Flema Studio

České Budějovice a další pobočka

„Vsechno dokonaly!!skvela a mila lektorka, prijemne prostredi v centru a plna skrin vyrobene kosmetiky!“ — Pavla, Před 8 měsíci

„Vsechno dokonaly!!skvela a mila lektorka, prijemne prostredi v centru a plna skrin vyrobene kosmetiky!“ — Pavla, Před 8 měsíci

O nás

Pořádání kurzů zaměřených na ruční zpracování všech možných materiálů, kurzy pro dospělé i děti: zpracování vlny, výroba domácí kosmetiky, dekorování kraslic, dekorace z přírodních materiálů a hlavně návrat k českým řemeslům a tradicím.

Flema Studio
2 pobočky (zobrazit na mapě)
TIP: Na jakých pobočkách jde koupený voucher uplatnit se dozvíte vždy na detailu dané nabídky.

Divadlo Kampa

Zobrazit na mapě
Externí spřátelené pracoviště pro Prahu: Adresa: Nosticova 2a, 118 00 Praha 1 - Malá strana
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Flema Studio

Nerudova 945/36, České Budějovice

Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Internet zdarma
Bereme karty
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Vezměte děti, máme koutek!
Máme dětské hřiště
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Markéta

Byl to dárek pro mamku, vyrobila si krásnou kraslici

Na kurzu byli celkem tři, paní prý se orientovala především na dvojici, která byla na kurzu s mamkou, prý bylo vidět, že hodně takové kurzy navštěvují, mamka byla začátečník. Myslím, že takové rozlišování účastníků není moc fér.

Eva

Vouchery jsem zakoupila jako dárek. Bohužel jsem nečekala, že si paní vezme s sebou dvě malé děti. Pokud si zaplatím kurz, tak jdu relaxovat a chci být bez běhajících dětí. Paní sama řekla, že příště děti bude hlídat tatínek, takže na výběr měla. Materiálu neměla stejně pro všechny, za hodinu měl člověk pidi výrobky hotové.. Obdarované nebyly zcela spokojené..

Naďa

Naprostá bomba! Za mě jednoduše nejlepší kurz, na kterém jsem kdy byla! Petra je člověk, který rozumí tomu, co dělá; umí druhé přirozeně zaujmout, pobavit a spoustu věcí naučit. Na kurzu jsem si vyrobila krásnou voňavou kosmetiku, která mi dělá radost už pátým dnem. Syn byl z mýdla ve tvaru beránka nadšený, bere mu ho i manžel :) A já si zase nemůžu vynachválit jelení lůj, krém a vůni parfému, který mi Petra pomohla doladit.
Péťo, ještě jednou moc díky za všechno! Pozdravuj ode mě holky.