KooKy Design

4,9 / 5 (21 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „přítelkyni se líbí“

Náš obchůdek byl založen v roce 2012, kdy jsme začaly vyrábět pro radost a následně jsme se odvážily výrobky nabídnout na jednom handmade portále. Jelikož se naše výrobky líbily, začaly jsme je nabízet i na jiných portálech zaměřených na rukodělné výrobky. K dnešnímu dni odhadujeme již přes 3.000 prodaných výrobků. Zákazníkům můžeme nabídnout převážně výrobky z polymerové hmoty fimo, ale také z jiných materiálů, jako je pryskyřice, plsť, korálky či papír. Mezi největší oblíbence patří náušnice ve tvaru miniaturního jídla, ale také lžičky z nerezové oceli zdobené polymerovou hmotou. Naleznete zde také náhrdelníky, brože, vánoční ozdoby, záložky do knížky a spoustu dalších. Vyrábíme také na zakázku. Naše výrobky však nedělají radost pouze v České republice, ale také v jiných zemích. Své spokojené zákazníky jsme našly například v Belgii, Německu, Velké Británii či v sousedním Slovensku. Jsme velmi rády, že naše výrobky dělají radost, a tak jsme se odhodlaly podniknout další krok a začít spolupracovat se Slevomatem. Věříme, že i vy budete s nákupem spokojeni.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Móda & Styl, Pro ženy, Dámské šperky, Náhrdelníky, Náušnice

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku KooKy Design

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,9/5 (21 hodnocení)
4 1
3 1
2 0
1 0
Denisa
18. 1. 2018
Tomas

přítelkyni se líbí

Vyjádření partnera
KooKy Design Před 15 dny

Děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že náušnice Vaši přítelkyni potěšily. Fotografie produktu ale nesouhlasí, takové donuty nenabízíme :)

Hezký den přeje za KooKy Design Lenka :)

5. 1. 2018
Martina

Pěkné, roztomilé, veselé a hravé, které mi všici chválí a dá se i díky nim zavést docela zajímavá konverzace. Rozhodně doporučuju pro každého, kdo má rád netradiční věci.
Jen by autorka mohla trochu rozšířit nabídku, jsem si jistá, že by se udaly i další druhy :-)

Jsou překvapivě těžší, než jsem čekala, což nepovažuju za chybu autorky, spíš na to chci upozornit. Není to nic zásadního – uši vám to rozhodně neutrhne, a za chvilku si na to zvyknete, že ani nevíte, že je máte, ale pokud jste zvyklí na pecky, nebo visací korálkové, může vás to napoprvé překvapit.

Vyjádření partnera
KooKy Design Před 20 dny

Dobrý den,

děkujeme Vám za milé hodnocení, moc nás těší. Náš e-shop je momentálně ve fázi vývoje, omluvte proto prosím menší šíři sortimentu, než jakou máme na českých hand-made portálech. Pro Slevomat připravujeme i další akce, doporučuji stránky pravidelně sledovat.

Hezký den přeje za KooKy Design Lenka :)

1. 1. 2018
Monika

Roztomile

23. 12. 2017
Česlav

…počítala jsem s dodáním po vánocích – objednáno15.12. večer – náušnice jsem převzala včera 21.12.2017 a jsou opravdu velmi věrohodné…zkrátka k nakousnutí :o)

Vyjádření partnera
KooKy Design Před měsícem

Děkujeme a přejeme krásné Vánoce.

Za KooKy Design Lenka :)

22. 12. 2017

Další hodnocení (1)