Carwash Nekazanka

Praha - Nové Město, Nekázanka 11

"Vse supr-domluva terminu, komunikace, vysledek, poradenstvi, pristup. Muzu vrele doporucit. Pan byl velice sikovny 👍" — Pavol, Před 10 měsíci

"Vse supr-domluva terminu, komunikace, vysledek, poradenstvi, pristup. Muzu vrele doporucit. Pan byl velice sikovny 👍" — Pavol, Před 10 měsíci

Carwash Nekazanka
Nekázanka 11, Praha - Nové Město, 110 00 (zobrazit na mapě)

Carwash Nekazanka

Nekázanka 11, Praha - Nové Město

Dnes otevřeno 7:30–19:00
Vybavení a služby
Bezbariérový přístup
Wi-Fi zdarma

Hodnocení podniku

4,8/5 (201 hodnocení)
Adam

Osobní přistup
Rychlost umytí
Vstříctnost
Kvalita umytí

Frantisek

Moje zkušenost se velice podobá několika lidem, kteří zde vyjádřili svoji nespokojenost přede mnou.
V první řadě jsem po zakoupení a zobrazení voucheru objevil informaci, že podnik je na týden uzavřen z důvodu vládních nařízení. Čekal bych, že takovou informaci dostanu ještě před zakoupením voucheru ale řekl jsem si budiž, doba je zlá. Počkal jsem tedy týden, zkontroloval voucher a…zjistil, že uzavření podniku bylo prodlouženo o další týden. K tomu došlo i potřetí. To už se stalo umytí mého auta akutní a tak jsem zkusil na uvedé číslo zavolat. Pán na telefonu prohlásil, že má normálně otevřeno a že je to chyba Slevomatu a že s nimi končí. Zajímavé je, že stejnou informaci má i na vlastních webových stránkách. Každopádně mytí jsem si objednal na následující týden.
V daný den jsem auto ve smluvený čas přistavil. Zcela první co pán udělal bylo uplatnění voucheru! Pak obhlídl auto a začal vykládat, že je strašně špinavé a jestli se domluvíme na čtyrech stovkách. To mě překvapilo, protože jsem měl zakoupeno kompletní mytí za 2000 Kč. Příplatek se mi dát nechtělo a ptal jsem se tedy, zda je v popisu uvedeno, že při převzetí auta bude požadován případný příplatek. Řekl, že samozřejmě. Pravda to ale není. Jelikož jsem ale opravdu potřeboval umyté auto, řekl jsem mu, že mu ty čtyři stovky tedy dám. Načež otočil, že je vlastně nechce a že už se mu to nechce dělat. Že z toho má špatný pocit protože je to mezi náma už teď od začátku rozházené. Popravdě, nechtěl jsem jít s pánem na pivo, potřeboval jsem jen umýt auto. Po pár minutách absurdní debaty mi řekl ať si to auto radši odvezu, že ho mýt nebude. Na to jsem podotknul, že už uplatnil muj voucher, takže potřebuji, aby to auto umyl. Na to si tedy vzal klíčky s tím, že odpoledne zavolá.
Volal již za půl hodiny, že mluvil se Slevomatem a že mi vrátí peníze, ať si pro to auto přijdu. Prohlásil jsem, že už jsem na cestě na jednání, nemůžu se v danou chvíli pro auto vracet a hlavně opravdu potřebuji aby ho umyl. Řekl, že tedy dobře.
V půl druhé mi přišla smska, že jim vypli vodu (no nene:)) a neví se, kdy zase poteče. Klíče mám prý na vrátnici a Slevomat mu potvrdil, že mi vrátí peníze. Odpoledne jsem tedy pro auto došel a bylo přesně na místě kde jsem ho nechal. Ani se auta nedotkl, všude pozhasínáno, pozavíráno.
Po zavolání do Slevomatu se potvrdilo moje tušení, že to s tím vrácením peněz nebude tak jednoduché, když už byl voucher uplatněn. Minimálně to bude nějakou chvilku trvat. Ale slíbili, že to určitě vyřeší. Tak uvidíme.
Takže teď jsem strávil jeden den ježděním a běháním do Nakázanky, propálil jsem benzín, přišel jsem minimálně dočasně o dva tisíce a moje auto je špinavé stejně jako předevčírem. Ať si o kvalitě nabízených služeb udělá každý obrázek sám.

Robert

👍🚗👍🚗👍🚗👍