Líčení s Niki

Praha, Ječná 39a

„Na kurz líčení jsme šly se sestrou a moc jsme si ho obě užily. Niki byla příjemná, trpělivá, vše nám podrobně vysvětlila.“ — Anonym, Před měsícem

„Na kurz líčení jsme šly se sestrou a moc jsme si ho obě užily. Niki byla příjemná, trpělivá, vše nám podrobně vysvětlila.“ — Anonym, Před měsícem

Líčení s Niki
Ječná 39a, Praha, 120 00, modrozelená budova Barley - administrativní vchod, 4. patro s výtahem. V budově je k dispozici nonstop recepce a kavárna. Parkování v ulici Kateřinská či na Karlově náměstí. (zobrazit na mapě)

Líčení s Niki

Ječná 39a, Praha, modrozelená budova Barley - administrativní vchod, 4. patro s výtahem. V budově je k dispozici nonstop recepce a kavárna. Parkování v ulici Kateřinská či na Karlově náměstí.

Dnes otevřeno 10:00–20:00

Hodnocení podniku

4,8/5 (75 hodnocení)
Iva

Slečna Niki je člověk na správném místě. Pro svoji práci žije, jde na ni poznat, že opravdu dělá to co má ráda a co ji baví. Má zkušenosti ve všech oblastech kosmetiky. Poradí Vám nejen jak na líčení, ale taky jak se správně starat o svoji pleť. Jaké kosmetické přípravky nám pomáhají a které škodí. Líčení a make-up jsme vybrali podle mého přání, chtěla jsem se něco víc přiučit a to se také podařilo. Kosmetika, kterou používá, včetně té dekorativní mi sedla a na 100% to pro mě nebyla poslední návštěva jejího studia. Moc děkuji za profesionální, přátelský přístup. Svůj čas jsem si užila se vším všudy :-).

Vše bylo 100% perfektní.

Kateřina

Paní Nikol je velmi příjemná a pozitivní slečna u které je vidět že jí práce baví. Celý kurz byl ve velmi přátelském duchu a příjemném čistém prostředí, které působilo velmi profesionálně.

Anonym

Na kurz líčení jsme šly se sestrou a moc jsme si ho obě užily. Niki byla příjemná, trpělivá, vše nám podrobně vysvětlila.