Hotel Spa Golfer

Toplice Sveti Martin, Izvorska 3

„Není co vytknout-recepce-super
Úklid -každý den a perfekt
Snídaně a večeře na jedničku a všeho dostatek“
— LENKA, Před 9 měsíci

„Není co vytknout-recepce-super
Úklid -každý den a perfekt
Snídaně a večeře na jedničku a všeho dostatek“
— LENKA, Před 9 měsíci

O nás

4* Hotel SPA Golfer je součástí impozantního rekreačního centra LifeClass Terme Sveti Martin. Idylické okolí plné malebných kopců v blízkosti historických měst hned v několika zemích – v Chorvatsku, Slovinsku a Maďarsku. Resort nabízí velké množství atrakcí od aquaparku přes wellness až po 5 restaurací.

Hotel Spa Golfer
Izvorska 3, Toplice Sveti Martin, 40313 (zobrazit na mapě)

Hotel Spa Golfer

Izvorska 3, Toplice Sveti Martin, HR 🇭🇷

Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup
Wi-Fi zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Vezměte děti, máme koutek!
Máme dětské hřiště
Fitness
Venkovní, vnitřní, dětský a termální bazén
Vlastní restaurace
Domácí zvířata: cena v závislosti na velikosti zvířete
Lyžárna
Půjčovna kol
Sauna
Vířivka
Dětská postýlka (dostupnost si ověřte)
V blízkosti vody nebo koupaliště
Na venkově
V blízkosti golfu

Hodnocení podniku

4,7/5 (66 hodnocení)
Capriola

vše super

Iveta

Hotel, termály i bazény byly super.

Dětský koutek by potřeboval ‚obnovit‘. Pomohly by i pastelky a papír. Jinak program pro děti u bazénů a mini disko byly fajn.

Jan

Hotel čistý, moderní, stále se doplňující jídlo u večeře i snídaně. Byli jsme 5 dní 4 noci a jídlo se tak trochu opakuje. Ale dobré.

Hned po příjezdu “exkurze” na jelení farmu. Nikdo vám samozřejmě neřekne že tam můžete popíjet cca. 3 km autem. Nacpou vás do vláčku před hotelem, který si samozřejmě nechají zaplatit. Protože v ceně ubytování je pouze “exkurze” na farmu. Budiž, jízda vláčkem se nám s dětmi líbila – člověk se alespoň podíval po okolí. Samotná farma je v podstatě restaurace s oplocenym výběrem pro několik jelenů. Přijedete jako každý jiný člověk, žádný vstup nic se neplatí. Toť “exkurze” zdarma. Postaví vám tam 2 kýblem s kukuřici a nic neřeknou, takže samozřejmě děti a ostatní začnou jeleny krmit. Načež přílitne nepříčetný majitel a začne na vás řvát že se to nesmí a že budou přežraný apod. Pak vám tu kukuřici začne rvát z rukou a házet zpátky do kýble a gestikulovat že s ni máte pouze mávat za plotem aby přišel jelen a vy jste se s nim vyfotili. No děti s toho pána byli celkem hotové. Potom v restauraci je malá ochutnávka masa a klobás s jelena. A můžete si koupit něco sebou. Potom cca. Hodinu čekáte a jedete zpátky. Žádné vyprávění o jelenech nebo o jejich chovu. Nic
Aqua park a lázně už mají dost provozu za sebou. Kachličky omlácené, popraskané, všechny bazény jsou vybetonované a vymazáné nějakou stěrkou, která je tedy už hodně popraskaná a odlupuje se všude možně. U schůzku apod. řasa a atd. Jeden den se tam o něco i několik děti pořezalo, ale nevíme přesně o co. Tobogány už toho pamatují hodně. Jeden den upustili vodu v bazénu pod nimi a dva tobogány vypnuli. Žádné varování, omezení nic. Tak jsme se synem jeli, dole jak bylo méně vody tak si syn narazil nohy o dno betonového bazénu a já zadek. Po výtce plavčikovi s mobilem v ruce konečně celé tobogány zavřeli aby tam nikdo nechodil a zbytek dne tam betonem opravovali ukotvení jednoho tobogánu. Ale jinak areál dobrý a dostatečny ale v brzké budoucnosti bude potřebovat značnou rekonstrukci. Ale užili jsme si. Některé fotky v nabídce vůbec neodpovídají skutečnosti. Hlavně fotka kaskádovytých bazénů (brouzdališť) u hotelu je dosti nereálná. Lehátka nikde, bazény vypuštěné (dlouhodobě) , vyplácené kachličky, trčící elektrické kabely, vyškubané LED osvětlení apod. Při odjezdu a závěrečném placeni útraty, byl naučtovaný nějaký údajně jednorázový poplatek za vstup do bazénu ( 35 kun x 2 osoby) aniž by někdo věděl jestli jsme vůbec v bazénech byli. Podle voucheru mělo být všechno zdarma. Po telefonování na Slevomat a dohadování na recepci plné lidi jsme to prostě zaplatili a odjeli. Pozdější telefonát ze Slevomatu že jsme to neměli platit už byl pozdě. Tohle by si asi měl Slevomat lépe domluvit s hotelem, stejně jako exkurzi farmy s nepřičetným majitelem.
Ale jinak pobyt hodnotíme jako 2-.

Užili jsme si.