Hodnocení podniku  CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.

4,3/5 (464 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Andrea

Ubytování je vážně 20m od pláže.
Přobližně 30minut vede pěkná procházka do města Omiš, kde je větší turistický ruch.
Pláž u ubytování je písečná, ale pokud člověk chce kamenitovou pláž a průzračnou, vede podél pláže cca 2km cesta k těmto plážím.

Při převzetí pokojů jsme měli byt špinavý – všude vlasy, písek a neumytá kuchyňská linka.
Delekátka nás také zklamala, neboť jsme si mysleli, že by delegátka měla poradit, popřípadě nabídnout něco za lepší cenu. To bylo naopak, nabízela Nám výlet za 200kun, když jsme si to šli zjistit na vlastní pěst, tak nám řekli cenu 160 kun což je pomněrně dost když nás jelo 6. Ubytování je hned u velice frekventované ulici, což může někomu vadit.
Škoda bočních balkónu, že jsou tak úzké.
Wifi připojení fungovalo pouze v 2. podlaží.

Vyjádření partnera
CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s. Před 2 měsíci

Výlet na rafty máme již dlouhou dobu za 200 HRK u prověřené firmy, která nám vozí klienti přímo od ubytování a zpět. Jsou přesní, nikdy klienti nejeli v přeplněném raftu, jak to bývá právě u firem levnějších. Tyto firmy klienty lákají na nižší cenu, ale pak v raftu pro 6 jede běžně 10 lidí. Firma je prověřená, má zdravotní a úrazové pojištění, což všechny firmy nemají. Jde nám především o bezpečnost klientů.
Pokoj, pokud byl při převzetí špinavý, měli jste to říci na místě nebo na schůzce delegátce. Mohlo být vše vyřešeno k Vaší spokojenosti.

10. 8. 2020
andrea

objednane polopenze.formou svedskych stolu…nebylo to ani jednou. na stul pro 4, jsme dostali 3vejce,4platky chleba a salam na zpusob junioru.jogurt jsme dostali v den odjezdu.ovoce ci zelenina zadna.na den vychazi polopenze na 400, avsak ani kednou jsme jidlo ani v polovocni hodnote neobdrzeli.

Vyjádření partnera
CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s. Před 3 měsíci

Je nám líto, že jste se stravováním nebyli spokojeni, avšak u nabídky apartmánů Fortuna (Dovolené s překvapením na Omišské či Makarské riviéře) nenabízíme stravování formou švédských stolů, a proto jste si je ani nemohli objednat, jak uvádíte. Vámi zaplacené služby tedy byly dodrženy. Snídaně jsou vždy kontinentální a večeře výběr z 2-3 jídel. Pokud jste měli jakýkoliv problém, bylo nutné to ihned řešit na místě s delegátem. Každému vyhovuje jiná strava a restaurace se vždy snaží vyjít vstříc.

10. 7. 2020
Anonym

Krasne, čisté more
Výhled na more z apartmánu
Obsluha v baru v blízkosti apartmánu

Omiš je Omiš – Mali Rat je Mali Rat tak nevim kde se stala chyba. Obchod 1 v blízkosti apartmánu nestal za moc a kauce na flašky nevraceli. Přístup k plazi z beztak už prudkeho kopce pres silnici(do zatáčky, zrcadlo je fajn ale v noci ne všichni svítí)
Platit kartou v některém podniku u pláže NEMOŽNÉ

12. 9. 2019
Anonym

Moře

Vše ostatní.

18. 6. 2019
Marek

Prostředí, personál, lepší průměr.

Závěrečný úklid. Sociálky daleko od karavanu. Neupravena pláž.

27. 8. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.