Hotel Alhambra

Lądek Zdrój, 57-540 Przechodnia 7

„Nádherné prostředí hotelu, vynikající jídlo a nejvíc mě dostal přístup personálu, který se neustále usmíval a vždy se vším (opakuji se vším) velmi…“ — Simona, Před 6 měsíci

„Nádherné prostředí hotelu, vynikající jídlo a nejvíc mě dostal přístup personálu, který se neustále usmíval a vždy se vším (opakuji se vším) velmi…“ — Simona, Před 6 měsíci

O nás

V samém srdci lázeňského města Lądek-Zdrój, hned vedle krásného stoletého parku, se nachází majestátní Hotel Alhambra. Je to elegantní a stylová budova sídlící z konce 19. století s prvky maurské architektury. Název hotelu byl vypůjčen od nejkrásnějšího paláce na světě – španělské Alhambry. Objekt nabízí hostům komfortní ubytování a ideální podmínky pro aktivní odpočinek a rekreaci.

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Hotel Alhambra
57-540 Przechodnia 7, Lądek Zdrój, 57-540 (zobrazit na mapě)

Hotel Alhambra

57-540 Przechodnia 7, Lądek Zdrój, Polská republika 🇵🇱

Vybavení a služby
Parkování: 10 PLN/den
Bezbariérový přístup
Wi-Fi zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Vezměte děti, máme koutek!
Máme dětské hřiště
Fitness
Vlastní restaurace
Domácí zvířata: Do 7 kg (15 PLN/noc), od 7 kg (30 PLN/noc)
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Sauna
Solná jeskyně
V blízkosti vody nebo koupaliště

Hodnocení podniku

4,8/5 (5 hodnocení)
Petr

hotel, ochota personálu

Simona

Nádherné prostředí hotelu, vynikající jídlo a nejvíc mě dostal přístup personálu, který se neustále usmíval a vždy se vším (opakuji se vším) velmi ochotně pomohl, i když já sama jsem to třeba v tu chvíli nevyžadovala, zkrátka byli velice milí a pozorní. Městečko je taky moc krásné, je zde spoustu věcí k vidění i v blízkém okolí. Za mě hodnocení 10 z 10.

Nedá se říct, že nelíbilo, je to jen pár poznámek. Po skončení ubytování jsme platili ještě parkovné a lázeňský poplatek. I když jsme byli na to připraveni, myslím si, že je to zbytečné, zahrnula bych to již do celkové ceny pobytu. Druhá poznámka směřuje k využití bazénu, doporučuji si vzít s sebou koupací čepici, v bazénu je vyžadována a v případě, že ji nemáte musíte si ji koupit z automatu (došpělá osoba 9 až 12 zlotych).

Petra

Velmi bohaté snídaně