštvaný, že se o nás musí starat.

19. 11. 2016
Užitečné? Ano
Miroslav

Ubytování v krásném a klidném prostředí. Příjemný majitel.

11. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (25)