Pizzerie u Kalichu

4,5 / 5 (76 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vyborne!!“

Pizzerie U Kalichu je jihlavská restaurace a pizzerie s dlouholetou tradicí. Pro tisíce spokojených zákazníků připravujeme každý den jedinečnou pizzu, těstoviny, saláty, smažená jídla a chutné hamburgery. V restauraci vám nabízíme kvalitní italskou kávu Corsini, víno z cenami ověnčených Habánských sklepů a samozřejmostí je i wi-fi zdarma.

Dnes otevřeno: 10:00–22:00 Zobrazit všechny dny

http://www.pizzerieukalichu.cz/
info@pizzerieukalichu.cz
+420 735 051 051

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Restaurace a bary, Pizza a italské restaurace

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Pizzerie u Kalichu

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Veronika

Asi snad nic

Tahle pizzerie, když v Jihlavě začínala byla bezkonkurenční…Poslední rok co jsme si objednávali jídlo do práce byl fakt hnus, vždy spálené na uhel, ale řekli jsme si, že Kalichu dáme ještě jednu šanci a dáme si pizzu přímo na místě. Ovšem to co donesli, za to by je měla hanba fackovat…Podotýkám, že jsme v pizzerce byli sami, takže hoňky moc neměli a na rozvoz pizzu že by nesli jsme taky neviděli. Donesli nám suchou spraženou pizzu, kterou by se daly klepat řízky…Je to vážně škoda, protože místo a prostředí, kde se pizzerie nachází je moc pěkné.. Ale po této zkušenosti bohužel už ke Kalichu nezavítáme.

Vyjádření partnera
Pizzerie u Kalichu Před 8 měsíci

Dobrý den, to nás mrzí. Ale že bychom Vám donesli suchou spraženou pizzu si fakt neuvědomujeme. A pokud Vám nechutnalo, nebo Vám přišla pizza suchá a spražená (jak uvádíte) tak jste mohla říct přímo na místě a žádat novou pizzu, nebo to nějak řešit s obsluhou. A ne to řešit po měsíci, co jste byla nespokojená. Hezký den Pizzerie U Kalichu

25. 5. 2017
Hana

Vyborne!!

22. 5. 2017
Jana

vše

15. 5. 2017
Zdeňka

Prijemny personal

Pizza nebyla dobra, byla pripalena, jevilo se jako pizza z polotovaru, nedoporucia bych

14. 5. 2017
Renata

Výborná pizza.

Bohužel je restaurace v patře :( S kočárkem jsme museli vyšlapat spoustu schodů. To ale nic nemění na faktu, že pizza je skvělá!

8. 5. 2017

Další hodnocení (35)

Podobné podniky