Tento podnik ohodnotilo už 17 zákazníků

Martin
2. 5. 2020
4/5

OK

.

Ludmila
3. 3. 2020
2/5

Nekomplikovaná rezervace.
Interaktivní začátek hry.

Velmi slibným začátkem hry skončila jakákoliv atmosféra. Zkrátka pořád něco hledáte a nevíte proč, co se stane, když to nestihnete, nebo třeba proč vás tam ten člověk proboha tedy zavřel…a zhruba za půl hodiny je vám to úplně ukradené. I když úkoly nejsou vůbec špatné, absolutně chybí nějaký příběh na pozadí.
Pokud se chcete nechat seřvat obsluhou hned na začátek, protože…vlastně cokoliv (např. musí do za vámi ze schodů dolů), běžte.
Pokud si místo uvedení do hry chcete nechat jako v první třídě kolovat napsaná pravidla, která vám zodpovědná osoba nesdělí, nýbrž vám je otráveně podá na papírku (možná tak testuje gramotnost uchazečů, těžko říct), běžte.
Pokud se chcete nechat zavést na paralelní stopu hned na začátku, protože se dostanete do mechanismu, do nějž jste se dostat vůbec neměli (reakce? Hm, já to zapomněl zamknout.), běžte.
Pokud se chcete zdržovat tím, že ze dvou speciálních mechanismů (které ke hře potřebujete, nechci spoilerovat pro případ, že by se našel masochista, který by to risknul) funguje jenom jeden (reakce? Hm.), je to vaše.
Jinak se na to vykašlete a jděte jinam.

Vendula
1. 3. 2020
4/5

Hra byla darovaná jako vánoční dárek přítelovy rodině. Byli všichni spokojení. Užili si to.

Prý byly hádanky poměrně dost těžké

www.unikej.cz

Třída Karla IV. 634/25, Hradec Králové, mezi papírnictvím a Českou spořitelnou, 2. patro - vpravo

www.unikej.cz

Třída Karla IV. 634/25, Hradec Králové, mezi papírnictvím a Českou spořitelnou, 2. patro - vpravo

Otevírací doba
Nepravidelná - dle domluvy

Vybavení a služby

Parkování zdarma