Hodnocení podniku Studio lázeňských a wellness procedur

4,5/5 (290 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Tomáš

Vyjádření partnera
Studio lázeňských a wellness procedur Před 19 dny

Dobrý den,
pokud má pro nás být hodnocení přínosné, přivítali bychom bližší specifikaci negativního emotikonu, který je jediné, co v této recenzi lze spatřit. Každá zpětná vazba nás zajímá, a děkuji předem za případné poznatky, ať již zde či na owell@centrum.cz
Přejeme krásný a dobrý rok 2020! Tým O´WELL

3. 1. 2020
Barush

Voucher byl darovaný jako dárek a dotyčný z toho nebyl nadšený, za ty peníze již nikdy více.

Vyjádření partnera
Studio lázeňských a wellness procedur Před 4 měsíci

Dobrý den, tak to nás mrzí.
Vzhledem k tomu, že jste neuvedli nic konkrétního, nelze nic dodat. Snad jen to, že z ostatních příspěvků a recenzí je patrné, že naši hosté jsou u nás spokojeni a vrací se k nám, a to je to, o co ze všech sil a s radostí usilujeme. Možná šlo o špatně zvolený dárek. Děkujeme za příspěvek. Tým O´WELL

30. 9. 2019
Jaroslava

Milá obsluha.

Byla cítit zatuchlina u opěrátek ve vířivce.

Vyjádření partnera
Studio lázeňských a wellness procedur Před 5 měsíci

Dobrý den, děkujeme za názor, každý den je 2x celá vana dezinfikována speciálními přípravky pro udržování vířivek a masážních van, včetně opěrátek,plochu podhlavníku ošetřujeme dezinfekcí speciálně určenou na koženku. Po každém klientovi je vana čištěna přípravkem pro běžnou údržbu, včetně podhlavníku, Pokud jste během pobytu ve welness zaznamenalijakýkoli nedostatek, bylo lépe nám to sdělit,abychom vše dali dopořádkuještě přímo pro vás. SItuaci jsme prověřili a budeme nadále důkladně sledovat stav opěrek po kažém klientovi.

15. 8. 2019
Lucie

atmosféra

vířivka je dost malá, dva větší lidé by se do ní těžko vešli

Vyjádření partnera
Studio lázeňských a wellness procedur Před 5 měsíci

Dobrý den, máte pravdu, vířivka je určena dvěma osobám, obsah čtyřboké vany pro dva má typizované parametry 220 l.Wellness nedisponuje vířivkou pro 3 - 6 osob jako v akvaparcích. Pokud by se sešly dvě váhově nadprůměrné osoby, a budou chtít sedět velde sebe, budou mít ve vaně těsno. S tím je třeba v takovém případě počítat vždy a o možnostech se před zakoupením voucheru informovat. Někteří naši stálí klienti jsou váhově nadprůměrní, ale počítají s tím, vanu a saunu uřívají střídavě a pobyt si užijí. Odpočivná pohovka je dostatečně prostorná pro oba, posezení u stolku rovněž, Je dobré se v takovém případě před zakoupením voucheru informovat o velikosti vany nebo zvolit veřejné wellness pro více osob. O takovém privátním wellness zatím neuvažujeme. Vaši pochybnost o velikosti vany u větších osob uvádíte jako úvahu, a tak věřím, že velikost vany pro vás byla odpovídající a my děkujeme touto cestou za váš názor.
Je dobré, aby tuto informaci četli všichni a zužitkovali ji ke své a tedy i k naší spokojenosti. Děkujeme a zdravíme z O´WELL.

12. 8. 2019
Blanka Marie

Ochota ano, prostředí normální,

ovšem obdarovaní známí si stěžovali, že na ně táhlo z oken(to se dá zavřít) ale hlavně, že museli celou dobu ležet na břiše, což ne každý může a někomu to dělá hodně velké potíže, (to byl zrovna ten případ) a nešlo se domluvit, že by masáž byla dělána jinak… škoda…

Vyjádření partnera
Studio lázeňských a wellness procedur Před 7 měsíci

Dobrý den,
mrzí mne, že poloha na břiše dělala obdarovaným hostům potíže, ale nezmínili se o svém nepohodlí ani o průvanu, Na břiše by vskutku ležet "nemuseli"., Před masáží zjišťujeme zdravotní stav hostů, kterému přizpůsobujeme proceduru. Problém s ležením na břiše nám nebyl sdělen, jinak bychom zvolili místo masáže zad jinou oblast těla. Masáž klasická nepřináší mučení, ale regenerační prožitek.. Vylučuji, že bychom odmítli požadavek klientů, na změnu polohy těla při masáži z důvodu nepříjemných pocitů či zdravotních obtíží.
Dovolte mi poznámku: k vaší recenzi, z níž vyplývá, že poukaz na masáž zad a šíje jste darovali dvěma osobám, které shodou okolností obě trpí problémy v poloze vleže na břiše. Nešlo o vhodný dar ani pro žádného z nich. Tento fakt mohl mít zásadní vliv na jejich vyjádření směrem k vám - dárcům.
Bylo možné z olit vhodnější kombinaci procedur.. Při rezervaci termínu je vhodná příležitost se telefonicky či mailem domluvit jak na kontraindikacích tak na konkrétní obměně procedury.
Pokud na hosty ještě ke všemu táhlo od okna ( byť během rekordních červnových tropických dnů), je to hodně nepříjemností najednou. Pocity chladu, ať subjektivní či reálné, šlo řešit. Teplotu lze během chvilky zvýšit /snížit. Provozní teplota masážního salonu je udržována na 32 - °C. V letošních červnových dnech nás všechny potrápily rekordní teploty.. V tyto dny okno prostor studia nechladilo, ale větralo, tedy zajišťovalo výměnu vzduchu.

24. 6. 2019
Jiří

masáž byla super

malá vířivka

Vyjádření partnera
Studio lázeňských a wellness procedur Před 7 měsíci

Dobrý den,
zakoupili jste si voucher pro dvě osoby na privátní wellness, do prostor určených pro dva. Sauna i vířivka jsou typizované opět pro dva, vířivka má dokonce obě místa vedle sebe a nikoli prosti sobě. Voda není chemicky ošetřená, po každé návštěvě napouštíme čerstvých 220 l vody, jak tomu není u větších vířivek, pro 3 a více osob, kde voda s ohřevem z úsporných důvodů koluje s chemickými úpravami stále dokola. Těší nás proto, že se vám líbila alespoň masáž. Mrzí nás velmi, že jste naši službu nedoporučili dalším uživatelům, velikost vířivky je přece dobře patrná z fotografií, které uvádíme v nabídce i na našich stránkách a je vyobrazena i na voucheru.Přejeme krásné léto.

5. 6. 2019
Anonym

Nacházela se tam plíseň na oknech a nad virivkou☹️

Vyjádření partnera
Studio lázeňských a wellness procedur Před 8 měsíci

Dobrý den, Nad pravým oknem je záměrně odstraněna malba na pár čtverečních centimetrech, aby se nedrolila na zem, není to plíseň, jak píšete. Bělem letní uzavírky budeme malovat, jako každý rok. Prostor je čistý, zdravotně nezávadný. Děkujeme přesto za názor. Ani tak nás nemrzí, že jsme vám umožnili absolvovat proceduru po ukončení platnosti voucheru,aby vám voucher nepropadl,. Přejeme vám hodně pěkných zážitků. OWELL

20. 5. 2019
Anonym

Paní byla velmi milá a ochotná!

Chyběla příjemná vůně, svíčky které zde byly se do wellness nehodí!!

Vyjádření partnera
Studio lázeňských a wellness procedur Před 8 měsíci

Dobrý den,
děkujeme za chválu i za kritiku. S lampami na svíčky to je věc názoru, nám se líbí :-).
Používáme jemnou, nevtíravou vůni, např. eukalyptua s kávou. Ne každý si libuje ve výrazných vůních, chodí k nám i alergici. Pokud by kdokoli před procedurou měl zájem o výraznější vůni, je možné se předem dokonce i na místě domluvit, pokud je to možné, vždy rádi vyhovíme. OWELL

30. 4. 2019
Honzalouzensky

Sekt

Vyjádření partnera
Studio lázeňských a wellness procedur Před rokem

Děkujeme za vyjádření, které nás potěšilo a přejeme dobrý rok 2019, váš O´WELL

6. 1. 2019
D

Veľmi pekne prostredie, nielen wellnes ale aj celeho hotela

Pani na recepcii vo wellness bola neprijemna. Ledva sme sa stačili osprchovať po saune a vani, uz nas vyhanala so slovami ze musime hned odist pritom na zaciatku povedala ze sa v klude v satniach mozeme osprchovat .
Mohla by tam byt pol hodinka na viac na osprchovanie, obliekanie atd…

Vyjádření partnera
Studio lázeňských a wellness procedur Před 2 roky

Dobrý den, , bohužel další půlhodinu zdarma po proceduře dát nemůžeme, procedura má svou délku. My jsme vás nevyhnali, ale upomenuli 20 minut po uplynutí doby, po kterou jste měli privátní wellness pronajaté. Stejně jako jinde, i u nás platí , že voucher má určitou platnost, tedy 60, 90 či 120 min a je na vás, jakou délku poukazu zvolíte. Aby při příchodu našich hostů bylo privátní wellness vzorně čisté, upravené, stejně jako další privátní prostory, tedy spracha, toaleta, šatna, je třeba dodržovat délku pobytu. V pořádku je 15 minut navíc, nicméně na přípravu celého wellnessu máme jen 45 minut, a samotná příprava šatny, kabinek, toalety a sprchy zabere čas. Věřím, že vysvětlení má hlavu a patu a že jsme byli dostatečně benevolentní i ve vašem případě. Potřebujete-li vždy delší čas na konečnou úpravu, je lépe si zakoupit delší voucher a počítat s tím, že těch 30 minut z jeho délky strávíte v rámci voucheru ve sprše a šatně. Tak je tomu i v plaveckých areálech i v jiných prostorách, kde se se zakupují časové vouchery či vstupenky.
Přeji krásné léto, s pozdravem
O´WELL

17. 6. 2018
Anonym

Ochota a přístup personálu.

Šílená tuc tuc hudba – pro relaxaci úplně nemožná, připadaly jsme si jako na diskotéce Michala Davida.

Vyjádření partnera
Studio lázeňských a wellness procedur Před 2 roky

Dobrý den, tak to nás moc mrzí, máme zde jen relaxační CD, a pokud bychom dostali zpětnou vazbu, CD bychom vyměnili za jiné. Pak je zde ještě další možnost, v sauně si můžete zvolit vlastní hudbu na displayi,
přesto děkujeme za váš názor.
O´WELL

20. 11. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.