Ateliér Mozaika

„Profesionální přístup lektorek Pěti a Lucky, krásně strávený víkend a neuvěřitelné vyskedky“ — Hana, Před 30 dny

„Profesionální přístup lektorek Pěti a Lucky, krásně strávený víkend a neuvěřitelné vyskedky“ — Hana, Před 30 dny

O nás

Ateliér v Praze, zaměřený především na kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou. Kurzy probíhají v sobotu a v neděli v různých městech vždy od 9:45 do 18:45 hodin, což je 18 hodin za víkend. Pořádají také další kurzy jako např. inverzní kresba, kresba pastelem, rudkou či pastelkou nebo akvarelovou či akrylovou malbu.

Hodnocení podniku

Jitka

Kurz malování akvarelem byl pro dceru – byla spokojená s přístupem paní lektorky, naučila se dost a ráda by někdy znovu vyzkoušela.

Dcera lehce negativně hodnotila spojení dvou různých kurzů..polovina účastníků malovala akrylovými barvami. Víc negativní bylo zajištění hromadného oběda v, kde se kurz pořádal (Baroko v Malešicích). Dcera čekala přes hodinu na jídlo objednané od rána, druhý den musela část účastníků něco doplácet kvůli chybnému napočítání částek za oběd.. a paní obsluhující si jich Chyba samozřejmě není na straně organizátora kurzu, ale na straně hotelu. Kurz samotný je fajn :-).

Hana

Nová zkušenost

Zuzana

Bylo hodně předloh pro malování.

Na kurzu nás bylo cca 25 osob, vyučovaly se dvě techniky zároveň akryl a akvarel. Jenom jedna lektorka. A musím říct, že jsem se nedozvěděla o nic víc než 10 minutového videa na youtube. Lektorka se mi za celé dva dny věnovala asi 2 minuty. Prostředí bylo nevyhovující, bez dobrého osvětlení.
Na fotce byly vyfocené různé akvarelové barvy, těšila jsem se, že je vyzkouším. Dostali jsme školní barvy…Každý podniká za účelem zisku, ale toto už bylo přes …