Kategorie

Hotel Morris ****

4,2 / 5 (1540 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „příjemný personál, výborná místní kuchyně, příjemné a hezké wellnes. Doporučuji zarezervovat masáže předem, na místě už budete mít šanci jen např na 20minutovou.“

Dnešní nabídky Hotel Morris ****

Hodnocení podniku Hotel Morris ****

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kateřina

Slečny na recepci v České Lípě byly milé, pokoj byl hezký a uklizený, jídlo k snídani bylo slabší ( ale každý si vybral na co měl chut). Večeře byly chutné – výběr z menu z polopenze. Prostředí je hezké a hotel se zaměřuje na vouchery a na německou klientelu. Dále byli fajn číšníci.

Ubírám jednu hvězdičku za procedury. Myslely jsme si, že to nebude 100%, ale tohle jsme nečekaly. Medovo- mléčná koupel ( napuštěná vana asi s medovo-mléčnou pěnou do koupele). Já jsem měla možnost si i ve vaně pustit bublinky, ale neměla jsem to dělat – smrdělo to jako jímka ( asi to nečistí tak, jak by měli). Dále byl zábal na STEHNA – až nyní jsem se dozvěděla, že mám stehna jen zezadu, protože na zadní stranu stehen byla nanesen skořicový krém a na to položený kousek potravinové folie – vždy když jsem byla na anticelulitídním zábalu, tak jsem stála, nanesl se krém na zadní i přední stranu stehen a to se poměrně pevně zabalilo do potravinové folie. Tohle bylo opravdu spíše vtipné.
Maska na obličej – štětečkem naneseno trochu masky – ale tak málo, že na některých částech konkrétně na tváři vůbec nebyla nanesena :D.
Parafínový zábal na ruce – normálně se namáčí ruce 2×-3× bylo nám řečeno, že jednou to stačí.
Solná jeskyně – to se musí vidět, to nejde ani popsat. Musím ale smeknout klobouk za využití veškerého prostoru.
Shrnula bych to tak, že bych si představovala, že to nebude odfláklé, sice chápu, že to je slevová akce, ale ta by měla zaručit 100% kvalitu. Raději bych chtěla jen dvě kvalitní procedury – například zábal a masku na obličej, ale odvedenou kvalitní práci, než jen jet na kvantitu. Do hotelu bych jela klidně znovu a vyzkoušela i jiné „pobočky“, ale tyto procedury bych klidně vynechala, protože to je jen ztráta času.

20. 8. 2016
Užitečné? Ano
Renáta

Ubytování (krom pokoje č. 109c) je velmi pěkné. Obsluha (mladík – modré oči) příjemný a ochotný = velká pochvala. Jídlo dobré. Při snídani dostačující výběr potravin.
Hotel je vhodný pro lidi, kteří přijedou do České Lípy a potřebují někde přespat a najíst se. Určitě ne, jako wellness hotel! (možná pro nenáročného člověka, který nikdy nebyl na wellnes pobytu a nemá s čím srovnávat)

Kamarádky ubytovali v pokoji č. 109c a tuto místnost se 2/3 zazděným oknem by vůbec hotel neměl nabízet! V pokoji byl smrad, který díky „neoknu“ nešel vyvětrat. V pokoji bylo šero – prostě hrůza! Pokoj byl na požádání druhý den vyměněn, ale dojem z hotelu byl zkažen.
Další věc, kterou by hotel neměl nabízet je „wellness“. Sauna s vířivkou: chyběly ručníky, prostěradla. Je nutné si donést z pokoje. Župany lze za poplatek 100,– zapůjčit v recepci.
Zábal, maska, parafín na ruce nám přišli odfláknuté.
Solnou jeskyni bych tak rozhodně nenazývala. Je to nudle se čtyřmi křesílky – nic útulného. Sůl je pouze na zemi.

12. 8. 2016
Užitečné? Ano
Martinnprochazka

styl ubytování, personál, dobré jídlo

procedury: časově určené hotelem v nevhodných termínech.
výřivka: studená voda, malá, čekaní na volné místo i na lehátku. hrůza!
bahení zábal a peeling: PARODIE!!! namazání krémem a přikrytí ručníkem. místnost pro více lidí rozdělená paravanem. čekaní hodinu na proceduru na hotelové chodbě!
láhev vína: horší jsem nepil, špinavé skleničky na pokoji
finger food: kostička chleba s paštikou, dobrý vtip…
v ceně nezahrnuto parkování, 100kč na den

21. 3. 2016
Užitečné? Ano
Tereza

příjemný personál, výborná místní kuchyně, příjemné a hezké wellnes. Doporučuji zarezervovat masáže předem, na místě už budete mít šanci jen např na 20minutovou.

23. 2. 2017
Užitečné? Ano
Zuza

Vše bylo naprosto perfektní. Krásný hotel, dobré jídlo, moc milí personál. Jela bych hned zase.

22. 2. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (624)

Podobné podniky