Kategorie

Hotel Eroplán****

4,3 / 5 (370 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „vše -prostředí nádherné, personál ochotný,jídlo vynikající“

Luxusní hotel Eroplán nabízí moderní ubytování s vybaveným wellness, širokou nabídkou služeb a vynikající kuchyní v Rožnově pod Radhoštěm. Blízko to máte do Valašského muzea v přírodě, na Pustevny a další zajímavá místa. Vyrazit můžete i na turistický nebo cyklistický výlet po Beskydech.

Dnešní nabídky Hotel Eroplán****

Hodnocení podniku Hotel Eroplán****

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Milan

Vybavení hotelu je velice kvalitní. Co se týče úklidu a čistoty, tak vše bez jakýchkoliv výhrad. Všude čisto a uklizeno.
Před hotelem a webových strákách hotelu je nabídka za podstatně lepší cenu než nabízí zdejší server.

Vše kazí nekvalitní personál a to jak na recepci, tak samotná obsluha v restauraci. Recepční nebyla schopna ani ochotna podat informaci o spojích, které od hotelu odjíždí. Každá recepční má jiné oblečení - nemají např. jednotný kostým s logem hotelu apod. Romantická večeře nemá s romantikou nic společného. Stůl není připraven. Na stole je pouze příbor a ve váze kytka. Po příchodu a usednutí ke stolu Vám číšník zapálí na stole svíčku a přinese v obyčejné a pomačkané fólii napsaný jídelní lístek - týdenní menu, kdy na každý den je výběr ze 3 hlavních jídel. Na otázku co nabízíte k pití odpověděl nealko, pivo, víno. Nápojový lístek donesl až na vyslovenou žádost a cítil se dotčený. Servírka měla nezaloženou sukni, ze které ji visely nitě. Na nohou měla ochozené zdravotní sandály.
Co se týče welnessu, tak bohužel pouze bez plavek, což nemusí každému vyhovovat. Z uvedeného důvodu jsme welness nevyužili.
Závěrem - hotel je vybavený velice kvalitně. Chtělo by to však vyměnit personál, zejména provozního na restauraci, který by garantoval úroveň 4* hotelu a dále zaměstnat náročného vedoucího recepce.

3. 11. 2015
Užitečné? Ano
G

vše -prostředí nádherné, personál ochotný,jídlo vynikající

Včera
Užitečné? Ano
Jan

Vynikající jídlo, obsluha i služby.

22. 10. 2016
Užitečné? Ano
Jan

Pořádek na pokoji.

Jiz pri prichdu nas nikdo v restauraci ani nepozdravil. Na stole byly drobky. Manželka našla v první večeři vlas. Při další večeři jsem měl v dezertu jsem si málem zlomil zub o slupku z povidel v koláči. Při poslední snídani si manželka chtěla pochutnat na bílém jogurtu. Při otvírání si všimla, že je dva dny prošly!!! Chtěla si vzít náhradní i ty byly pošle!! Přišlo nám, že jsme s malým dítětem nevítání.

11. 10. 2016
Užitečné? Ano
Korinkova

Moderně udělaná wellness zóna, ikdyž je to bezplavková zóna, dá se chodit v osušce. Velký zrekonstruovaný hotel.

Na hotelu se nám nelíbila pomalá obsluha při večeři. Jeden večer skoro na nás zapomněli s dezertem, který byl naservírovaný v malém množství oproti dalšímu dezertu, který dostaly ostatní a neesteticky. Jídlo neodpovídalo 4 hvězdám. Hlučnost v pokoji ze silnice.

Vyjádření partnera
Hotel Eroplán**** Před 17 dny

Dobrý den,
děkujeme Vám za hodnocení. Těší nás, že se Vám líbilo wellness i prostředí hotelu.
Vždy se snažíme našim hostům vyjít vstříc, ale bohužel se někdy stane, že se vše nevyvede dle představ. Tím ovšem nikoho z obsluhy neomlouvám, samozřejmě budou upozorněni a věříme, že se tyto situace a jim podobné již nebudou opakovat.
Doufáme, že tato Vaše návštěva u nás nebyla poslední.
Hotel Eroplán

2. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (180)

Podobné podniky