Ladja Beach Resort

Nonagama, Ambalantota - Ambalantota, CPK Mw Welipatanvila

„Domácké prostředí. Viděl jsem kdesi na internetu reklamu na tento resort „český delegát“. Jenže to se nedá srovnávat. Zažil jsem delegáty, kterým se…“ — Petr, Před 6 měsíci

„Domácké prostředí. Viděl jsem kdesi na internetu reklamu na tento resort „český delegát“. Jenže to se nedá srovnávat. Zažil jsem delegáty, kterým se…“ — Petr, Před 6 měsíci

O nás

Ladja Beach Resort je zcela nové rekreační zařízení nacházející se na jihu Srí Lanky mezi městy Ambalantota přímo na písečné pláži. V rezortu o velikosti 8300 m2 je postaveno 20 apartmánů umístěných v 10ti dvoupodlažních bungalovech. Moderně zařízené apartmány s terasami s výhledem na moře jsou o velikosti 70 m2 s koupelnou, WC, klimatizací, LCD televizorem, minibarem, přístupem na WiFi atd. Součástí rezortu je restaurace, bar a také 18 m dlouhý bazén s dětskou oddělenou částí. Rezort je umístěn v tropické zahradě s nejrůznějšími exotickými stromy a keři.

Nedaleko rezortu se nachází množství přírodních a kulturních památek, jako jsou národní parky s volně žijícími divokými slony Uda Walawe a Yala, čajové plantáže, buddhistické chrámy apod. V blízkosti je možnost pozorování migrujících plejtváků obrovských či nočního kladení vajíček karet obrovských. V rezortu a jeho okolí se pohybují pávi, varani, opice a nesmírné množství nejrůznějších druhů ptactva. Sám rezort je obklopen rýžovými políčky, banánovými a palmovými plantážemi. V rezortu bude vždy přítomen česky hovořící delegát. Rovněž jídelní a nápojové lístky jsou k dispozici v češtině.

Zobrazit více
Ladja Beach Resort
CPK Mw Welipatanvila, Nonagama, Ambalantota - Ambalantota, 82100 (zobrazit na mapě)

Ladja Beach Resort

CPK Mw Welipatanvila, Nonagama, Ambalantota – Ambalantota, Srílanská demokratická socialistická republika 🇱🇰

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Check in/out nonstop.
Vybavení a služby
Wi-Fi zdarma
Venkovní a dětský bazén
Vlastní restaurace
Domácí zvířata nejsou povolena.
V blízkosti moře
V blízkosti golfu
Mapa poboček

Hodnocení podniku

5,0/5 (13 hodnocení)
Martin

Maximální spokojenost se vším.

Strašně rychle to uteklo.

Petr

Domácké prostředí. Viděl jsem kdesi na internetu reklamu na tento resort „český delegát“. Jenže to se nedá srovnávat. Zažil jsem delegáty, kterým se člověk raději vyhne. Tady si všichni tykali, šéf resortu se každému novému hostovi věnoval, seznamoval ho s místními zvyklostmi, radil, představoval Srí Lanku, zodpovídal otázky, opravdu byl k dispozici.
Velmi prostorné a pěkné apartmány, mile potěší smysl pro detail (např. USB zásuvka na dobíjení, trezor, kromě klimatizace i stropní větrák s nastavitelnou rychlostí, …). Z aparmánu můžete jít do bazénu, z bazénu mokří rovnou na jídlo, … Sednete si k dobrému pití a vidíte na děti v bazénu. Snídaně podávané po celý den jsem jinde ještě neviděl. Areál je oplocený a komorní (znáte všechny ostatní návštěvníky i personál), takže se naše malé děti pohybovaly volně a neměli jsme obavy, kde jsou. Pohoda nesrovnatelná s hotelovým komplexem nebo ubytováním v osamělém městském apartmánu. Žádná křeč kolem check in/out, vše na pohodu. Safari hned u domu, stačí procházka pár set metrů po okolí a uvidíte varany, opice, vodní buvoly, pávy, orli, občas papouška. Výborné čerstvé tropické ovoce za hubičku.

Na pláž, kde se dá koupat v oceánu, je potřeba kousek jít, ale to je bohatě vyváženo faktem, že máte pláž celou pro sebe, žádné davy turistů. Podobně by člověk mohl chtít, aby byl resort blíže letišti, jenže právě proto, že jedete dál, jste v oblasti, která není turisty zasažená a více si užijete přírodu i místní lidi.

Pavel

ochota, přátelskost a informovanost českých delegátů
usměvavý a snaživý personál
pocit bezpečí navozený věrnými psími společníky/hlídači :)
příjemné a klidné prostředí resortu
útulné, perfektně čisté a upravené pokoje
oceán jen co by z resortu kokosem dohodil
nezapomenutelné výlety (rozhodně stojí za to, neváhejte ani chvilku)
famózní srílanská kuchyně → fantastické snídaně (jak české, tak srílanské a k tomu čerstvé a osvěžující tropické ovoce)
vtipně strávené večerní chvilky zpestřené hraním vědomostních deskových her

balení kufrů a cesta zpět na letiště