Golf & Spa Kunětická Hora****

Dříteč, Dříteč 155

„příjemné prostředí
čisté pokoje
dobré služby
výborný wellness
personál se vždy snažil vyjít maximálně vstříc“
— Štěpán, Před 11 dny

„příjemné prostředí
čisté pokoje
dobré služby
výborný wellness
personál se vždy snažil vyjít maximálně vstříc“
— Štěpán, Před 11 dny

O nás

luxusní Golf & Spa resort

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Golf & Spa Kunětická Hora****
Dříteč 155, Dříteč, 53305 (zobrazit na mapě)

Golf & Spa Kunětická Hora****

Dříteč 155, Dříteč

Zobrazit na mapě
Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Wellness
Fitness
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci: 600 Kč/noc
Kolárna
Lyžárna
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Aneta

Krásné wellness, pokoj krásný a uklizený, všude čisto, s přítelem jsme si to naprosto užili, v okolí naprostý klid, personál velmi příjemný a ochotný, snídaně nadprůměrné, každý si mohl vybrat, večeře 3 chodové menu opravdu luxusní. Určitě jsme zde nebyli naposledy – doporučuji také dokoupit pokoj deluxe, je opravdu krásný a skvěle vybavený. Budeme doporučovat, hodí se i jako dárek. Děkujeme za krátký, leč dokonalý pobyt.

Všechno bylo perfektní.

Karolina

Saunový svět byl opravdu neskutečný. Několik různých saun: krásně řešené, čisté, voňavé; mnoho zákoutí pro odpočívání mezi jednotlivými koly saunování, krásné sprchy a další relaxační možnosti. Úžasně příjemné prostředí. Moc milý byl i personál. Hotel jako takový není úplně můj styl (místy mi to nevkusem dost připomínalo ono devadesátkové podnikatelské baroko, ale proti gustu..). V každém případě ale bylo všude opravdu čisto a příjemno. Snaha celý resort udržovat je zde opravdu velice znatelná.

Co nás ale opravdu rozhodilo byla restaurace. Welcome drink v podobě Aperolu byl moc milý, ale tím to asi končilo. Bohužel jsme natrefili datum, kdy se v restauraci konala hromadná rodinná oslava o několika desítkách hostů, takže byli hoteloví hosté posazeni stranou, bohužel ale ani tak téměř nebylo slyšet vlastního slova. Ale to chápu. Stejně tak jako v obou případech špatný pokus o správné rozdání všech příborů (alespoň nás to hodně pobavilo). Polévka – polotovat s kupovanými lehce rozvařenými nudličkami, hovězí líčka tužší a ve všech kouscích prorostlá a „želatinoidní“, dezert přímo k pláči (oschlý koláček a větrník..zůstalo téměř netknuté). Snídaně na tom nebyla o mnoho lépe: volská oka s podivnou (a la želatinovou) krustou, která se ani nedala rozkrojit, párky tak světlé barvy, že snad maso ani nepotkaly, káva z automatu. Na druhou stranu ale moc dobrý bílý jogurt a pár druhů ovoce i zeleniny a plátkového sýra. Nápojový lístek velmi chabý. Myslím, že opravdu nejsem náročná, ale kuchyně mě zklamala. Myslím, že by stačilo pár obyčejných jídel, ale neodbytých. Takový chleba s dobrou pomazánkou by byl tisíckrát lepší. Za tu cenu to opravdu nestojí. Bez té kuchyně by byl rezort opravdu moc příjemný a vrátila bych se. Takto jen (ale za to velice ráda!) do saunového světa.

Štěpán

příjemné prostředí
čisté pokoje
dobré služby
výborný wellness
personál se vždy snažil vyjít maximálně vstříc