Hodnocení podniku  TandemLety.cz

4,8/5 (28 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jiřík

Personál byl ochotný, a ten výhled.

30. 10. 2020
Věra

přátelský přístup instruktorů, výborný zážitek

líbilo se mi všechno

18. 10. 2020
Tomáš

Nelíbilo se mi že když jsem jim napsal jak mužem tak stejná nám nabízely lety pouze přes týden. Vrchol byl když končila platnost voucheru a byly jsme kontaktování ať nahlásí e číslo voucheru že nám to prodlouží. Když nám to rádoby prodloužily už se neozivaji! Nikdy víc akorát nás podvedly!

Vyjádření partnera
TandemLety.cz Před 3 měsíci

Dobrý den Tomáši,
výcvik Pilotem na den který zahrnuje 5-hodinový trénink, kdy máte možnost si jako pilot yyzkoušet paraglide, učit se s ním zacházet a je zakončený tandemovým letem s instruktorem, kdy v roli pasažéra absolvujete několika minutový let, opravdu probíhají během pracovních dnů a jedná se o celodenní akci. Souhlasím s tím, že se nám letos, kvůli zákazu shromažďovaní (do května) a následnému dlouhodobě nevyhovujícímu počasí (květen a červen) pak nepodařilo nabídnout dostatek kvalitních termínů na uskutečnění akce, a i proto jsme s blížícím se koncem platnosti voucheru (ke konci července) nabídli možnost prodloužení platnosti voucheru se souhlasem Slevomatu a s případným vaším souhlasem.

Mrzí nás, že se nám nepodařilo domluvit na termínu a nepodařilo akci uskutečnit, ale rozhodně jste nebyli podvedeni :). Se Slevomatem, který své partnery prověřuje, spolupracujeme již několik let. V případě situace jako tato, kdy nejste spokojen s čerpáním voucheru, máte možnost kdykoliv žádat své peníze zpět a bez prodlení je dostat, což jste pravděpodobně i učinil. A pokud ne, a stále máte voucher platný, je možné se domluvit na termínu a voucher realizovat.
Přeji vše dobré. Kamil

16. 8. 2020
Zuzana

Vše na výbornou.

29. 7. 2020
Marcel

Scenérie, přístup personálu (Kamil především), necítil jsem se jakoby voucher byl zakoupený ze Slevomatu (víme, že vždy když je něco prodáváno hromadně, tak jste někde ochuzeni).

Délka letu (vím, že to hodně ovlivňuje počasí), délka trvání rezervace (opět – hodně to ovlivňuje počasí).

6. 7. 2020
Z

Výborní kluci prostě supr.

29. 5. 2020
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.