Tandem Paragliding

Liberec, Dobiášova 855

„Byl to skvělý zážitek.“ — Dana, Před 8 měsíci

„Byl to skvělý zážitek.“ — Dana, Před 8 měsíci

O nás

Tandem paragliding
Vyzkoušejte krásný pocit z letu, který je vyhrazen pouze obyvatelům ptačí říše … a nám. Zažijte dechberoucí scénický tichý let očima ptáků – paragliding.


Určitě jste alespoň jednou zatoužili po tom pocitu odlepit se od země a vznést se k oblakům jako pták. Teď je to možné a my jsme připraveni vám tento zážitek poskytnout. Nezapomeňte s sebou přivést kamarády a přátele, se kterými se můžete ihned podělit o Vaše zážitky z letu.

Zkušený pilot tandemového kluzáku s vámi bude pohodlně kroužit nad krásnou krajinou a vy se můžete bezstarostně kochat úžasnými výhledy. Pro ten pohled si k nám přišlo již mnoho spokojených zákazníků a věříme, že i vy k nim budete patřit. Proměňte svůj sen ve skutečnost! A když bude možnost a chuť, můžete si vyzkoušet, jaké to je řídit padákový kluzák. Naší prioritou je Vaše spokojenost.

V ceně je zahrnuto
• Dech beroucí scénický tichý let očima ptáků pro jednu osobu
• Seznamovací let včetně seznámení s padákem a krátké instruktáže v délce asi 60 minut
• Samotný let podle podmínek cca 15 minut + možnost dohodnout prodloužení
• Možnost Full HD záznamu letu
• Používáme nejmodernější certifikované vybavení
• Létáme v lokalitách Kozákov u Semil, Černá hora u Jánských Lázní
• Let provádí zkušený pilot s mnohaletou letovou praxí – akreditován Leteckou Amatérskou Asociací ČR
Nepřehlédněte
• Paragliding je sport pěkného počasí. Věkové omezení není, pouze osoby mladší než 18 let se souhlasem rodičů. Omezením je jen nosnost padáku, tedy cca 220 kg, odtud minimální hmotnost pasažéra kolem 35 kg, maximální 130 kg.

Jak využít kupon:
Co nejdříve po obdržení voucheru nás prosím kontaktujte na tandempgp@seznam.cz nebo tel.777984714. Nečekejte až na poslední chvíli. Bude tak dostatek času naplánovat Váš let.
Emailem obdržíte detailní informace o tom, jak to celé probíhá. Rovněž obdržíte formulář, který nám vyplněný zašlete zpět.
Na Vámi uvedený email a telefon budete dostávat termíny k uskutečnění tandemového letu.

Doplňující informace
1. Zákazník bude informován o možnosti uskutečnit tandemový let cca 2 dny předem zprávou na email nebo mobilní číslo, které zákazník uvedl ve vyplněném formuláři. V této zprávě bude uvedeno místo předpokládaného uskutečnění tandemového letu. Zákazník odpovídá za pravidelné čtení svých emailových a sms zpráv.
2. Během doby platnosti voucheru budou zákazníkovi nabízeny možné termíny k uskutečnění letu, min.3. Pokud zákazník nevyužije žádný z nabízených termínů a uplyne doba platnosti voucheru, let propadá a je jen na rozhodnutí poskytovatele služby, zda lhůtu zákazníkovi prodlouží.
3. Změnu nebo storno rezervovaného termínu je možné provést nejpozději den před dohodnutým termínem letu. Změna či storno termínu v den letu nebude možný a voucher tak propadne.
4. Pokud zákazník potvrdí termín letu, den před plánovaným letem dostane potvrzující sms, kde bude uvedeno místo setkání a hodina, kdy se má zákazník dostavit. Pokud zákazník sms neobdrží do 20:00hod, termín se ruší. Časový údaj uvedený ve zprávě je čas, kdy se zákazník dostaví na domluvené místo a bude čekat na svůj let.
5. V den letu je povinností zákazníka dostavit se na domluvené místo včas. Nedostaví-li se zákazník včas či vůbec, let propadá a je jen na rozhodnutí poskytovatele služby, zda další termín zákazníkovi poskytne.
6. Pokud se zákazník dostaví v dohodnutý den a čas, ale let nebude možno z důvodu nevyhovujících meteorologických či povětrnostních podmínek uskutečnit, let nepropadne, termín se nebude považovat jako „vybraný/poskytnutý“.
7. O vhodnosti meteorologických či povětrnostních podmínek pro uskutečnění tandemového letu rozhoduje s konečnou platností pilot tandemového kluzáku.

Zobrazit více
Tandem Paragliding
Dobiášova 855, Liberec

Tandem Paragliding

Dobiášova 855, Liberec

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Zobrazit na mapě
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Dana

Byl to skvělý zážitek.

Silvie

Příjemný instruktor

Skoro hodinové zpoždění na které šlo upozornit dopředu.

Martin

Přístup instruktora byl nad očekávání

Hodnocení podniku Tandem Paragliding

Hodnocení podniku Tandem Paragliding

4,5/5 (10 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Dana

Byl to skvělý zážitek.

19. 8. 2017
Silvie

Příjemný instruktor

Skoro hodinové zpoždění na které šlo upozornit dopředu.

15. 8. 2017
Martin

Přístup instruktora byl nad očekávání

9. 8. 2017
Zafi2

Krásný výhled, pěkný místo, skvělá spolupráce

6. 8. 2017
E

Super zazitek!

19. 7. 2017
Pazderovahana

špatná komunikace – dohoda na dni seskoku
Firma zasílá email pouze den předem většinou ve středu na čtvrtek. Na další komunikaci nereaguje.

9. 7. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.