Tento podnik ohodnotilo už 181 zákazníků

Radka
7. 10. 2020
1/5

Bohužel se nemohu ztotožnit s kladnými hodnoceními. Arogantní přístup, od ruky hotové snad během vteřiny a i ta byla dost bolestivá. Po korektuře a zahojení barevný výsledek není prakticky vidět, co ale vidět je jsou občas černé tečky místo nedotažených linií. Velmi odbité a přístup neprofesionální, během chvíle jsem byla venku a měla dojem, jako bych obtěžovala. Velice mě to zklamalo, škoda peněz.
Snad jen pro dokreslení – na PM obočí a tetování i jinde po těle jsem byla vícekrát, takže mohu objektivně soudit, co bolí a co do mé kůže vytetovat půjde a co ne.

Anonym
6. 8. 2020
5/5

Milý a ochotný přístup. Přátelské prostředí. Z velmi špatně udělaného microblendingu vytvořeno krásné obočí.

Šárka
6. 8. 2020
1/5

Byl zakoupen voucher na microblading a pudrová metoda. Paní mi ihned po příchodu oznámila, že microblading nedělá. Tudíž nechápu, proč na Slevomatu tuto službu nabízí, když si něco zakoupím, tak také očekávám, že zakoupená služba bude provedena. To jsem se ale mýlila 😟 Paní velmi neprofesionální, žádné přeměření a rozkreslení tvaru obočí, ale prostě jen vezme tužku na oči, nakreslí vám jedno obočí jen tak narychlo od ruky a druhé už střílí od oka. Tak také poté dopadá výsledek 😟 Přikládám foto originál a upravené, aby bylo vidět jak na pravém obočí je úplně nesmyslně vystínováno. Na korekci k paní již určitě nedorazím a budu hledat někoho, kdo mi to nevzhledné obočí upraví do správného tvaru😩

Beauty&Style

Sokolovská 209, Praha

Beauty&Style

Sokolovská 209, Praha

Vybavení a služby

Parkování zdarma
Bezbariérový přístup
Wi‑Fi zdarma
Nepřijímáme platební karty