Hodnocení podniku  Věra Malá

3,8/5 (12 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Barbara

Pani Věra byla skvělou volbou. Se střihem jsem velmi spokojena. Celkově v kadeřnictví vládne přátelská a mila atmosféra. Určitě všem vřele doporučuji.

12. 10. 2020
Mairis

Naprosto skvělá slečna kadeřnice a naprosto úžasný výsledek.:)

12. 12. 2019
Soňa

Paní kadeřnice evidentně nevěděla, co má pořádně dělat, nebýt tam jejího kolegy, asi bych utekla. Za ty peníze bych čekala kvalifikovaného člověka, který už něco umí, přece jen nejde pouze o zastřižení konečků.

12. 12. 2019
Kateřina

Naprostá bomba! Perfektní práce, nádherná barva a úžasná atmosféra v salonu! Dlouho jsem se tak nezasmála!
Moc děkuju a určitě přijdu znovu :)

9. 10. 2019
Barbora

Slečnna byla sice velice milá, ale celý zážitek dopadl katastrofálně. Chtěla jsem vypadat přirozeně blond, takže jsem si přála udělat balayage nebo melír. Už od začátku mi přišlo, že slečna kadeřnice neví moc co dělat. Hřebeny ji neustále padaly z ruky, udělat mi melír jí trvalo 2 hodiny a další hodinu jsem strávila u umyvadla, kde mi dávala nějakou masku a přeliv. Když jsem šla zpět k zrcadlu, kde mě měla ostříhat a vlasy vyfoukat a viděla jsem, že mám vlasy tmavě šedivé a fialové, tak jsem myslela, že se rozbrečím. Slečně jsem vzala fén z ruky, rychle si to vyfoufala a ani se nenechala ostříhat a žádala jsem peníze okamžitě zpět, protože jsem se takhle styděla jít do práce a vlasy jsem si musela svázat do culíku, aby ta fialová tak nebyla vidět. Kadeřnice mi peníze naštěstí vrátila a nabídla i opravu u kolegy, ale rozhodla jsem se, že už tam nikdy nepřijdu. Asi 10× jsem si umyla vlasu a tmavý přeliv i fialová barva se naštěstí vymyly, ale melír je nerovnoměrný, někdě flekatý, jinde žlutý a jinde stříbrný. Už nikdy více!

3. 10. 2019
Anonym

Nedoporučuji

3. 10. 2019
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.