Líčení s Niki

Praha, Ječná 39a

"Všechno bylo ok,slečna velmi příjemná, trpělivá vše dobře vysvětlila. Prostředí fajn. Ráda se vrátím." — Anonym, Před 6 měsíci

"Všechno bylo ok,slečna velmi příjemná, trpělivá vše dobře vysvětlila. Prostředí fajn. Ráda se vrátím." — Anonym, Před 6 měsíci

Líčení s Niki
Ječná 39a, Praha, 120 00, modrozelená budova Barley - administrativní vchod, 4. patro s výtahem. V budově je k dispozici nonstop recepce a kavárna. Parkování v ulici Kateřinská či na Karlově náměstí. (zobrazit na mapě)

Líčení s Niki

Ječná 39a, Praha, modrozelená budova Barley - administrativní vchod, 4. patro s výtahem. V budově je k dispozici nonstop recepce a kavárna. Parkování v ulici Kateřinská či na Karlově náměstí.

Dnes otevřeno 10:00–18:00

Hodnocení podniku

4,8/5 (84 hodnocení)
Michaela

Úžasné :)

Paty

Slečna Niky je moc milá a profesionální. Měla jsem i štěstí, že jsem na kurz byla sama, mohla se mi tedy věnovat opravdu naplno. Ukázala mi vše potřebné, jak se nalíčit na běžný den a ještě jsme si krásně popovídaly. Odcházela jsem z kurzu jako úplně jiný člověk a to nemluvím jen o nalíčení. I přes to, že se na kurzu používají produkty MK, není to tak, že by Niki produkty vnucovala, že je strašně nutně potřebuju a snažila se prodat co nejvíc. Opravdu jde hlavně o líčení a aby ukázala, co ona ráda používá a doporučuje.
Po kurzu mi na email byly zaslány dodatečné informace k líčení.
Moc ráda služby využiju znovu k získání nějakých dalších zkušeností.

Rashmi_jakhmola

Me and my friend had great time learning makeup from Niki, She is professional, polite and very friendly. All the product and makeup tools we used were of high quality. It would make a great gift for all the girls who enjoy makeup and want to learn more. Highly recommended.