Agnes Vizážistka

Praha - Háje, Hviezdoslavova 1600

„Paní byla velice milá, poradila jak o pleť pečovat, a super líčení 🤩. Určitě jsem nebyla naposledy! 😊“ — Kamča, Před 4 měsíci

„Paní byla velice milá, poradila jak o pleť pečovat, a super líčení 🤩. Určitě jsem nebyla naposledy! 😊“ — Kamča, Před 4 měsíci

O nás

Jmenuji se Agata Myslivečková. Líčení, péči o pleť a účesům se věnuji od začátku roku 2015. V té době jsem se také začala vzdělávat na odborných seminářích, on-line kurzech, Akademiích líčení a spolupracuji s odborným časopisem Kosmetika & Wellness. Za nejlepšího učitele považuji samozřejmě praxi. Tu vykonávám ve svém studiu na Praze 4 v prostorách Litochlebské polikliniky. Zde se pravidelně setkávám s velkým množstvím žen, které nevědí, jak se upravit a pečovat o sebe sama. Věděli jste, že nejlepší investice, kterou může žena udělat, je investice do své krásy? Zakládám si na individuálním přístupu ke každé své klientce a jsem spokojena, když je spokojena klientka.

Agnes Vizážistka
Hviezdoslavova 1600, Praha - Háje, 149 00, Zastávka Hněvkovského (zobrazit na mapě)

Poliklinika Litochleby

Hviezdoslavova 1600, Praha - Háje, Zastávka Hněvkovského

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Prostor není bezbariérový
Wi-Fi není dostupná
Nepřijímáme platební karty
U nás se nekouří

Hodnocení podniku

4,5/5 (25 hodnocení)
Pavlína

Příjemně strávený čas se spoustou nových informacích. Nezávazné doporučení kosmetiky Mary Kay. Proměna vizáže – cenné rady a tipy jak na přirozené denní líčení.

Eva

Moc šikovná paní a je vidět, že kosmetice rozumí…

Že ten čas tak rychle utekl…

Dagmar

Milá paní, značku kosmetiky, kterou propaguje mám rada i když o tom to být nemělo

V nabídce se uvádí profesionální fotky tak to ani náhodou vyfotím se lépe sama a z líčení jsem šla rovnou na sraz s přáteli a shodli se na tom, že toto „profesionální líčení“ mi jen zdůraznilo vrásky a že lépe než na fotkách od paní vypadám i ráno když vstanu. Za mě určitě vyhozené peníze.