Wellness chalupa Dešná

Dešná, Dešná 49

„Opravdu spousta aktivit k dispozici, sauna, vířivka, bazén, šipky, kulečník, ping pong, ideální pro rodiny s dětmi :-)“ — Olga, Před 8 měsíci

„Opravdu spousta aktivit k dispozici, sauna, vířivka, bazén, šipky, kulečník, ping pong, ideální pro rodiny s dětmi :-)“ — Olga, Před 8 měsíci

Výlety v okolí

Ukázat další výlety Zobrazit na mapě
Wellness chalupa Dešná
Dešná 49, Dešná, 378 73 (zobrazit na mapě)

Wellness chalupa Dešná

Dešná 49, Dešná

Vybavení a služby
Parkování zdarma
Wi-Fi zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Máme dětské hřiště
Domácí zvířata: 100 Kč/noc
Kolárna
Půjčovna kol

Hodnocení podniku

4,4/5 (58 hodnocení)
Monika

Výborné ubytování pro více lidí, velký prostor pro aktivity, klidné prostředí a dobře vybaveno pro odpočinek i hry. Potěšilo nás výčepní zařízení a připravený sud, pokud bychom to věděli dopředu, připravili bychom se na to.

Do myčky v kuchyni jsme si na místě musely zakoupit tablety, když se píše plně vybavená kuchyně, tak by toto mělo být zajištěno. Chybí kávovar na zrnkovou kávu, rozpustnou kávu spousta lidí již nepije. Hry v hracím prostoru nebyly plně funkční – šipky bez hrotů, koule na kulečníku zůstaly po odehrání hry vevnitř, až druhý den jsme zjistili, že na klíčích od objektu máme klíček ke kulečníku. Po sauně nám chybělo odpočinkové lehátko. Schůdky z ubytovacího objektu na dvorek před jídelnu jsou velmi nebezpečné – chybí zábradlí a pokud je namrznuto, chybí posypová sůl, použili jsme svoji kuchyňskou, co jsme si s sebou přivezli. Ve velké jídelně však je jen jedna menší lednice, ještěže jsme byli v lednu, že jsme některé věci mohli mít venku.

Bc.Inna

V celku, to vyšlo na větší peníze, než bylo uvedeno ve vouceru.

Dana

Protože se jednalo o podzimní pobyt, ocenili bychom podsedáky na židle ve společenské místnosti :-). A nějaký schůdek pro vstup do vířivky by taky nebyl k zahození, ale to je možné, že jsme ho jen nenašli :-).