Hotel Kormorán

3,0 / 5 (1 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Okolí hotelu bylo velmi krásné. Pokoj byl dle očekávání – čisté lůžkoviny, ručníky, fungující WiFi a TV.“

Výchozím bodem pro všechny nádherné letní dny je hotel Kormorán, který se nachází na mezinárodní cyklistické trase. Hotel se může pochlubit také přístavem, který poskytuje oázu klidu a klidu pro vodní turisty, cyklisty i další klienty.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Kormorán

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,0/5 (1 hodnocení)
5 0
4 0
2 0
1 0
Michaela

Okolí hotelu bylo velmi krásné. Pokoj byl dle očekávání – čisté lůžkoviny, ručníky, fungující WiFi a TV.

Horší situace nastala při stravování. V rámci zakoupeného voucheru byla polopenze, kdy v rámci tříchodové večeře si člověk musel říct o všechno, jinak dostal pouze to, co číšníkovi řekl (např. vybrali jsme si z hlavního chodu, počítali jsme, že polévku a dezert dostaneme automaticky), až když nám donesli hlavní chod, ptala jsem se, kde je polévka a dezert, dostala jsem odpověď, že jsem neřekla, že chci polévku i dezert. Dále bych pak mohla pokračovat, místo dvou piv, které jsme si objednali, nám donesli kofolu. Co se týče snídaní – byla možnost si vybrat ze snídaňového menu, takže když jsem chtěla vaječnou omeletu s hráškem a šunkou, dostala jsem pouze s hráškem, když jsem chtěla obložený talíř, dostala jsem opětovně vaječnou omeletu, ale již bez hrášku. O pečivo si bylo nutné několikrát říkat. Co se týče restauračního prostředí – fleky na ubruse, hranolky po zemi, žvýkačka, která byla umístěna na svícnu, byla přilepená dva dny. Jinak prostředí a ubytování bylo super, ale obsluha v restauraci byla nulová.

1. 11. 2017