Aurelie centrum

Praha - Nové Město, Klimentská 6

„Pěkné jógové studio v centru Prahy. Vyzkoušel jsem relaxační jógu, ale nakonec to byla docela makačka a příjemně jsem se protáhnul. Paní instruktorka…“ — Martin, Před 22 dny

„Pěkné jógové studio v centru Prahy. Vyzkoušel jsem relaxační jógu, ale nakonec to byla docela makačka a příjemně jsem se protáhnul. Paní instruktorka…“ — Martin, Před 22 dny

O nás

AURELIE centrum má klidný, relaxačně laděný prostor s kapacitou jógového sálu pro 9 osob. Další, relaxační prostor slouží k péči o vaše tělesné a duševní zdraví. Nabízíme jógu, pilates, meditace, workshopy, semináře, terapie.
Našim cílem je svět jógy zpřístupnit opravdu všem. Lekce jsou vhodné i pro všechny zájemce, kteří s jógou začínají. Pomáháme poznávat sebe sama, zlepšovat kondici každého jedince a prohlubovat duchovní aspekty jógy. Lekce vedeme tak, aby se každý mohl do jógy opravdu ponořit, naladit se na své tělo, naučit se základy jednotlivých ásan a tyto mohl na lekcích dále prohlubovat. Rádi vám sestavíme individuální program šitý přímo na míru a to jak pro jednotlivce, tak pro skupiny. Cvičení zakončujeme 15 min. meditací, ve které máte čas naladit naladit se do hlubšího prožitku z celého cvičení. Zárukou je příjemná atmosféra v centru Prahy, bez rušivých vlivů z ulice. Ponoříte se do absolutního klidu, v malé skupině, max. 8 mi osob. , vybrat si můžete z několika lektorek, které praktikují různé styly jógy. Vaše permanentka platí na všechny aktuální lekce. Rezervovat se můžete v rezervačním systému, díky kterému máte zaručené své místo. Všechny pomůcky jsou k dispozici.

Můžete cvičit s cílem zlepšit svoji kondici – rozvíjet fyzické tělo a tím pečovat o své zdraví, nebo můžete využít duchovní aspekty jógy, hledáte-li svou duchovní cestu.

Zobrazit více
Aurelie centrum
Klimentská 6, Praha - Nové Město, 11000 (zobrazit na mapě)

Aurelie centrum

Klimentská 6, Praha - Nové Město

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 8:00–20:00
Vybavení a služby
Bereme karty
U nás se nekouří
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Martin

Pěkné jógové studio v centru Prahy. Vyzkoušel jsem relaxační jógu, ale nakonec to byla docela makačka a příjemně jsem se protáhnul. Paní instruktorka byla velice milá a ochotná. Doporučuji.

Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.