„Sada je krasna a vse odpovida nabidkovym fotkam. Jsem prekvapena detaily, jak krasne jsou propracovane. :)“ — Jana, Před 26 dny

„Sada je krasna a vse odpovida nabidkovym fotkam. Jsem prekvapena detaily, jak krasne jsou propracovane. :)“ — Jana, Před 26 dny

O nás

Náš obchůdek byl založen v roce 2012, kdy jsme začaly vyrábět pro radost a následně jsme se odvážily výrobky nabídnout na jednom handmade portále. Jelikož se naše výrobky líbily, začaly jsme je nabízet i na jiných portálech zaměřených na rukodělné výrobky. K dnešnímu dni odhadujeme již přes 3.000 prodaných výrobků.

Zákazníkům můžeme nabídnout převážně výrobky z polymerové hmoty fimo, ale také z jiných materiálů, jako je pryskyřice, plsť, korálky či papír. Mezi největší oblíbence patří náušnice ve tvaru miniaturního jídla, ale také lžičky z nerezové oceli zdobené polymerovou hmotou. Naleznete zde také náhrdelníky, brože, vánoční ozdoby, záložky do knížky a spoustu dalších. Vyrábíme také na zakázku.

Naše výrobky však nedělají radost pouze v České republice, ale také v jiných zemích. Své spokojené zákazníky jsme našly například v Belgii, Německu, Velké Británii či v sousedním Slovensku. Jsme velmi rády, že naše výrobky dělají radost, a tak jsme se odhodlaly podniknout další krok a začít spolupracovat se Slevomatem. Věříme, že i vy budete s nákupem spokojeni.

Zobrazit více

Hodnocení podniku

4,8/5 (181 hodnocení)
Lukáš

propracované, perfektně zabalené a kvalitní

Kateřina

Vypadají k sežrání 😁 Dceři se moc líbili!

Jana

Sada je krasna a vse odpovida nabidkovym fotkam. Jsem prekvapena detaily, jak krasne jsou propracovane. :)