Restaurace Akademie

4,1 / 5 (74 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „čekali jsme 30 minut
v podniku bylo jenom pár hostů
ale manžel říkal, že to asi čerstvě připravovali“

Naše nekuřácká restaurace Vás přivítá svým moderním, ale útulným interiérem, pohodlným posezením, příjemnou obsluhou a především poctivou, českou kuchyní v moderní úpravě z čerstvých surovin jež budete moci ochutnat jak ve formě nabídkového listu respektující krajové a sezónní suroviny, ale také ve formě poledních tříchodových meníček s příznivou cenou. Pro náročnou klientelu jsou připraveny gurmetské zážitky ve formě večerního menu, které je připraveno s pečlivostí a citem pro kombinaci surovin a úprav doplněné vhodným vínem z našeho archivu. Tématicky zaměřenou nabídku pokrmů připravujeme vždy s ohledem na tradiční sváteční přiležitosti, sezonní surovinu či region. Součástí denní nabídky restaurace je také snídaňové menu nebo snídaňový bufet vhodný pro pracovní snídaně, široká nabídka domácího sladného i slaného pečiva, čerstvého sezonního ovoce, zeleniny a různých výrobků studené kuchyně jež jsou v nabídce také pro semináře a školení jako občerstvení v předsálích seminárního centra Akademie. Restaurace také nabízí příjemný salonek, který Vám poskytne dostatek soukromí na privátní akce a také připojení na internet pomocí WIFI sítě ZDARMA.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Restaurace Akademie

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Josef

Skvělé jídlo, ale obsluha nic moc. 8-)

10. 2. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Dasa

čekali jsme 30 minut
v podniku bylo jenom pár hostů
ale manžel říkal, že to asi čerstvě připravovali

4. 2. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Vacu

příjemné prostředí, obsluze nelze nic vyčíst, jídlo servírováno na předehřátých talířích, chutné nadýchané knedlíky, kachnička málo slaná, ale to není výtka, dosolila se podle chuti, zelí rovněž chutné, jedinou výtkou podniku byly WC mimo restauraci a tak trošku se musely hledat

3. 2. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Yveta

Krásné prostředí, moderní restaurace, ceny jsou tam na Ostravu opravdu vysoké, proto je restaurace večer prázdná, mám ráda kolem sebe ten hospodský ruch. Škoda, rádi by jsme tam zašli častěji, ale novou nabídku již máme zakoupenou.

1. 2. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Anna

Příjemné prostory, výborné jídlo i víno.

1. 2. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (27)