Kategorie

Divadlo Kámen

3,7 / 5 (65 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „- v divadle obsluhují a pracují velmi příjemní lidé
- představení "Dopis poslaný poštou“ bylo moc fajn
- divadlo Kámen hraje minimalisticky, což se ne všem může zamlouvat. Doporučuji navštívit a udělat si vlastní názor- mě osobně tyhle podivnosti baví :-)"

Divadlo Kámen je pražské autorské divadlo. Působí ve vlastním divadelním studiu pro 50 diváků poblíž stanice metra Invalidovna. Jeho zakladatelem a režisérem je Petr Odo Macháček. Divadlo Kámen se zaměřuje na originální formy moderní činohry. Pracuje s fyzickým vnímáním divadla a jeho hudebností, rozehráváním motivů ve více rovinách, souhrami sil a energií, minimalistickými postupy, improvizací jazzového typu, živým osobním herectvím. Představení otevírají prostor pro vícedimenzionální zážitky, svobodnou interpretaci a nevyhnutelný humor. Divadlo Kámen se opírá o skupinu dlouhodobě a koncepčně pracujících herců, kteří jsou hlavními tvůrci každého představení.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Divadlo

Hodnocení podniku Divadlo Kámen

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Michaela

– v divadle obsluhují a pracují velmi příjemní lidé
- představení „Dopis poslaný poštou“ bylo moc fajn
- divadlo Kámen hraje minimalisticky, což se ne všem může zamlouvat. Doporučuji navštívit a udělat si vlastní názor- mě osobně tyhle podivnosti baví :-)

Hodnocená nabídka: Dopis poslaný poštou
7. 12. 2015
Užitečné? Ano
Michaela

– prolínání hudby a divadla dokázalo udržet pozornost diváků mezi jednotlivými divadelními výstupy po celou dobu představení
- divadelní část, byť někomu svým opakováním a oploštělostí mohla přijít kostrbatá či nudná (holt minimalismus není pro každého), se ve výsledku úspěšně prokousala k divákovým emocím…

– volba skupiny Bouchací šrouby nebyla zrovna nejšťastnější. Hudebně se mi skupina líbila, nicméně texty písní jsou opravdu na pováženou. Bouchací šrouby se v podstatě také věnují minimalismu. Akorát, že jejich minimalismus tvoří převážně slova „K*rva, p*ča, kok*t, vysr*t, hov*o“ atd. Nejsem přehnaně prudérní člověk, ale nemyslím si, že by byla nutnost písně založit na co nejvíce vulgarismech. Divadlo Kámen spolupracuje i s jinými skupinami, bohužel tento konkrétní výběr hudební části podstatně snížil kvalitu části divadelní, která *NEBYLA VŮBEC ŠPATNÁ*!! Velká škoda :( Když jsem odcházela ze sálu a jeden z diváků se přede mnou v podnapilém stavu téměř svalil na zem, uvědomila jsem si, pro koho se toto představení hodilo: pro ty, kteří se přišli zachechtat nad kapelou plnou sprosťáren, protože čím víc nadávek a h*ven, tím větší sranda, že jo… no a mezitím si dáme nějaké ty divadelní minimalistické vstupy… a jsme fakt kur*a do pí*e rádi, že se všechny ty zasr*né věty opakují 2–3×, protože jsme natolik napraní vole, že toho už moc nevnímáme… Nicméně těším se na příště, tentokrát už bez Bouchacích šroubů.

26. 11. 2015
Užitečné? Ano
Gabriela

Byli jsme již poněkolikáté a super. Nicméně přiznávám, že tento alternativní způsob zpracování představení nemusí být pro každého:-)

Hodnocená nabídka: Deus ex offo
20. 10. 2015
Užitečné? Ano
Anna

Představení není určitě pro každého, ale se sklenkou vína, které si lze vzít s sebou do sálu potěší určitě i konzervativní diváky.

Hodnocená nabídka: Deus ex offo
26. 1. 2015
Užitečné? Ano
Vladimír

Těžká hra. Kdo nezná divadlo Kámen a jeho typ představení, nejspíš odejde zklamán. Zasvěcené naopak hra potěší. Osobně dávám čtyři hvězdičky, mimo jiné i za probíhající výstavu obrazů malíře Josefa Sokola (líbily se).

Hodnocená nabídka: Deus ex offo
2. 12. 2014
Užitečné? Ano

Další hodnocení (15)

Podobné podniky