Studio Itta

4,2 / 5 (497 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Paní příjemná a výsledek perfektní, za sebe i kamarádku můžu doporučit! Co je skvělé je to, že tento "druh permanentu“ si můžete nechat aplikovat v létě a v klidu s tím chodit na slunce. Poté, co mi toto paní řekla a přemluvila mě, abych nečekala s aplikací po dovolené a po létě, jsem poslechla a s kamarádkou jsme 4 dny po druhé aplikaci odjely na 10 dní do Chorvatska. Nic nevypadalo, změna barvy žádná! Perfektní! Tvar i barvu si jak já, tak i moje kamarádka nemůžeme vynachválit, paní je profík, když jí řeknete co přesně chcete, jaká je vaše představa, dostanete to. A dostanete to v super kvalitě, mně i kamarádce okolí obočí velmi chválí a jsme nadšené, že jsme tuto nabídku koupily a využily."

Kadeřnictví, kosmetika, manikúra a pedikúra

Dnes otevřeno: 8:00–19:00 Zobrazit všechny dny

Iveta Kahounová
http://www.studio-itta.cz
iveta.kahounova@seznam.cz
+420 777 560 484

Dnešní nabídky Studio Itta

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Studio Itta

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Marta2

příjemá a ochotna paní kadeřnice

Hodnocená nabídka: Kadeřnický balíček se střihem
3. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jitka

Paní příjemná a výsledek perfektní, za sebe i kamarádku můžu doporučit! Co je skvělé je to, že tento „druh permanentu“ si můžete nechat aplikovat v létě a v klidu s tím chodit na slunce. Poté, co mi toto paní řekla a přemluvila mě, abych nečekala s aplikací po dovolené a po létě, jsem poslechla a s kamarádkou jsme 4 dny po druhé aplikaci odjely na 10 dní do Chorvatska. Nic nevypadalo, změna barvy žádná! Perfektní! Tvar i barvu si jak já, tak i moje kamarádka nemůžeme vynachválit, paní je profík, když jí řeknete co přesně chcete, jaká je vaše představa, dostanete to. A dostanete to v super kvalitě, mně i kamarádce okolí obočí velmi chválí a jsme nadšené, že jsme tuto nabídku koupily a využily.

Větu, že „v ceně voucheru není zahrnuta korekce permanentního make-upu“ jsem si vyložila chybně, že se mne to netýká. A ono se to týká každého. Na korekci musíte přijít po 14-dnech po první aplikaci, pokud chcete ten perfektní výsledek – někde se to úplně nechytne, vypadne a třeba chcete trochu jinou barvu, než prvně zvolenou… Osobně si myslím, že celková cena je pořád výborná s ohledem na kvalitu, jen to může být nepříjemným překvapením, když nevíte, že na místě budete ještě něco platit.

31. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Marie

perfektní přístup maséra, velice se mi ulevilo určitě masáž znova zopakuji

27. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lucie

Rychlý servis a vyřízení objednávky. Vše v pořádku.

20. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jiří

Z hodinové masáže byla je 15 minutová masáž, dalších 15 minut bylo „předávání“ pozitivní energie, dalších 15 minut po mně masér jezdil drátky nabité elektrickým proudem a posledních 15 minut jsem měl jen tak ležet, což už jsem nevydržel a odešel jsem. Takhle si opravdu hodinovou masáž nepředstavuji.

15. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (204)

Podobné podniky