Esco Laser Game

1,0 / 5 (1 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Akce se pro nás nevydařila. Už při příchodu nám dal číšnik jasně (hlavně
slovně) najevo, že ho svojí přítomností obtěžujeme – docela nás to udivilo, byl sice večer, ale dva stoly měl obsazené hosty. O akci vůbec nevěděl a stále na nás naléhal, že máme jen 50% slevu a billiard si musíme zaplatit. Teprve od provozního zjistil, co a jak. Odmítal nás i obsluhovat, takže pro pití jsme si museli chodit sami k baru. Piva měli podmíru a můj džus byl zkažený – jak by ne, z láhve dle datumu spotřeby bylo jasné, že mi dal prošlý kus. Šla jsem mu ho tedy vrátit – ANI SE NEOMLUVIL, jen se strašně divil – nakonec mi oznámil, že má všechny prošlé a musí tedy dát jinou příchut – no slova jsem na to neměla. Za daných okolností jsme si odehráli "svoji hodinu“ a podnik opustili. Víckrát do něj již nezavítáme. Bohužel. "

Esco Laser Game je nová moderně vybavená aréna, nacházející se v unikátních prostorách bývalého kina, kde si můžete zahrát až v 16 hráčích najednou. Navíc se můžete občerstvit na naší restaurace ESCO, kde nabízíme speciality mexické kuchyně, burgery a pizzy.

Dnes otevřeno: 13:00–22:00 Zobrazit všechny dny

Recepce
http://www.escolasergame.cz
info@escolasergame.cz
+420 736 455 493

Právě teď nabízíme

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Esco Laser Game

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
1,0/5 (1 hodnocení)
5 0
4 0
3 0
2 0
Lucinka

Akce se pro nás nevydařila. Už při příchodu nám dal číšnik jasně (hlavně
slovně) najevo, že ho svojí přítomností obtěžujeme – docela nás to udivilo, byl sice večer, ale dva stoly měl obsazené hosty. O akci vůbec nevěděl a stále na nás naléhal, že máme jen 50% slevu a billiard si musíme zaplatit. Teprve od provozního zjistil, co a jak. Odmítal nás i obsluhovat, takže pro pití jsme si museli chodit sami k baru. Piva měli podmíru a můj džus byl zkažený – jak by ne, z láhve dle datumu spotřeby bylo jasné, že mi dal prošlý kus. Šla jsem mu ho tedy vrátit – ANI SE NEOMLUVIL, jen se strašně divil – nakonec mi oznámil, že má všechny prošlé a musí tedy dát jinou příchut – no slova jsem na to neměla. Za daných okolností jsme si odehráli „svoji hodinu“ a podnik opustili. Víckrát do něj již nezavítáme. Bohužel.

11. 8. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano