Zamek na Skale

Lądek-Zdrój, Trzebieszowice 151

„Abych nepsal jen samá negativa, welness bylo fajn, ale je dost malinké, bazén je tak 2×6 metrů zhruba, takže např. zaplavat si ve 2 je až až, …“ — Michal, Před 3 hodinami

„Abych nepsal jen samá negativa, welness bylo fajn, ale je dost malinké, bazén je tak 2×6 metrů zhruba, takže např. zaplavat si ve 2 je až až, …“ — Michal, Před 3 hodinami

O nás

Zámek na Skale je majestátní palác, který se nachází na malém skalnatém svahu nad řekou Biała Lądecka a je obklopen rozlehlým a malebným parkem. Jeho historie sahá až do přelomu šestnáctého a sedmnáctého století. Díky četných renovacím v průběhu historie zámku si tu můžete vychutnat prvky různých architektonických stylů a renesančních galerií, které plynule navazují na secesní výzdobu.

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Zamek na Skale
Trzebieszowice 151, Lądek-Zdrój, 57-540 (zobrazit na mapě)

Zamek na Skale

Trzebieszowice 151, Lądek-Zdrój, Polská republika 🇵🇱

Zobrazit na mapě
Check in od 16:00 – Check out do 12:00
Vybavení a služby
Parkování: 20 PLN/noc
Prostor není bezbariérový
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Vnitřní bazén
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci: 50 PLN/noc
Vířivka
Na venkově
Mapa poboček

Hodnocení podniku

3,0/5 (1 hodnocení)
Michal

Abych nepsal jen samá negativa, welness bylo fajn, ale je dost malinké, bazén je tak 2×6 metrů zhruba, takže např. zaplavat si ve 2 je až až, nedovedu si představit, že by nás v bazénu bylo více. Naštěstí jsem to vychytal, že v čase 11:00 tam nebyla ani noha a měl jsem welness se ženou jen pro sebe, takže chválím.
Snídaně v hotelové restauraci byly rovněž OK, bylo všeho dostatek a bylo z čeho vybrat. Bufetová večeře byla rovněž fajn, jen trošku vázlo doplňování, když se tam objevil „lepší zákusek“ piškotový spodek a na něm maliny v želé, byl hned pryč a jako dezert byla jen suchá buchta… to by možná chtělo zlepšit, ale celkově jídlo hodnotím kladně.
Celkově hodnotím pobyt neutrálně, jel jsem si to užít a ne na všem hledat chyby, ale bohužel má hotel dost co zlepšovat.

Při příjezdu nám paní na recepci vrazila do ruky kartu od pokoje a tím bylo vše za ní vyřízeno – žádné info kde je restaurace, v jaké časy je snídaně a večeře, neproběhl ani welcome drink inzerovaný v nabídce. Ale tak nechtěl jsem si kazit hned začátek a na vše jsem se pak doptal…
U večeře nefunguje žádná obsluha, což bych u 4* hotelu očekával, takže si pro pití, které není v ceně musíte dojít – mladý hoch na baru mě podal požadovanou colu (cca 42 korun 2dc) ze skříně, ani nebyla chlazená a koukal. Tak jsem stál nic neříkal a asi mu došlo, že bych potřeboval i skleničky, tak je také podal, stal jsem dál nic neříkal, tak po chvilce pochopil, že by bylo dobré tu colu i otevřít :-) Připadal jsem si jak v učňovské středisku.
Večer jsem si sedl ven před restauraci, kde hrála muzika a opět jsem čekal, nikdo si nás nevšímal až to žena nevydržela a došla si pro nápojový lístek sama. Pak si nás opět dlouho nikdo nevšímal až po dlouhé době dorazila obsluha. Objednal jsem si prosseco (cca 600Kč). Bohužel začalo pršet, tak jsem si přesedl do baru na recepci, kam se přesunul i hudební večer. Prosseco jsem dopil, lahev položil na stůl, ale bohužel si nás opět absolutně nikdo nevšímal až jsem to nevydržel a druhou lahev si zašel objednat na bar osobně (slečna z baru k jiným stolům chodila). Osobně si takhle servis 4* hotelu nepředstavuji a myslím si, že ty hvězdičky hotel dohání jen cenou jídla a nápojů… jinak je to dost tragédie. Pokud by hotel na tomto zapracoval, zvýšil by obrat i v prodeji nápojů, ale takhle se připravuje o zisk…
Druhý den jsem ještě zkoušel zajít kolem poledne na kávu a dezert. Bohužel se situace opakovala, sedíte čekáte a nikdo si Vás nevšímá...….
Ještě poznámka k parku, v nabídce Slevomatu uvádíte, že býval nejkrásnější v dané lokalitě… zde je dost podstatné to slůvko býval, protože to je zarostlá zpustlá divočina. Ten pře zámkem je jakž takž udržován.