Game On

4,7 / 5 (34 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Všechno.“

největší výstava v historii videoher

Dnes otevřeno: 10:00–19:00 Zobrazit všechny dny

http://www.gameonvystava.cz

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Výstavy a muzea, Rodina a děti, Muzea a výstavy pro děti, Kultura

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Game On

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,7/5 (34 hodnocení)
Barbora
14. 1. 2018
Anonym

Všechno.

30. 12. 2017
Nikola

Super mašiny, atmosféra, retro hry, arkádové hry atd.

Vysoká cena, čekala jsem víc her a všeho tak nějak ne jen dvě patra. A jako člověk co miluje Playstation, většina her byla na xboxech, což se nedalo hrát.

27. 12. 2017
Tetsuo

Prostor by šel vyplnit i lépe, zejména přízemí a první patro. Pod pojmem virtuální realita bych čekal více konzolí např ps4vr, Oculus rift, Samsung s

25. 12. 2017
Jan

Super bar, příjemná obsluha výstavy u vchodu, prakticky bezbariérový přístup výtahem ( bez miniexpozice starých pc). Příjemné prostředí, celkem i prostor, ale při větší návštěvě by lidé asi stali fronty na každou hru. Super koutek pro mrňata, jen pro rodiče žádné zázemí. Super výstavka přenosných konzolí, ale proč proboha u dětských her? Pro děti slušná zábava na 2 hodinky.

Dost her nefungovalo, informace nebyly ani trochu pro děti, někde nasvícení panelů nedostačující, ke konci byly popisky malé, informace skoro žádné a osvětlení už chybělo úplně. Výstavka starých pc byla jen symbolická, staré konzole byly dost chaotické, přenosné konzole na ukázku byly skoro všechny mimo provoz. V expozici ani noha, žádný personál. Multimediální rozměr výstavy byl prakticky 0. Vlastně šlo jen o zapařit na pár starých automatech, pár starých hrách, pokud vůbec fungovaly a pak už jen několik nových her na PS a xbox. Dole byly 2 hry pro Nintendo switch. Pro pamětníky naprosto chyběly hry, které jsme před 20 lety hráli, neměl jsem dětem co ukázat. Info nebo snad expozice českých her nula.

23. 12. 2017

Další hodnocení (3)