Kategorie

Studio IW

4,1 / 5 (572 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Velká profesionalita, paní kosmetička poradí, vysvětlí a je velmi ochotná. Ošetření bylo super. Konečně mám pocit vyčištěné pleti.“

Kosmetické studio, kde budou hýčkat vaši pleť i celé tělo a kde si můžete dopřát také služby manikérky, pedikérky, špičkových masérů. V nabídce salonu je také profesionální tetování nebo třeba bělení zubů, permanentní make-up, prodloužení řas, lymfodrenáže, tělový nástřik, ....

Dnes otevřeno: 8:00–18:00 Zobrazit všechny dny
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Studio IW

Hodnocení podniku Studio IW

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Vamrini

Ochota a vstřícnost personálu.

Méně útulný vyhrazený prostor, chladno.

Vyjádření partnera
Studio IW Před 10 dny

Děkujem, bohužel někomu prostor nevyhovuje, Topení ji na 22 stupńů, je zaplá vyhřívací podložka, klient je přikrytý peřinou, bohužel více už udělat nemůžeme.

25. 11. 2016
Užitečné? Ano
Verunka

Elektricke lehatko

Dočkala jsem se dvouminutoveho vyčištění pleti špachtlí - pak mi bylo řečeno, že mám čistou pleť. . Jsem kosmetička a vím v jakem stavu se má pleť nachází. Co se týka epilace, měla by jste si pořídit dioptricke brýle, protoze osvětlení bylo v pořádku. Barvení ras v pořádku, pekne. Odcházela jsem ze salonu na WC, utřít si zaschlou masku z vlasů..

Vyjádření partnera
Studio IW Před měsícem

Pak si pleť vyčistěte sama a nechoďte k nám, přesně vím o kterou paní jde. Navíc nevím co jsme epilovali ?? Vaše arogantní otázky již při práci si nechte. Jsme rádi, že k nám chodí 93% spokojených zákazníků, ale vždycky se někdo najde.

20. 10. 2016
Užitečné? Ano
Petra

Velká profesionalita, paní kosmetička poradí, vysvětlí a je velmi ochotná. Ošetření bylo super. Konečně mám pocit vyčištěné pleti.

Nic, vše naprosto v pořádku.

Vyjádření partnera
Studio IW Před 2 měsíci

Moc děkujeme

20. 10. 2016
Užitečné? Ano
Ruzena

Byla jsem velice spokojená, paní mi vyšla vstříc i v čase, mohu vřele doporučit.

Vyjádření partnera
Studio IW Před 2 měsíci

moc děkuji

19. 10. 2016
Užitečné? Ano
Jitule

Po nalepení jsem byla spokojená, vypadalo to velice pěkně.

Za cca 3-4 týdny, kdy bych měla jít na dolepení mi začali řasy vypadávat po trsech jak byly nalepené a slepené dohromady. Vůbec si nedokáži představit doplnění. Kusy jsem musela doslova odtrhat protože řasy byly cik cak a nedaly se nijak naformovat. Zničené své řasy a už nikdy takto. Neměla jsem umělé řasy poprvé, ale nikdy ne tak špatně nalepené.

Vyjádření partnera
Studio IW Před 3 měsíci

Pokud by byly řasy špatně nalepené v trsech bylo by to vidět ihned po aplikaci, řasy se slepí pokud se zamastí, na což upozorňuji tj. tužky na oči, krémy...

Hodnocená nabídka: Prodloužení řas ve Studiu IW
8. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (171)

Podobné podniky