Villapark Várgesztes

Várgesztes, Villapark Várgesztes

„Ubytování – prostorné, hezké. Stravování vynikající. Ochota personálu. Pěkné čisté prostředí.“ — Alena, Před rokem

„Ubytování – prostorné, hezké. Stravování vynikající. Ochota personálu. Pěkné čisté prostředí.“ — Alena, Před rokem

O nás

Daleko od ruchu velkoměsta, ale přece v prostředí plného života se nachází jedinečná forma odpočinku, která spojuje dovolenkový resort se všemi výhodami rodinného domu. Mezi kopci v pohoří Vértes stojí Villapark Várgesztes s 125 samostatnými apartmánovými domy, jehož součástí jsou zážitkové lázně, venkovní bazény, wellness služby, dětské a sportovní hřiště.

Výlety v okolí

Ukázat další výlety Zobrazit na mapě
Villapark Várgesztes
Villapark Várgesztes, Várgesztes, 2824 (zobrazit na mapě)

Villapark Várgesztes

Villapark Várgesztes, Várgesztes, HU 🇭🇺

Vybavení a služby
Parkování zdarma
Prostor není bezbariérový
Wi-Fi zdarma
Bereme karty
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Vezměte děti, máme koutek!
Máme dětské hřiště
Venkovní a dětský bazén
Vlastní restaurace
Domácí zvířata: 10 € / den
Kolárna
Půjčovna kol
Sauna
Vířivka
Dětská postýlka (dostupnost si ověřte)
V blízkosti vody nebo koupaliště
Na venkově

Hodnocení podniku

4,6/5 (80 hodnocení)
Tomáš
Vladimír

Zklamání slevomatem.

Věra

Vila je prostorná pro rodinu s dětmi, vše co na dovolené potřebujete tak tam je (ručníky, povlečení, základní vybavení kuchyně, televize)

Nepřesné a zavádějící informace ohledně pobytu že strany Slevomatu. Na fotografiích vyfocené bazény, které nebyli k dispozici, nikdo nám neřekl že jsou dočasně mimo provoz s výmluvou že pod úvodním obrázkem nebyl napsán. Na voucheru krásné fotografie bazénu a také ve spodní části v modrých ikonach napsané možnosti sauny, vířivky apod. Pokud tam toto všechno je tak člověk nemůže tušit že je to jen informativní a vlastně si to nekupuje.
Ve vilách jsme již jednou a to velice spokojeni byli a to před více jak půl rokem, a když se podívám na voucher tak je tam zase jen napsán bazén, ale není napsáno že bydlíme ve vile..... Měla jsem počítat že nebudu mít kde bydlet, protože to tam nebylo napsané!!!!!!!
Pro mě zavádějící informace, jen aby prodali když tam zrovna nikdo nejezdí. Po naší stížnosti do nabídky bylo vše dopsane, tak jak to měli udělat hnedka na začátku, nebo vymazat fota a ikony které tam nepatří. Dejte si pozor ať nezaplatite hromadu peněz jako mi a pak nesedite se zklamanými dětmi v baráku.
A jídlo… Tentokrát také nic moc. Žádný slibovaný raut, nosili jídlo pro 6 lidi na jednom talíře a nebrali ohled na děti. Tvrdé housky nebo syrové maso 4letemu dítěti opravdu nedáte.