Extreme-Escape

Praha - Michle, Magistrů 2

„Vše výtečné – milý personál; pěkné prostředí; když jsme byli v koncích, pán nás „trošku naťuknul“ a nedělal z nás ´blbce´… :-)“ — Hana, Před měsícem

„Vše výtečné – milý personál; pěkné prostředí; když jsme byli v koncích, pán nás „trošku naťuknul“ a nedělal z nás ´blbce´… :-)“ — Hana, Před měsícem

O nás

Jako první v české republice nabízíme speciální dětské únikové hry.

Extreme-Escape
Magistrů 2, Praha - Michle, 14000 (zobrazit na mapě)

Extreme-Escape

Magistrů 2, Praha - Michle

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 9:00–19:00
Vybavení a služby
Internet zdarma
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Lucia

Voucher je v nabídce koncipován jako s možností pro 2 nebo 3–5 hráčů, přičemž jse o hru pro děti s dospělým dozorem. To je nakonec deklamováno i v nabídce únikové hry i v kalkulaci ceny, kde je uvedeno Cena – Hra pro 2 hráče (včetně jednoho dospělého dozoru) 749 Kč. Jediný doplatek, který je v nabídce uveden, je cena za konečnou polaroidovou fotografii 50 Kč. Z nabídky jednoznačně vyplývá , že je to hra pro děti (dokonce že ji zvládnou hrát sami) a dospělý je dozor, nikoliv hráč. Až když si zakoupíte voucher a zaplatíte, a máte tolik duchapřítomnosti, že si voucher pozorně prostudujete, zjistíte, že je tam ještě další doplatek, o kterém se v době objednávání voucheru nedozvíte, neboť NIKDE v nabídce není uveden, a to 199 Kč za každou další osobu. Takže pokud zaplatíte 749 Kč za voucher pro 2 hráče a domníváte se, že je to pro 2 děti hrající a Vás jako dozor, tak omyl. Obsluha na místě, když už tam stojíte s dětmi, Vás nemile překvapí požadavkem na 199 Kč za každou dospělou osobu – tedy dozor. Za 4 osoby – 2 hráče a 2 x dozor tedy zaplatíte 749 + 199 + 199 Kč. Považuji to za naprosto nesolidní jednání, kdy jsem před nákupem služby nebyla seznámena s konečnou cenou a neměla jsme možnost jí ani z nabídky nikde zjistit. Z výše uvedeného důvodu provozovatele nemohu doporučit.
Ke hře samotné – postavena na poměrně dobře definovaných šifrách. Jediné mínus které tam bylo, je nedosatetčné osvětlení, což pro dětskou hru není vhodné.

Martina

Akčí.

Hana

Vše výtečné – milý personál; pěkné prostředí; když jsme byli v koncích, pán nás „trošku naťuknul“ a nedělal z nás ´blbce´… :-)

není co dodat…