Wellness chalupa Dešná

Dešná, Dešná 49

„Chata byla hezká, ochota paní spravcove- naprosto super. Cely objekt je super, veliký a velké množství zábavy. 👍🏼 Vřele doporucuji.“ — Marcela, Před 8 hodinami

„Chata byla hezká, ochota paní spravcove- naprosto super. Cely objekt je super, veliký a velké množství zábavy. 👍🏼 Vřele doporucuji.“ — Marcela, Před 8 hodinami

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Wellness chalupa Dešná
Dešná 49, Dešná, 37873 (zobrazit na mapě)

Wellness chalupa Dešná

Dešná 49, Dešná

Zobrazit na mapě
Check in od 15:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Máme dětské hřiště
Wellness
Venkovní bazén
Domácí mazlíčci: 100 Kč/noc
Kolárna
Půjčovna kol
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Marcela

Chata byla hezká, ochota paní spravcove- naprosto super. Cely objekt je super, veliký a velké množství zábavy. 👍🏼 Vřele doporucuji.

Vše v pořádku.

Aneta

Nádherné prostředí, spousta místa, příjemná paní správkyně objektu. Téměř jsme nevytáhli paty z areálu. Za naprostý highlight považuji krytý vyhřívaný bazén a saunu. Chata je skvělá pro rodinu, pro přátelé, pro malé děti, na rekreaci i na oslavu. Kapacita je 14–16 lidí na přespání, ale v případě nějaké oslavy nebo svatby se vleze mnohonásobně více lidí.
Až na drobné nedostatky (viz níže) jsme si pobyt skvěle užili a letos sem míříme znovu. Věřím, že příště to bude již 5 hvězdiček.

Jen jedny klíče k dispozici. To opravdu nestačí, když má objekt kapacitu 14 (potažmo 16) lidí.
Příjezd do areálu ze zadní strany. Zepředu se přes hlavní bránu špatně najíždí (velký schod).
Jedna malá myčka je málo. Chtělo by to např. ještě jednu v horní budově.
Bohužel se pokazilo podlahové topení v jendom pokoji. Když jsme přijeli, bylo v objektu přetopeno a v jendom pokoji to tak zůstalo ještě den a půl. Ačkoliv jsme snížili topení na minimum, podlaha v daném pokoji stále hřála na plno. V pokoji se nedalo pořádně spát. Doufala jsem, že toto bude při vyúčtování zohledněno. Nebylo. Opravář navíc došel do objektu bez našeho vědomí, aniž by zazvonil nebo nás aspoň došel upozornit, že došel.
Nefunčkní terč na šipky a dolámané šipky. nedalo se použít.
Rozbité kolečko u grilu, kvůli čemuž stál gril nakřivo.
Jezírko bylo celé zelené. Takže po sauně se do něj vlézt nedalo, i kdyby bylo teplejší počasí.
Vířivka se nahřívala dlouho. Dvakrát nám vypadli pojistky a sauna nebo vířivka se potom musí znovu manuálně zapnout, jinak jste nahřívali zbytečně.
Při naší návštěvě byl rozbitý krycí polštář z vířivky. Bylo nahrazeno poslepovaným a hřebíky (!) spojeným polystyrenem, který sice částečně izoloval, ale zdaleka ne tak, jako originální polštář. Samozřejmě vlivem tepla lepidlo povolilo a hřebíky zerzivěly. Při manipulaci se polystyren neustále rozpadal a odíral a při koupání byla vířivka plná polystyrenových kuliček. Navíc poslední den při předání asi vypadl hřebík z polystyrenu do vířivky (není divu, když to celé nedrželo pohromadě a naprosto se to rozpadalo), za což nám uklízečka nepochopitelně nadala, místo toho, aby se zamyslela nad tím, jak nevhodně bylo celé krytí vířivky řešeno.

Bc.Inna Lukiyenko

Vše je v naprostém pořádku. Vřele doporučuji a děkuji majitelem za tak hezky vymyšlený areál. 100% spokojenost.