Hodnocení podniku  Greek market

4,7/5 (907 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Alena

Bohužel ani chování personálu, ani přístup k zákazníkům, ani zakoupené zboží neodpovídalo obvykle vysoké úrovni Slevomatu. Místo předem objednaných a zaplacených klobásek bylo poskytnuto náhradní plnění s tím, že jsme si pro zboží přišli pozdě (voucher byl platný do 6. 9. 2021, vyzvednuto bylo dnes, tj. 9. 8. 2021), protože objednané druhy klobásek již byly po doporučeném termínu trvanlivosti. Za problém, který byl evidentně na straně obchodu, byl postižen zákazník (a komentář personálu k tomu navíc…).
Stejnou situaci jsme řešili při vyzvedávání zboží pro sestru (jiné vouchery).

Vyjádření partnera
Greek market Před měsícem

Dobrý den, to nás mrzí, že jste nebyli spokojeni. Většina klobásek, které máme aktuálně skladem má expiraci 23/8 a to je stále dost dní na spotřebu. Nicméně postupně doskladňujeme nové, tak by nebyl problém Vám je předat příští týden, až dorazí nová zásilka z Řecka. Nicméně s prodejcem jste se dohodli na výměně za jiný druh ihned a tím jsme to považovali za vyřízené. Je mi líto, že jste se při předání nedohodli na uplatnění voucheru po doskladnění, pro nás to není problém a zákazníkům toto nabízíme.

9. 8. 2021
Helena

Po grilování jsme cítili klobásy jeste druhý den. Uvnitř byly kousky tlustého masa a chuť byla nedobrá. Oceňuji vstřícnost prodávajícího.

Vyjádření partnera
Greek market Před 3 roky

Dobry den, to nas mrzi, jste prvni, komu nechutnaly :-( Vcera jsme meli u nas v obchudku večerní grilovaní a všech 25 hostu si klobasky pochvalovali.

20. 6. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.