Hodnocení podniku  Ikura Restaurant

4,7/5 (425 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Eliška

Nejhorší ze všeho bylo čekání na 24 kousků sushi hodinu! Celkově byly v restauraci vcetně nás pouze 4 páry. Mimo to čekání na každé pití cca 15 min. Domácí limonády ani koktejly zrovna dnes nedělají. Slečna moc dobře nerozumí česky. Objednejte si raději přes Dáme jídlo, Wolt nebo Uber Eats, kterým je tu jídlo vydáváno zřejmě předněji. Sushi velmi dobré, ale za to čekání už nikdy více.

8. 3. 2020
Anonym

Jídlo bylo zajímavé a chutné, ale to je vše. Kdyby to nepřipravoval prakticky před našima očima nejedli by jste nic a ihned odešli. Prostě jsme jim dali šanci.

Velmi špinavé prostředí, nemluvě o toaletách naprosto příšerné po*sr*é, všude prach a špína na stolech po zemi.
Obsluha nula žádný dotaz jen jednou na začátku. Obsluha sice úslužná, ale nerozumějící češtině. Nerozuměli při dotazech. CELKOVĚ NIKDY VÍCE A POSLAT TAM INSPEKCI! Vzhledem ke své osobě hodnotím anonymně. Obrovské zklamání. Hoši fakt potřebují rozumět, že čistota je na prvním místě.

Vyjádření partnera
Ikura Restaurant Před 9 měsíci

Dobrý den,
moc Vám děkujeme za Vaši návštěvu a za Vaši recenzi. Velice nás těší, že Vám naše jídlo chutnalo, a také nás zároveň mrzí, že Vám požitek z jídla v Ikura Sushi & Asian zkazilo prostředí.
Rádi bychom Vás konkrétně oslovili a zeptali se, kdy jste u nás byl/byla, abychom mohli napomenout personál, který v tu dobu měl úklid na starost, jelikož jste napsal/napsala recenzi anonymně, není to možné.
Slibujeme, že se poučíme z chyb a zapracujeme na jejich zlepšení.
Doufáme, že dáte Ikura Sushi & Asian Kitchen šanci, a že Vás tentokrát nezklame.
Ještě jednou Vám děkujeme za návštěvu!
Ikura tým

19. 7. 2019
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.