Hodnocení podniku CK Jukej

4,3/5 (4 395 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Anonym

Velmi dobře časově organizované, hezký autobus

Znalost personálu-delegáta.

20. 2. 2019
Karin

Líbila se nám Paříž 😃 mila paní stevardka.

V autobuse se nedalo ani hnout, neskutečně málo prostoru. Čekání než se pan řidič vyspí v Parizi snad do 10 do večera bylo také neslutečné.

27. 1. 2019
Simona

Lokalita

Paní průvodkyně působila nepříjemně a organizace zájezdu stála za prd. Celý zájezd sme trávili samostaně až na gondoly. Takže člověk co se tam nevyzná nic moc neuvidí.

4. 1. 2019
Alca

Velmi příjemná průvodkyně , místo pekne, ale termín úterý 11.12. Se nekonaly adventní trhy, nechápu tedy proc je tento termín vůbec zajišťován!

16. 12. 2018
Marcela

Doprava – dvoupatrovy autobus, nefungujici zachod, neosobni pristup ridicu, prilis narocny program – od 6 hod. ráno mimo zazemí autobusu až do 23 hod. v noci.

2. 10. 2018
Honza

Příroda

Cestovka, ubytování, průvodce!

1. 10. 2018
Radka

Na pláži super. To co jsme viděli z Benátek, taky dobrý.

Naše průvodkyně se v Benátkách vůbec nevyznala, bloudila NĚKOLIKRÁT. Památky jsme žádné neviděli (vzala nás „zkratkama“) a její organizace celé cesty byla příšerná.

21. 9. 2018
Markéta

Čas strávený na pláži

Výlet do Benátek totálně nezorganizovaný. Řidiči přijeli o půl hodiny později do Jesola a večerní Benátky jsme vyloženě prosprintovali, starší účastníci a děti celou cestu běželi, protože se tempo průvodkyně nedalo stíhat. Paní průvodkyně ani neřešila, jestli jsme všichni, prostě pokračovala v maratonu. Nestihli jsme si nic vyfotit, nikde se zastavit, když už, tak za cenu toho, že se ztratíme.
Nesmyslný rozchod kolem desáté večer, když už bylo všude zavřeno.
Vůbec mi nepřijde, že jsem byla v Benátkách, nic z té zastávky nemám, příště s jinou CK nebo na vlastní pěst, cokoliv by bylo lepší než tohle.

14. 9. 2018
Eva

V nabídce bylo něco nabídnuto něco jiného než bylo opravdu splněno.

4. 9. 2018
Anonym

Celý den silně pršelo. Ve městě pak nás delegátka odvedla k mapě a nic poradne nevysvetlila. Žádný obchody jsme nenašli.

21. 8. 2018
Jana

Líbilo se mi místo, proto jsem jela, ale bylo málo času na prohlídku San Marina.
Líbila se mi bezpečná jízda pánů řidičů.

Organizece.

7. 8. 2018
Anonym

Super zazitek!:)

Bohuzel na programu bylo 2,5 hodiny ve Svycarsku ale pani deligatka nam rekla, ze 1,5 hodiny staci, bohuzel si kupujete voucher s tim, ze ty 2,5 hodiny tam chcete stravit. 1,5 hodiny je opravdu kratky cas a bylo to takovy stresujici a v pressu.

1. 8. 2018
Michell

Všechno co nemohla ovlivnit cestovní kancelář- počasí, teplota moře, historie Benátek

Neúplné a zmatené informace průvodce. Na pláži (kde již podle svých slov byl několikrát) nevěděl, která lehátka se slunečníky lze zakoupit a kde. Časové údaje k odjezdu/příjezdu motal s tím co se mu přihodilo minule, takže zmatek. Na to, že v Benátkách v minulém běhu nechali jednoho účastníka nedokázal upřesnit u kterého sloupu v Benátkách se sejdeme (jsou tam dva a každý má jinou sochu na hlavě). Vzhledem k tomu, že jsme se měli sejít po ukončení ohňostroje, byly tam tisíce lidí a u sloupů se scházely všechny cestovky, svého průvodce nenajdete, jelikož jako jediný neměl žádné výrazné oblečení, když už tedy nechtěl z důvodu absence certifikátu průvodce po Benátkách nosit tyčku s praporkem či deštník. Při přesunu na loď jsme jej několikrát ztratili. Průvodcování se iniciativně chápali sami účastníci.
Cestovní kancelář na základě zpoždění vlivem dopravy na dálnici v Itálii, nás ani nedovezla na místo vyzvednutí.
Už zase dlouho nepojedu s cestovkou

16. 7. 2018
Petr

Koupání na pláži městečko super.

Výlet do Benátek byl díky průvodkyni spíše tragický. Místo prohlídky byl běh Benátkami kde se spoustu účastníku postrácelo a nestíhalo vysokému tempu průvodkyně. Sám se divím že se ztratil pouze jeden pasažér kdyby jsme si nepředali různě informace o odjezdu tak by u lodi byla polovina účastníků zájezdu.

16. 7. 2018
Jirka

na výletě se ná libilo moře.

100 % se nelíbila organizace celého průběhu, v benátkach vám řeknou že se odplouva z mola č.2 a pak to hledáte a nakonec svepomocí si najdete že je to molo A3. a pak se divějí, že lidi se nedostavili a čeka se na další. Vrchol bylo, když průvodce z jiné skupiny začal navadět lidi aď nadavaji na ty opozdilce „at jim to dají sežrat“

15. 7. 2018
Hana

Lokalita zájezdu a výběr památek.

Dopravce a postoj CK. Rozhodně budu podávat stížnost a řešit celou situaci dál.

11. 7. 2018
Ivana Korandová

Pěkný program, bohužel náplň nebyla plně časově realizována díky neprofesionalitě řidičů.

Arogance řidičů, neochota, lenost-plné koše odpadků v busu, bloudění na trase, bourání do stromu při couvání busu, nebezpečná jízda s porušením dopravních pravidel.

9. 7. 2018
Blanka

1/Jednání cest.kanc. bez problému
2/ cesta lodí v pohodě /živá hudba s dobrym zpěvákem, ucházející 3chodova večeře/

1/ odjezd byl stanoven na 7.30, odjelo se v 8.30 , řidič autobusu p. Valenta /dle stejnojmenného nápisu na autobusu i asi majitel firmy/ neuznal za vhodné se cestujícím omluvit. Neustále to činil průvodce p. Adamec, ale ovšem s patřičným zdůrazňováním, že on za nic nemůže.
2/Samozřejmě tímto nebyl naprosto dodržovan celý další časový harmonogram zájezdu /tu se ubrala hodinka, tam se přidala půlhodinka – vše tedy v porovnání s harmonogramem v popisu zájezdu, ale dle vyjádření p.pruvodce se nic vlastně nedělo, ono to vždy nějak vyšlo/
3/ k osobě p. průvodce – asi je na sebe pyšný, jak zájezd zvládl, ale opak je pravdou. Nezpochybňuji jeho znalosti z historie /i když i takový jsem slyšela názor/, ale jeho neustálé „mlžení“ o celém zájezdu fakt byla lahůdka, a při tom stačilo tak málo. Jen od samého začátku mluvit pravdu a ne být hrdý na to, že podržel p.ridice a on je mu teď za to moc zavázán, co vyprávěl při promícháni jiné skupiny do naší/. Tak to bylo se vším. Na lodi pak vzhledem k tomu, že se sešlo více skupin, tak nebýt zdejší pracovnice, která nás upozornila, že budeme už vystupovat / mělo to být v Bad Schandau, ale toto bylo jeho předměstí s jiným názvem/, tak jsme dopluli až do Hřenska. Pan průvodce seděl totiž na venkovní palubě a do kryté části , kde nás asi 10 sedělo, nezavital.

7. 7. 2018
Anonym

autobus nebyl označený tak jak nám bylo do e-mailu posláno, také v autobuse nebyly nabíječky a wifi, přes všechno výlet a prostředí bylo krásné :)

3. 6. 2018
Jana

Výborní řidiči.

Byli jsme ubytování v podradnem hotelu ne v Rabacu, jak bylo v nabídce i smlouvě, ale hodinu a půl autobusem od Rabacu tak jsme cestovali denně o 3 hodiny déle.

28. 5. 2018
Ludmila

Nádherné městečko Volendam, moře a východ slunce.

Špatná organizace zájezdu. Hned ráno po příjezdu do Holandska strávili jsme hodinu na benzince, kde se nic nedělo. A naopak, prohlídka nádherného rybářského městečka Volendam trvala 25 min. V Keukenhofu, kde byly k prohlídce květinové zahrady a pak se konal květinový průvod jsme měli podle plánu strávit 9 hodin, což je podle mě moc dlouhá doba na prohlídku zahrad. Nakonec jsme se tam zdrželi ještě o 3 hodiny navíc a celou tu dobu jsme čekali na parkovišti, než pro nás přijede autobus do Amsterdamu, nestihli jsme plavbu na lodích a samotná prohlídka Amsterdamu trvala cca 30 min, od půlnoci do pul jedné v neděli ráno.

22. 4. 2018
Renata

Pruvodkyne a disorsganizace

22. 4. 2018
Drahomíra

Náměstí sv. Marka bylo zajímavé a Gondoly byly fajne. Městečko by bylo asi lepší si projít v poklidu.

Nevyšlo počasí, ano to neovlivníme, ale dost se nám s kamarádkou nelíbil přístup paní Průvodkyně v autobusu nás „peskovala“ jak děti na základce. Poté, když vybírala peníze na Gondoly a okružní plavbu, tak si to ani neuměla sama spočítat. Benátky s námi proběhla velmi rychle a ani jsme nestihli sledovat kudy vlastně jdeme, abychom jí neztratili! Pak nám řekla, že máme rozchod a sejdeme se tam a tam, ale nějaké extra doporučení na oběd nebo něco zajímavého mimo toho, za co vybírala peníze, tak nic..
Při zpáteční cestě nám ani nedělala dostatečné pauzy! Ale vyhlídka přes benzínky byla, obkropužili jsme asi tři a jeli dál! Při tom je jasné, že po 7h by člověk rád na WC, a když už nám zastavila, tak nás honila abychom jeli dál.
Tento přístup je pro mne dosti zvláštní a nepřístupný. Bohužel jsem si již koupila jednodenní zájezd do Bambergu, čili doufám, že bude jiný průvodce! Koupila jsem si ho dříve, než jsem absolvovala Benátky a nutno podotknout, že to bude asi poslední zájezd s touto CK.
Hodnotím až s odstupem, abych našla aspoň slušná slova…

Vyjádření partnera
CK Jukej Před 11 měsíci

Dobrý den, jsme velmi překvapení negativním hodnocením průvodkyně v Benátkách, jedná se o patrně jedinou recenzi tohoto typu. Průvodkyně byla s Vaší reakcí seznámena. Prosím ozvěte se nám na mail ohledně zájezdu do Bambergu, v případě zájmu dáme Slevomatu souhlas se stornem. Děkuji.

8. 4. 2018
Nikola

Zážitek pochod čertů naprosto super i prohlídka Salzburgu!

Cesta zpět byla naprosté peklo, s řidičem kterého následně po stížnostech vyhodili, byla to cesta strachu o život, ale to je na hodně dlouhou zprávu..

24. 2. 2018
Barbora

Nelíbil se mi způsob, jakým paní průvodkyně zájezd realizovala. O Benátkách jsem se prakticky nic nedozvěděla, všechno bylo v hrozném shonu. Na ostrov Murano i Burano jsme měli sotva hodinku, v Benátkách samotných jsme strávili pouze tři a půl hodiny, což je na tak nádherné místo neslušně málo času. Je mi jasné, že se jednalo pouze o prodloužený víkend, že jsme v Benátkách nemohli být zase o tolik déle, ale hádám, že ubytování se dalo zajistit blíž k Benátkám a ne dvě hodiny cesty odsud. Druhý den program začínal až v 10 hodin, což je poměrně ztráta času celého dopoledne a pokud to jinak nešlo, nemuseli jsme tedy z Benátek odjíždět v 17.30, ale později a druhý den si přispat. Na druhý den byl naplánován výlet za nákupy NEBO do čokoládovny. Nejsem nadšenec do nákupů, tedy chtěla jsem zavítat do čokoládovny, ze které se vyklubal prostě jen malinký obchůdek v obchodním komplexu, kde jste si mohli dát kafe a čokoládový bonbon a pokračovat v nákupech. O neochotě paní průvodkyně bych mohla psát další dva odstavce, takže jen pro představu – kamarádce se udělalo v noci velmi zle, zvracela a dopoledne žádala paní průvodkyni, zda by nás mohla přesadit ze zadní části autobusu dopředu. Čekala bych nějaký zájem, nabídku léků, dotaz, zda není potřeba lékař. Místo toho jsme byly odpálkovány tím, že takovéhle změny rozhodně dělat nejdou. Zájezd jsme s kamarádkou vybíraly spontánně, příště budeme jistě více přemýšlet a zvažovat, co vybereme.. :)

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den. Cestovní kancelář s Vámi bohužel naprosto nesdílí Váš názor. K výhradám v programu Vám můžeme doporučit pouze jedině: čtěte pozorně program zájezdu, na který hodláte vyjet. Kde jste přišla na volitelný program čokoládovna nebo outlet nám není jasné. K přesazení na zpáteční cestě: v našich autobusech je zasedací pořádek na cestu tam i zpět neměnný. Máte-li přání sedět zpět jinde, pak se tak určitě neděje způsobem, že by průvodce vybral náhodnou dvojici a direktivně ji posadil místo dvojice vzadu. Tyto situace se vždy řeší jediným způsobem: zdvořilou žádostí cestujících o výměnu místa. Vy jste podle sdělení průvodkyně měly štěstí: tato vstřícná dvojice se našla. CK JUkej

16. 2. 2018
Anonym

Autobus

26. 12. 2017
Anonym

časově nezvládnuté, na zahrady zbyla cca hodina

22. 12. 2017
Maruška

Doprava a páni řidiči
prohlídka zámku

špatná organizace zájezdu
nepřesné informace od paní delegátky včetně zmatečného chování
program se neshodoval s nabídkou -absence vánočních trhů

18. 12. 2017
Anonym

Autobus byl pohodlný a přestávky akorát.

Na místo jsme přijeli před osmou, ale prohlídku jsme měli až od 10.50. Vyšlapali jsme nahoru na zámek (cca 30 minut) a paní průvodkyně zjistila, že lístky se kupují dole (je to všude napsané!). Šla pro ně. Stále si myslela, že máme prohlídku od 9.50, i přesto, že první byla v 10. V té zimě jsme tam zbytečně mrzli a přitom, kdyby se vyrazilo o hodinku déle, bylo by to akorát.

18. 12. 2017
Anonym

Pevnost Königstein je opravdu nádherná a velkolepá a tradiční vánoční trhy navozují příjemnou atmosféru.

Paní průvodkyně byla velmi slabá. Zejména mi vadila neflexibilnost a neochota jakkoli pomoci. Nebyla schopná poradit klientům, kteří hledali místo nástupu v Ústí nad Labem ani na ně alespoň 5 min počkat – čekali jsme 2 minuty. Tento pár pak musel autem dorazit až do Děčina k lodi a při cestě nazpátek se museli sami večer a potmě dopravit z okraje Ústí zpět do Děčína… Bylo mi jich celkem líto. Průvodce z druhého autobusu měl evidentně více zkušeností i vědomostí o navštívených reáliích.

17. 12. 2017
Kris

Cesta, sluzby CK v poradku.

Lazne jsou stare a velmi plne. Hlavni osazenstvo jsou stari lide s ruznymi koznimi problemy :(

11. 12. 2017
Lukáš

Trhy v Salcburku

Pozdní příjezd autobusu a přesun do Sladmingu.

27. 11. 2017
Tomáš

Zajímavě navržený zájezd – Orlí hnízdo, Královské jezero, termální lázně nebo solné doly

1. Nesympatický arogantní průvodce
2. Průvodce kromě informací o navštívených místech presentoval své politické názory jako objektivní pravdu
3. Když nevyšel jeden bod programu – Orlí hnízdo bylo bohužel ten den nepřístupno – tak se průvodce klientů nezeptal co chtějí, např. ti kteří se chystali do termálu by tam rádi strávili více než plánované 2 hodiny. Sám rozhodl o návštěvě palírny a dokonce zájezd do Alp změnil na nákupní zájezd do Aldi, kdy jsme si museli vyslechnout co máme koupit, o kolik je levnější máslo, víno a atd. Nakonec rozhodl o dřívějším odjezdu než bylo plánováno a nezajímalo ho, že někteří klienti by se rádi prošli po alpském městečku a kochali se výhledy na hory

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení zájezdu. Je škoda, že během noci nasněžilo a Orlí hnízdo bylo tudíž zavřené. Bohužel v této lokalitě se s něčím podobným musí počítat i v červnu... V busu cestovalo 80 klientů s různými prioritami a v žádném případě nelze připustit diskusi o tom, co by kdo chtěl. O náhradním programu musí rozhodnout výhradně průvodce, který byl v tomto případě znalý možností v Berchtesgadenu. Za jeho poznámky mimo okruh destinace se omlouváme a zároveň se této skutečnosti velmi podivujeme. CK Hello Tour

9. 10. 2017
Helen

Líbili se mi zámky

Špatná organizace, po příjezdu se teprve řešili tikety do zámků, když mohla být udělaná již online rezervace hromadná, dále nechápu proč je málo času na indiv.volno vzhledem tomu, když jedou s námi cest.z Brna a kvůli nim nám je ukraden delší čas na volno a oběd, který ani nemohl být a muselo se chvátat, aby stihli spoj do Brna. Mají si cestovat s ck z Brna .Nehodlám doplácet svůj čas a peníze na takovéto cestující. Celkový dojem vše ve spěchu a letem světem…

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení zájezdu do Bavorska. Jsme moc rádi, že se Vám líbila cílová destinace a mrzí nás, že jste nebyla spokojena s organizací zájezdu. Co se týče cestujících z Brna, rozhodně se kvůli nim čas zájezdu nijak neupravoval, průvodce i řidič se drželi svého harmonogramu, jedná se pravděpodobně o fámu, která na zájezdu vznikla.

24. 9. 2017
Nela

Krásná krajina, ale velmi málo času si ji vychutnat

Autobus byl nejhorší, kterým jsme doposud cestovali. Kromě toho, že se celou cestu ozývalo bouchání od podvozku, které nabývalo intenzity především na zpáteční cestě, bylo málo prostoru pro nohy a svým interiérem na nás autobus působil celkem sešle. Co ale hodnotíme jako největší mínus tohoto zájezdu byla samotná průvodkyně. Nikam s námi moc nešla a dokonce na zpáteční cestě do ČR, kdy jsme se na hodinu zastavili v městě Cell Am Zee, nám nebyla ochotná udělat ani prohlídku města a opět nás jen poslala do centra. Tato hodinová zastávka bez průvodce byla tím pádem naprosto zbytečná. Celkově průvodkyni hodnotíme velmi negativně v porovnání s jinými jednodenními poznávacími zájezdy přes Slevomat.

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme za Váš ojedinělý názor, cestovní kancelář ho s Vámi ani v nejmenším nesdílí. A to v žádném bodě. CK Hello Tour

23. 9. 2017
Barča

Zámky byly krásné i možnost vyhlídky z mostu a vidět zámek Neuschweinstein jako na obrázcích. Stojí za návštěvu :)

Přístup pana průvodce byl katastrofa! Sděloval neúplné informace, takže ve výsledku nikdo nevěděl kde má být v kolik sraz. Nečekal na celou skupinu, řekl informace jen některým, kteří byli poblíž. Ztratil se nám z dohledu apod. Vzhledem k tomu, že nás v noci zastavila v Německu dálniční policie, dorazili jsme na zámek později a pan průvodce zkrátil veškerý čas na prohlídky, nehledě na to, že po příjezdu před prohlídkou Neuschweinsteinu jsme měli 2 hodiny času a poté jsme po prohlídce museli okamžitě zpět do autobusu a jelo se na druhý zámek. Nebyl absolutně prostor na občerstvení, málem ani na WC. Jelikož jsme stály frontu na WC, nestihly jsme dorazit na sraz k autobusu včas. U druhého zámku jsme doslova proběhly zahradou a už nás čekal u vstupu průvodce, který měl pouze hromadnou vstupenku. Po prohlídce se šlo okamžitě znovu do autobusu a jelo se domů. Bez ohledu na nepříznivé počasí, které jsme si chtěli vynahradit teplou kávou nebo čokoládou v kavárně, což nám nebylo umožněno, jsme strávili více času z celého zájezdu v autobuse, než na samotném výletě. Lituju každého, kdo s ním někam pojede.

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení zájezdu do Bavorska. Jsme rádi, že se Vám navštívená místa líbila a je nám líto, že jste byl takto nespokojen s průvodcem. Jedná se o našeho stálého průvodce, na kterého dostáváme většinou pochvaly a pozitivní reakce. Děkujeme za Vaše poznámky, které jsme s ním probrali.

4. 9. 2017
Michell

Město, jeho atmosféra = úžasné, počasí nakonec taky super. Řidiči autobusu v pohodě.

Průvodkyně Yveta, zmatená, občas dezorientovaná, nečeká na klienty a nezajímá se o klienty

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše hodnocení našeho zájezdu do Amsterdamu. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s programem zájezdu. Je nám líto, že Vám nevyhovovaly služby průvodkyně a působila na Vás negativně, jedná se o jednu z našich jinak velmi oblíbených průvodkyň. Doufáme, že na jiném zájezdu budete spokojenější.

31. 7. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.