Hodnocení podniku  CK Jukej

4,4/5 (7 120 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Anonym

Průvodcovské služby – málo odborných informací. Nebyl včasný odjezd, zbytečně dlouhé pauzy. Řidiči měli zprvu představu, že na místa, kde jsme měli zakoupené místenky umístí své družky, které je doprovázeli. Jejich poznámky byly dosti nevhodné.

26. 2. 2020
Anonym

Velmi nás zklamal přístup průvodce Radima, který měl nevhodné poznámky o tom, že ho práce nebaví, nechce tam být, zámky bere z nouze atd. Dále cestovní kancelář uvádí návštěvu Regensburgu na celé odpoledne, strávili jsme tam ale jen 1,5hod, návrat měl být do Prahy ve 23. hodin, vrátili jsme se ale o půl desáté, nechápeme tedy, proč se pobyt ve městě o hodinu neprodloužil. Celý problém jsem řešila prvně s ck, byla mi nabídnuta slevová poukázka na další zájezd , kterou samozřejmě po této zkušenosti nevyužijeme. Výlet rozhodně nestál za 16 hodin strávených v autobusu.

14. 2. 2020
Anonym

Vídeň je krásná, k oslavám jako dělaná. Všude to žije a je na co koukat.

Absolutní propadák ze strany paní průvodkyně. Při procházení městem jsme se téměř nic nedozvěděli, organizace katastrofa a jako bonus tam nechala dva účastníky a s autobusem po půlnoci odjela směr ČR.

7. 1. 2020
Anna

Vídeň jako taková…

Průvodce se špatným výkladem,
Nedoresene praktické věci jako je obyčejný lístek na metro… Buď zařadit do ceny nebo upozornit lidi ze při 60ti minutové rozchodu si ho mohou dopředu zakoupit. Vyhlo by se 40ti minuta tlačení, hysterie atd.
Ohňostroj, na co jsme všichni čekali… Katastrofa

4. 1. 2020
Klara

Delegát

4. 1. 2020
Klára

Původně jsme měli zakoupený voucher na Silvestr v Amsterdamu, ale tento zájezd se kvůli nízkému počtu účastníků neuskutečnil. Byly nám nabídnuty alternativy a i se nám vrátil rozdíl v ceně, když jsme si zvolili místo Amsterdamu Benátky. Všechno bylo velmi rychle a profesionálně vyřízeno, což oceňuji. Doprava byla také bezproblémová, cesta utíkala dobře, čistý a pohodlný autobus. Půlnoční plavba na lodi byla skvělá, bylo nám nabídnuto spousty občerstvení a každý měl místo k sezení, dokonce nám i přitopili, což byla v chladném počasí moc fajn.

Nejvíce nesmyslné mi připadlo zvolení průvodkyně na cestu do Itálie, která nemá povolení provádět v Itálii, paní za to samozřejmě nemůže. Ale být v kůži lidí, co tam jedou poprvé, tak jsem tedy hodně naštvaná. Strohý výklad, který byl pravděpodobně asi čtený podle intonace, a zmínění pár nejdůležitějších památek ve městě během cesty lodí by mi doopravdy nestačil. Následná blesková prohlídka města, kdy nám bylo řečeno (což bylo i v emailu napsáno a doporučovala bych to pro příště smazat), že jsou Benátky velmi dobře značeny a prakticky není možné se tam ztratit, jsme parkrát během prohlídky uhnuly blbě, což se stane, jsme lidi, ale prosím, Benátky doopravdy nejsou dobře značené.

3. 1. 2020
Anonym

Vídeň je krásná

Hodně lidí což se dalo očekávat, paní delegátka utíkala a očekávaný ohňostroj nebyl

3. 1. 2020
Vladimír

Paříž je skvělá, oslava Silvestra v Paříží je skvělá myšlenka ale výlet byl nedomyšlený a průvodce akci nezvládl.

Příjezd do Paříže v časných ranních hodinách, prohlídka památek z autobusu ještě za tmy je zcela nepochopitelná organizační chyba – výjimkou je východ slunce za Eifelovou vězí, ale tento zážitek se dal zcela jednoduše časově nastavit tak, aby i ostatní památky bylo možno vidět za denního světla (např. pozdější odjezd z Prahy).

3. 1. 2020
Anička

Cena

Naprosto otřesná organizace. Ráno se vyjizdeli se zpožděním, aniž by nám kdokoliv něco řekl. V buse málo místa, ale dalo se to zvládnout. Paní delegátka byla s prominutím opravdu špatná, neuměla se pořádně vyjádřit, o památkách mluvila již v autobuse. Po příjezdu do Vídně jsme raději pokračovali podle svých plánů. Večerní odjezd byl asi ten nejhorší zážitek. Sraz byl v 1 v noci, na bus jsme v zimě čekali dalších 45min. Na naše otázky, kde je bus tak dlouho paní delegátka neustále opakovala, že je na cestě. Zajímavé, že další 2 busy které jeli taktéž tento zájezd odjely jak měli a lidi nemuseli venku mrznout…

3. 1. 2020
Iveta

Ráno při nasedání se mnou průvodkyně zacházela jako s balíkem slámy, s nímž můžete manipulovat dle libosti. Její přístup se mne dotkl. Autobus neměl dostatek míst, dolní část, kde jsem seděla, neměla prostor ani na zavazadla, ani na oblečení. Naprosto nekomfortní. Řidič ráno topil jak blázen, když na to upozorňovala jiná cestující nebyl schopen to upravit, nebylo tam k vydržení. Večer, když jsme byli vymrzlí a promoklí, tak byla zase zima.

14. 12. 2019
Petra

Jednoznačně Regensburg, město s duchem

No autobus měl být přistaven v 00.20, přijel cca s 30 min zpožděním, což v zimě a noční čas nebylo nic příjemného, průvodce se k této prodkevě vyjádřil pouze tak že nám při každém rozchodu zdůraznil, že se na nikoho nečeká a bude se muset v případě opoždení dopravit na vlastní náklady, což mi přišlo s ohledem na opoždění busu cestovky silně nevhodné. Špatná časová organizace, na patkovišti u zámku jsme čekali v buse cca hodinu, vůbec nám nebylo průvodcem sděleno, že je mariánský most toho dne uzavřen, čas prohlídky nastaven tak že jste došli k zámku a zase cca 40 min čekali, čas zajít k protějšímu zámku nebyl ani zpět po prohlídce, zase čas odjezdu nastaven tak, že se čekalo 40 min., což zase nestačilo. Informace o navštěvovaném místě podané průvodcem nezáživný čtený koktající text. Na zámku obdržíte interkom, který je ale nastavený na čas prohlídky a ne na vaši polohu, tedy pokud jste na chvostu skupiny, tak posloucháte text, který neodpovídá vaší poloze, neb skupiny byly velké a do místnosti se nevešly, v Regensburgu jsme měli mít pouze 2 hod.rozchod, z toho 30 min je cesta do centra a zpět. Nakonec s ohledem na plánovaný čas příjezdu do pha 23.00 a skutečnost, že jsme cca 3.5 hod od Prahy jsme vyžebrali 3 hodiny rozchodu, ale i tak to bylo málo a v pha jsme byli v 22.20. no příště 100% jedeme do regensburgu na celý den a na vlastní pěst🙂

8. 12. 2019
Kateřina

kvalita autobusu, časový harmonogram

3. 12. 2019
Maria

Naprosto úžasná atmosféra města, krásné trhy.

Asi největší vítku mám k celkové agentůře helloutour… vzhledem k tomu, že to oni zaměstnávají a nabírají průvodce, řeší autobusy a tak organizaci celkem kolem toho! Ne jen že průvodkyně p. Radana byla prostě bez absolutního zájmu o cestující a celkově akci jako takovou(řekla bych že dokonce se absolutně nejedná o pruvodkyni) což v momentě kdy odebíráte od lidí takovou částku, očekáváme minimálně zájem o svou skupinu, ale bohužel paní Radana šla vždy mimo svou skupinu, nedodržela ani jeden sraz(nemluvím o Krampusech…) proto za mě osobně je to dotaz na celou agenturu…jak můžete poslat na akci člověka který nemluví, neví kam jít, není organizační typ, a neumí jazyk? Za mě rozhodně příště ne.
Jelikož ta paní Radana co si chce přivydělat asi úplně nemůže za to že taková je.
Nedoporučuji tedy agenturu helloutour.

Hodnocená nabídka: Adventní Salzburg a průvod čertů ve Schladmingu
24. 11. 2019
Kateřina

úmorná cesta v přeplněném autobusu

2. 9. 2019
Lenka

Přiroda, hodni lidé.

Program od cestovni kancelaře byl katastroficky. Prvni den šilena 30 km prochazka v hroznem terenu a 35 stupňovych vedrech. Delegat se nam vůbec nevěnoval, programu se takřka nezúčastnil, špatně se o nás staral. Nikdy s CK Jukej nejezděte.

27. 8. 2019
Veronika

Místo zájezdu bylo samo o sobě dokonalé.

Paní průvodkyně by tuto práci dělat nemela. Nejprve nechala skupinku cca 10 lidí v Praze aniž by zavolala jestli dorazí (tvrdila že jsou v zácpě a přitom už odjeli pryč). Zákazníci jsou ji úplně u zadku. žádné doporučení co více navštívit na tomto místě, výklad neobsahoval nic zajímavého. K městu Ženeva nám v podstatě neřekla nic. Když měla začít prohlídka v městě Annecy museli jsme čekat až si zakouří. Nemám slov. Naštěstí to vykompenzovalo nádherné místo.

25. 8. 2019
Messi

Průvodce Vojtěch byl milý a nad věcí, vyprávěl hezky, ale málo. Chtělo by to více výkladu k pařížským památkám a k Versailles.
Krásná byla plavba lodí po Seině – tu určitě doporučuji.

Tristně málo času ve Versailles (cca 4 hod., z čehož ale 2–3 trávíte ve frontě). Málo výkladu. V Paříží se dá vyprávět téměř o každé památce, ale od průvodce se nám dostalo pouze základní info.

Ze strany CK zajistit účast průvodce CK s výkladem na prohlídce Versailles a Louvre Ze strany CK zajistit více času v těchto památkách (min. 4–5 hod. čistého času na každou). Zajistit více času na prohlídku Eiffelovky (i zde fronty 1–2 hodiny). Prohlídka např. Invalidovny s průvodcem by také neuškodila. CK by také mohla dopředu zajistit vstupenky, aby skupina nemusela čekat hodiny ve frontách a vše by se urychlilo. Do Louvru jsme se ani nedostali, neboť na místě už se vstupenky ten den koupit nedaly.

Větší důslednost průvodce při domlouvání časů a míst srazů u skupiny.

7. 8. 2019
Jaroslav

Koncert bol super.

Organizácia zo strany sprievodcu nula bodov.

23. 6. 2019
Adela

Organizácia úplne zlyhala…

23. 6. 2019
Julie

Vídeň je opravdu hezké město

Organizace zájezdu byla velmi špatná Nedoporučuji pro lidí staršího věku a rodiny s děti Běhat za panem průvodcem málem stíhaly přestože jsme mladá rodina Průvodce neuměl zorganizovat a spočítat lidí

21. 6. 2019
Petr

Stolová hora krásná, jenže

pruvodce se nebude obtezovat jit s vami. Zustane u autobusu. A navic by se ten zajezd mel jmenovat Kudowa Zdroj s navstevou s tolove hory, protoze v Kudove Zdroj stravite vice casu nez u stolove hory. Proto k hore dojedete az v odpolednich hodinach a dolu, kde jsou stanky s obcertvenim a suveny se dostanete az po jejich zaviraci hodině.

11. 6. 2019
Jan

Příjemná doprava řidiči super plánované zastávky a zastávky časově fajn.

Průvodce sice znalosti měl dozvěděl jsem se mnoho zajímavostí ale organizace prohlídky nic moc

4. 6. 2019
Lenka

Ani nevim co k tomuto napsat. Tento vylet byl jedna velka katastrofa, pokazilo se co mohlo.. Problemem vseho bylo ovsem jen a pouze pocasi. Nahore nebylo videt na metr a celou dobu nam brutalne prselo takze ani ze Zenevy nebylo nic.. Nicmene vse probehlo dle pokynu, pruvodkyne byla moc mila a ridici nas take, sice totalne zlamane, dovezli v poradku domu. Snad ostatnim bude prat lepsi pocasi :)

Pocasi..

28. 5. 2019
Alesdv

Organizace.

27. 5. 2019
Anonym

Chamonix je krásné místo. Jen škoda tak špatného počasí. Na vrchol aguille du midi jsme se nepodívali.

Autobusová doprava, katastrofa. Berou takový autobus, aby do něho narvali co nejvíce lidí a měli co nejméně místa. Pro liliputy možná dobré, ale pro vyšší lidi… Možná by se měli zamyslet nad pohodlnějšim autobusem.

14. 5. 2019
Miroslava

Nepromyšlenost zájezdu, Volendam jsme měli prohlédnout za 20 minut, což je nesmysl, do sýrárny jsme šli víceméně jen nakoupit. Dobrý byl Keukenhof, kde jsme měli 3 hodiny rozchod, a dalo se vše stihnout. Příjezd do Amsterodamu byl díky oslavám dne královny, což nebylo vůbec v plánu, velice vyčerpávající. Průvodkyně se nám v davu ztratila po cca 5 minutách. Nemít mapku, neviděli bychom skoro nic, jen davy oslavující svůj oranžový den. Muzea již v 5 zavíraly, navíc všechny obchody ve svátek byl zavřené. Nedalo se kam jít a po cca 3 hodinovém projití města jsme do půlnoci čekali na autobus a cestu domů. Cca 6 hodin jsme strávili na nádraží posedáváním po lavičkách, mezi místními alkoholem znavenými lidmi. Nejhorší zájezd, kde jsme byli.

3. 5. 2019
Anonym

Amsterdam je krasny, Kaukenhof take, kvetinove korzo bych znovu videt nemusela. Libil se mi pristup pani majitelky CK, ktera vysla ve vsem vstric.

Laxni pristup pruvodce Radima, vsude nas nechal prijit o 20min driv a nakonec vse zacinalo o 30min pozdeji, hrozne jsme vymrzli. Po prijezdu do hotelu jsme zjistili, ze hotel nema volnou kapacitu a v noci jsme prejizdeli do 80 Km vzdaleneho jineho hotelu. Na grachtech byl zarezervovany jeden termin pro dve skupiny, my byli bohuzel ta druha, ktera musela dat prednost prvni, zase jsme vymrzli. Vsude nas vykopli na 9hod ven z autobusu, s tim, ze ridici musi odpocivat, bylo to dlouhe byt 9hod venku v zime. Prestavky na toaletu po ceste autobusem nedostacujici. Pruvodce podaval velmi strucne info v autobuse. Priste pojedeme sami, pruvodce byl na tomto zajezdu spis doprovod nez pruvodce.

16. 4. 2019
Jana

Řidiči autobusu, park,

Průvodkyně, málo času v zahrade, moc dlouho v Amsterdamu

5. 4. 2019
Anonym

Velmi dobře časově organizované, hezký autobus

Znalost personálu-delegáta.

20. 2. 2019
Karin

Líbila se nám Paříž 😃 mila paní stevardka.

V autobuse se nedalo ani hnout, neskutečně málo prostoru. Čekání než se pan řidič vyspí v Parizi snad do 10 do večera bylo také neslutečné.

27. 1. 2019
Simona

Lokalita

Paní průvodkyně působila nepříjemně a organizace zájezdu stála za prd. Celý zájezd sme trávili samostaně až na gondoly. Takže člověk co se tam nevyzná nic moc neuvidí.

4. 1. 2019
Alca

Velmi příjemná průvodkyně , místo pekne, ale termín úterý 11.12. Se nekonaly adventní trhy, nechápu tedy proc je tento termín vůbec zajišťován!

16. 12. 2018
Marcela

Doprava – dvoupatrovy autobus, nefungujici zachod, neosobni pristup ridicu, prilis narocny program – od 6 hod. ráno mimo zazemí autobusu až do 23 hod. v noci.

2. 10. 2018
Honza

Příroda

Cestovka, ubytování, průvodce!

1. 10. 2018
Radka

Na pláži super. To co jsme viděli z Benátek, taky dobrý.

Naše průvodkyně se v Benátkách vůbec nevyznala, bloudila NĚKOLIKRÁT. Památky jsme žádné neviděli (vzala nás „zkratkama“) a její organizace celé cesty byla příšerná.

21. 9. 2018
Markéta

Čas strávený na pláži

Výlet do Benátek totálně nezorganizovaný. Řidiči přijeli o půl hodiny později do Jesola a večerní Benátky jsme vyloženě prosprintovali, starší účastníci a děti celou cestu běželi, protože se tempo průvodkyně nedalo stíhat. Paní průvodkyně ani neřešila, jestli jsme všichni, prostě pokračovala v maratonu. Nestihli jsme si nic vyfotit, nikde se zastavit, když už, tak za cenu toho, že se ztratíme.
Nesmyslný rozchod kolem desáté večer, když už bylo všude zavřeno.
Vůbec mi nepřijde, že jsem byla v Benátkách, nic z té zastávky nemám, příště s jinou CK nebo na vlastní pěst, cokoliv by bylo lepší než tohle.

14. 9. 2018
Eva

V nabídce bylo něco nabídnuto něco jiného než bylo opravdu splněno.

4. 9. 2018
Anonym

Celý den silně pršelo. Ve městě pak nás delegátka odvedla k mapě a nic poradne nevysvetlila. Žádný obchody jsme nenašli.

21. 8. 2018
Jana

Líbilo se mi místo, proto jsem jela, ale bylo málo času na prohlídku San Marina.
Líbila se mi bezpečná jízda pánů řidičů.

Organizece.

7. 8. 2018
Anonym

Super zazitek!:)

Bohuzel na programu bylo 2,5 hodiny ve Svycarsku ale pani deligatka nam rekla, ze 1,5 hodiny staci, bohuzel si kupujete voucher s tim, ze ty 2,5 hodiny tam chcete stravit. 1,5 hodiny je opravdu kratky cas a bylo to takovy stresujici a v pressu.

1. 8. 2018
Michell

Všechno co nemohla ovlivnit cestovní kancelář- počasí, teplota moře, historie Benátek

Neúplné a zmatené informace průvodce. Na pláži (kde již podle svých slov byl několikrát) nevěděl, která lehátka se slunečníky lze zakoupit a kde. Časové údaje k odjezdu/příjezdu motal s tím co se mu přihodilo minule, takže zmatek. Na to, že v Benátkách v minulém běhu nechali jednoho účastníka nedokázal upřesnit u kterého sloupu v Benátkách se sejdeme (jsou tam dva a každý má jinou sochu na hlavě). Vzhledem k tomu, že jsme se měli sejít po ukončení ohňostroje, byly tam tisíce lidí a u sloupů se scházely všechny cestovky, svého průvodce nenajdete, jelikož jako jediný neměl žádné výrazné oblečení, když už tedy nechtěl z důvodu absence certifikátu průvodce po Benátkách nosit tyčku s praporkem či deštník. Při přesunu na loď jsme jej několikrát ztratili. Průvodcování se iniciativně chápali sami účastníci.
Cestovní kancelář na základě zpoždění vlivem dopravy na dálnici v Itálii, nás ani nedovezla na místo vyzvednutí.
Už zase dlouho nepojedu s cestovkou

16. 7. 2018
Petr

Koupání na pláži městečko super.

Výlet do Benátek byl díky průvodkyni spíše tragický. Místo prohlídky byl běh Benátkami kde se spoustu účastníku postrácelo a nestíhalo vysokému tempu průvodkyně. Sám se divím že se ztratil pouze jeden pasažér kdyby jsme si nepředali různě informace o odjezdu tak by u lodi byla polovina účastníků zájezdu.

16. 7. 2018
Jirka

na výletě se ná libilo moře.

100 % se nelíbila organizace celého průběhu, v benátkach vám řeknou že se odplouva z mola č.2 a pak to hledáte a nakonec svepomocí si najdete že je to molo A3. a pak se divějí, že lidi se nedostavili a čeka se na další. Vrchol bylo, když průvodce z jiné skupiny začal navadět lidi aď nadavaji na ty opozdilce „at jim to dají sežrat“

15. 7. 2018
Hana

Lokalita zájezdu a výběr památek.

Dopravce a postoj CK. Rozhodně budu podávat stížnost a řešit celou situaci dál.

11. 7. 2018
Ivana Korandová

Pěkný program, bohužel náplň nebyla plně časově realizována díky neprofesionalitě řidičů.

Arogance řidičů, neochota, lenost-plné koše odpadků v busu, bloudění na trase, bourání do stromu při couvání busu, nebezpečná jízda s porušením dopravních pravidel.

9. 7. 2018
Blanka

1/Jednání cest.kanc. bez problému
2/ cesta lodí v pohodě /živá hudba s dobrym zpěvákem, ucházející 3chodova večeře/

1/ odjezd byl stanoven na 7.30, odjelo se v 8.30 , řidič autobusu p. Valenta /dle stejnojmenného nápisu na autobusu i asi majitel firmy/ neuznal za vhodné se cestujícím omluvit. Neustále to činil průvodce p. Adamec, ale ovšem s patřičným zdůrazňováním, že on za nic nemůže.
2/Samozřejmě tímto nebyl naprosto dodržovan celý další časový harmonogram zájezdu /tu se ubrala hodinka, tam se přidala půlhodinka – vše tedy v porovnání s harmonogramem v popisu zájezdu, ale dle vyjádření p.pruvodce se nic vlastně nedělo, ono to vždy nějak vyšlo/
3/ k osobě p. průvodce – asi je na sebe pyšný, jak zájezd zvládl, ale opak je pravdou. Nezpochybňuji jeho znalosti z historie /i když i takový jsem slyšela názor/, ale jeho neustálé „mlžení“ o celém zájezdu fakt byla lahůdka, a při tom stačilo tak málo. Jen od samého začátku mluvit pravdu a ne být hrdý na to, že podržel p.ridice a on je mu teď za to moc zavázán, co vyprávěl při promícháni jiné skupiny do naší/. Tak to bylo se vším. Na lodi pak vzhledem k tomu, že se sešlo více skupin, tak nebýt zdejší pracovnice, která nás upozornila, že budeme už vystupovat / mělo to být v Bad Schandau, ale toto bylo jeho předměstí s jiným názvem/, tak jsme dopluli až do Hřenska. Pan průvodce seděl totiž na venkovní palubě a do kryté části , kde nás asi 10 sedělo, nezavital.

7. 7. 2018
Anonym

autobus nebyl označený tak jak nám bylo do e‑mailu posláno, také v autobuse nebyly nabíječky a wifi, přes všechno výlet a prostředí bylo krásné :)

3. 6. 2018
Jana

Výborní řidiči.

Byli jsme ubytování v podradnem hotelu ne v Rabacu, jak bylo v nabídce i smlouvě, ale hodinu a půl autobusem od Rabacu tak jsme cestovali denně o 3 hodiny déle.

28. 5. 2018
Ludmila

Nádherné městečko Volendam, moře a východ slunce.

Špatná organizace zájezdu. Hned ráno po příjezdu do Holandska strávili jsme hodinu na benzince, kde se nic nedělo. A naopak, prohlídka nádherného rybářského městečka Volendam trvala 25 min. V Keukenhofu, kde byly k prohlídce květinové zahrady a pak se konal květinový průvod jsme měli podle plánu strávit 9 hodin, což je podle mě moc dlouhá doba na prohlídku zahrad. Nakonec jsme se tam zdrželi ještě o 3 hodiny navíc a celou tu dobu jsme čekali na parkovišti, než pro nás přijede autobus do Amsterdamu, nestihli jsme plavbu na lodích a samotná prohlídka Amsterdamu trvala cca 30 min, od půlnoci do pul jedné v neděli ráno.

22. 4. 2018
Renata

Pruvodkyne a disorsganizace

22. 4. 2018