Fotograf Karel Pražák

4,7 / 5 (66 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Pan fotograf reaguje opravdu rychle, na všem jsme se bez problémů domluvili. Focení se nám moc líbilo, celou dobu nás vedl a bylo vidět, že se opravdu vyzná, fotky jsou moc hezké.“

Jsem všestranným fotografem, který se profesně specializuje zejména na ateliérové či venkovní focení portrétů a také na reportážní fotografii. Můžete si mě objednat například na klasický (móda & glamour) portrét, profesní (business) portrét, na rodinné foto (děti samostatně, děti s rodiči, newborn) nebo i na těhotenskou fotografii. Dále si mě můžete objednat i na focení firemních akcí, večírků, rautů či interiérů. Spokojenost klienta spolu s maximální kvalitou mé práce je pro mě hlavní priorita. Se svou desetiletou praxí v oboru, rád uskutečním všechna vaše fotografická přání a vize.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

http://www.karelprazak.net
info@karelprazak.net
+420 603 100 116

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Focení

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Fotograf Karel Pražák

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,7/5 (66 hodnocení)
Bajer

Pan fotograf reaguje opravdu rychle, na všem jsme se bez problémů domluvili. Focení se nám moc líbilo, celou dobu nás vedl a bylo vidět, že se opravdu vyzná, fotky jsou moc hezké.

Dnes
Michaela
12. 1. 2018
Andrea

Super komunikace, rychlost zpracování, sympatický fotograf, doporučuji!

10. 1. 2018
Zanetadafit

Bylo to naprosto skvěle!!Pán fotograf byl perfektní. Vůbec jsme neměli problém s pozovánim a nervozita žádná. Bylo to vše moc příjemné. Moc všem doporučuji. Fotky jsou nádherné.

6. 1. 2018
Martina

Velmi doporučujeme pana fotografa. Komunikace s ním je blesková a ve všech mých protivných požadavcích se mi snažil vyhovět. :-)

Možná bych v ateliéru ocenila nějaký stůl na odkládání oblečení a dalších věcí. Vše jsem válela po pohovce, poté na ni seděla, takže jsem po prvním převlékání ztratila přehled, kde co mám.

Vyjádření partnera
Fotograf Karel Pražák Před měsícem

Dobrý den,

děkuji za Vaše hodnocení. Jen chci zmínit, že jste si oblečení mohla pověsit na věšáček s 15 ramínky, který byl u pohovky a o kterém jsem Vám při vstupu do ateliéru říkal. :) Také tam byl i podlouhý stůl na který jste si mohla cokoli odložit, ale zrovna na něm ležely rekvizity, tak jste si ho asi nevšimla. :) Mějte hezké Vánoce a těším se na další focení :)

18. 12. 2017

Další hodnocení (35)