Cukrárna Kolbaba

Brno, Kounicova 270/11

„Prostředí pěkné, chování obsluhy příjemné, ale hlavně dort byl vynikající chuťově i na podívání.“ — Jana, Před 22 hodinami

„Prostředí pěkné, chování obsluhy příjemné, ale hlavně dort byl vynikající chuťově i na podívání.“ — Jana, Před 22 hodinami

O nás

Co vše se může skrývat za čtyřmi písmeny? Poctivost, skvělá chuť, sladká slast… Ano, DORT je skvělá dobrota. Náš šéfkuchař Zdeněk Kloc pro vás sestavil kreativní výběr dortů, které jsou všechny naší vlastní výroby. Na jejich přípravu používáme výhradně suroviny nejvyšší kvality a pravou šlehačku. Kromě sladkého mámení na vás v cukrárně dýchnou i staré časy: historie brněnské Kolbaby sahá až do 30. let 20. století. Cukrárna tak nabízí posezení v elegantním funkcionalistickém interiéru a dort Pohádka, který u nás ochutnáte, je vyroben podle někdejšího receptu mistra cukráře Bohumíra Kolbaby. Pobočka na Bayerově ul. je navíc exkluzivním distributorem značky Carte d‘Or, a tak se můžete těšit i na výtečnou zmrzlinu.

Zobrazit více
Cukrárna Kolbaba
Kounicova 270/11, Brno, 602 00, Dort nelze rezervovat telefonicky, ale pouze přes rezervační formulář, který je uveden na Voucheru. (zobrazit na mapě)

Cukrárna Kolbaba

Kounicova 270/11, Brno, Dort nelze rezervovat telefonicky, ale pouze přes rezervační formulář, který je uveden na Voucheru.

Dort nelze rezervovat telefonicky, ale pouze přes rezervační formulář, který je uveden na voucheru. 

Dnes otevřeno 9:00–19:00
Vybavení a služby
Wi-Fi zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří

Hodnocení podniku

4,6/5 (7 818 hodnocení)
Jana

Prostředí pěkné, chování obsluhy příjemné, ale hlavně dort byl vynikající chuťově i na podívání.

Karolína

Vse ok :)

Renatafojtu

Dort byl vynikající a objednávka byla vyřízena včas