Kategorie

MARKO FOTO

3,7 / 5 (15 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „spokojenost“

Specializované fotoprodejny, fotoateliéry. Konzultace v oblasti nákupu fototechniky a fotografování.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Tisk fotografií

Hodnocení podniku MARKO FOTO

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Alexander

spokojenost

14. 9. 2014
Užitečné? Ano
Petr

Pro lidi kteří se už trochu orientují ve fotografických pojmech je to příjemné doplnění znalostí, ale pro někoho kdo nemá ani páru o focení to asi moc není (bude dost tápat). Pan Marko se sice snaží vše vysvětlit, ale každý uzná, že za 5 hodin se nedá z „neználka“ udělat fotografa.

24. 8. 2014
Užitečné? Ano
Kaderova

Pan lektor zkusenosti s fotografovanim urcite mel, ale zkusenosti s vedenim kurzu chybely, dle meho nazoru. Chtelo by to zpracovat nejakou osnovu a te se behem kurzu drzet. Kurz byl spise teoreticky nez prakticky, ale to nemusi byt na skodu, pokud ucastnik takovy typ kurzu hleda. Mi chybelo vice praktickych cviceni a ukazek.

27. 7. 2014
Užitečné? Ano
Jiří

Kurz nemůžu hodnotit příliš pozitivně. Lektor je naprostý profesionál, který problematice zcela určitě rozumí, ale z pedagogické stránky byl pro mne kurz nesrozumitelný, bez koncepce a přestávek. Kurz bych spíše doporučil pokročilejším fotografům, kteří ocení zkušenosti lektora s profi focením a jeho drahou výbavu. Kurz bych rozhodně nedoporučoval začátečníkům se základním modelem (entry model) Nikon D3100, D5100. Pro mne je pan Marko velký odborník, ale ne úplně dobrý pedagog.

23. 6. 2014
Užitečné? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.