Easy Excel – kurz Excel online v přehledných videích

„Zatím vše jsem pochopila a vyzkoušela, hezky vysvětlené i pro mne.
S Exelem nemám žádnou zkušenost.“
— Sachorkova, Před měsícem

„Zatím vše jsem pochopila a vyzkoušela, hezky vysvětlené i pro mne.
S Exelem nemám žádnou zkušenost.“
— Sachorkova, Před měsícem

O nás

Pokud pracujete s Excelem, znáte ten pocit, jak snadno se v tom člověk zamotá. Víte, že existují způsoby, jak si zrychlit práci a ušetřit si čas… jenže jak na to?

Video kurzy od Easy Excel vás provedou od základů až po pokročilou úroveň. Díky jednoduchým videím zjistíte, že ve skutečnosti to vůbec není tak těžké, jak se na první pohled zdá. Již za pět hodin studia bude vaše rychlost práce a efektivita několikrát vyšší, čímž se stanete pro svého šéfa nenahraditelným.

Nabízíme jeden speciální kurz pro Excel a druhý pro makra a VBA. Na praktických příkladech z pracovního i osobního života si vysvětlíme, jak program Excel používat pro každodenní úkoly. Na závěr obou kurzů získáte certifikát, kterým okamžitě posílíte svou pozici na trhu práce.

Díky Easy Excel nyní máte i vy možnost investovat do své budoucnosti a zlepšit se v té nejhledanější schopnosti pro každého zaměstnavatele – plnohodnotné znalosti programu Excel. Nenechte si tuto příležitost ujít!

Zobrazit více

Hodnocení podniku

Renata

rychlost, super výklady jednotlivých lekcí.
Spokojenost

Ing. Ladislav

Užitečný počítačový kurs pro ty, kteří pracují v Excelu.

Miroslav

Kurz MS Excel hodnotim velice pozitivne, je prehledne zpracovany, kazda lekce je nazorne vysvetlena. I kdyz se hodnotim jako pokrocily uzivatel, tak mi kurz pomohl ziskat vetsi rozas mozneho pouziti v praxi. Zakoupil jsem si taky kurz VBA a taky urcite doporucuji. Naucil jsem se pouzivat makra v sirsim rozsahu. Kurz je urcite lepsi nez slozite hledani funkci a jejich vyznam na Google. Ve videu jsou vsechny funkce pojmenovane taky ceskym vyrazem a to pomaha lepe pochopit jejich vyznam.