Tento podnik ohodnotilo už 29 zákazníků

Tomáš
15. 11. 2021
5/5

Perfektní přístup , obědnání bez problému naprostá spokojenost

Anonym
9. 9. 2021
2/5

Odflaknute

Jan
26. 7. 2021
2/5

Na stříhání jsem byl objednán s několika týdenním předstihem.
Po mém příchodu na adresu holičství jsem narazil na zamknuté dveře se vzkazem „Omlouvám se, musel jsem odejít, (tel. číslo). Tak jsem teda čekal a zkoušel se mu dovolat, ať vím jestli má smysl čekat… Po půl hodině jsem to vzdal a šel jsem domů. Do hodiny mi holič volal zpět, se slovy, že musel odjet se psem na veterinu. Domluvili jsme se na náhradním termínu. Po příchodu v domluvený čas jsem musel cca 15 minut čekat na dokončení předešlého zákazníka a zároveň jsem pozoroval, že má holič dost zájemců o střih i po mně. Informoval jsem ho, že mám voucher a začal mně stříhat. U vousů to občas tahalo a bolelo. Měl jsem za to, že k eliminaci tahání slouží napaření vousů metodou hot towel. Tu ovšem nepoužil. Dále mi holič neopálil žádné chloupky, nedal masáž vlasů ani obličeje. S obočím také nic neudělal. Takže jen oholení, střih, styling a voňavka. Bylo vidět, že spěchá kvůli dalším zákazníkům. Zeptal jsem se ho, proč mi neudělal hot towel a další, co slibuje ve voucheru. On odvětil „Co byste šéfe chtěl…“ a bez omluvy se rozloučil a vrhnul se na dalšího zákazníka.
Co se týče kvality: Po holení musel několikrát po mém upozornění opravovat délku vousů, protože byla na každé tváři jinak. Později doma v klidu jsem si všiml, že mi z krku zezadu trčí dost zjevných chloupků, které mi musely být doholovány.

O mé zkušenosti s tímto holičstvím jsem informoval Slevomat, který se pokoušel několik týdnů kontaktovat holiče. Ten se vyjádřil, že část sumy vrátí. O pár hodin později si to rozmyslel, že nic vracet nebude. A tak Slevomat nabídl částečnou kompenzaci v kreditech.

Bullet_barbershop

Na Pořiči 1933/36, Praha - Nové Město, v podloubí naproti restauraci Sklep

Bullet_barbershop

Na Pořiči 1933/36, Praha - Nové Město, v podloubí naproti restauraci Sklep