Bunkering.cz – Bunkr 37

Březí a další pobočka

"Krásné a klidné prostředí. V bunkru žádný signál, soukromí, připadala jsem si skoro jako na táboře." — Eva, Před 5 měsíci

"Krásné a klidné prostředí. V bunkru žádný signál, soukromí, připadala jsem si skoro jako na táboře." — Eva, Před 5 měsíci

O nás

Společnost zabývající se opravami, úpravami a rekonstrukcí bunkrů za účelem jejich další využitelnosti a možnosti zpřístupnění veřejnosti.

Bunkering.cz – Bunkr 37
2 pobočky  (zobrazit na mapě)
TIP: Seznam poboček, ve kterých můžete svůj voucher uplatnit, najdete v konkrétní nabídce.

Bunkering.cz

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Bunkr 37 – Březí u Mikulova

Březí u Mikulova, Březí

Vybavení a služby
Domácí zvířata nejsou povolena
Mapa poboček

Hodnocení podniku

3,4/5 (15 hodnocení)
Sabina

Je to neopakovatelný zážitek. Pro mě to bylo opravdu bojové cvičení, ale syn byl nadšený! Oceňuji možnost opékání venku. Na doporučení v recenzích jsem brala spacáky. To se určitě vyplatí! Nádobí čisté, voda a dřevo tam také bylo nachystané. Po okolí hodně možností vycházek.

Eva

Krásné a klidné prostředí. V bunkru žádný signál, soukromí, připadala jsem si skoro jako na táboře.

Asi je lepší do bunkru jezdit, když je teplo. Chvíli trvá než se vytopí, a jelikož je uvnitř vlhko a krb celý prostor nevytopí v místě kde je postel se na stropě srážela voda a v kapky padaly přímo do postele.

Daniela

Komunikace celkem špatná s provozovateli. Zrušení v den odjezdu, kdy už byl manžel se synem nachystaný na odjezd. Doplacení částky za pobyt o víkendu. A hlavně mě naštvalo, že se fotografie objektu vůbec nashodovala s nabídkou na internetu.