Kategorie

Víno Hruška

4,3 / 5 (11 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Příjemné prostředí se zajímavým výkladem, chutnou degustací, milou obsluhou a příjemným složením z řad ostatních hostů“

Vinotéka

Dnes otevřeno: 10:00–21:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Jídlo a pití, Bary a drinky

Hodnocení podniku Víno Hruška

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,3/5 dle 11 hodnocení
Radek

Organizace, samotný zážitek, interiér, čistota, vstříctnost a ochota personálu, nedaleká zastávka MHD (což mi přijde praktické pro hosty, kteří nedisponují autem)

Naši rodiče obdrželi tento zážitek pod vánočním stromečkem a musím konstatovat, že si degustační večer velmi pochvalovali. Ochutnali vína, zasmáli se společně s dalšími hosty a bylo jim příjemně ve velmi vkusně zařízeném interiéru. Rodiče odcházeli mezi posledními společně s jedním párem, se kterým si „padli do oka“ a nebýt toho, že se šlo další den do práce, tak by tam degustovali ještě nyní:-). Sám jsem prostředí viděl, když jsem pro rodiče přijel a jsem skutečně rád, že vánoční dárek v podobě zážitku rodiče potěšil. Děkuji skvělé obsluze (p. Veselé) i celkové organizaci akce.

Pozn. Doporučoval bych budoucím hostům, aby v případě darování takového zážitku obdarovávali skutečně ty, kteří holdují vínu, neboť rodiče mi říkali, že při jejich degustaci byl přítomen i jeden pár, kdy pán byl pivař a vůbec si to neužíval – což mým rodičům přišlo škoda. To jen tak drobná rada;-)

6. 2. 2017
Užitečné? Ano
Patrik

Vína skvělá, občerstvení a chuťovky k tomu moc hezké.

Poměr cena a výkon, již jsme zažili lepší :) Uvěřitelnější :)

20. 1. 2017
Užitečné? Ano
Sonislava

Krásné prostředí, sešla se skvělá společnost, pan průvodce byl moc milý a i na kytáru došlo :)

13. 1. 2017
Užitečné? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.