Kategorie

Nevidomí maséři Olomouc

4,6 / 5 (51 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vstřícnost, úžasná masáž, vřele doporučuji“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Masáže, Speciální masáže, Klasické relaxační masáže

Hodnocení podniku Nevidomí maséři Olomouc

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Ivana

Snad jen neustálé upozornění, že jsem objednaná na tu a tu dobu…jak smskou, tak i emalem – to snad, aby tam nebyly zbytečně a měli vůbec nějakého klienta.

Vše!! Vůbec bych tuto nabídku nedoporučila!! Masérka – nevím, kde absolvovala kurz masáží, ale ani se mě nikdo nezeptal, jakou masáž vlastně chci, zda nemám nějaké zdravotní problémy či omezení (na první návštěvu dost podstatná věc) a „něco“ na mě prováděla!! Jelikož jsem dříve masírovala, tak mám trošku o tom, jak má masáž vypadat, povědomí. Masérka nemocná – pořád nade mnou kašlala, poté jelikož jí už teklo z nosu, tak si šla pročistit dutiny :-( Hudba!!! No neštěstí – pustit klasickou hudbu při masáži, kdy by měla být hudba příjemná relaxační a ne, že vám v klasice naráz zazní trubky a pozouny!!! To by vytrhlo i slona z relaxace!!! Komunikace prakticky žádná, dvě pracovnice, co tam byly „navíc“ – ani nevím proč (snad na úvod, ale jinak nevím, co tam dělají).......??? Jelikož jsem si zakoupila dva vouchery, chtěla bych jeden vrátit, protože podruhé mě tam už opravdu nikdo nedostane.

Jelikož jsem věděla, že nevidomí maséři jsou lepší než „zdraví“ maséři, uvítala jsem tuto nabídku, nicméně mě hodně zklamala a bohužel i mezi nevidomími maséry je rozdíl. A pokud tam pracuje jen tato jedna nevidomá paní masérka – tak potěš!

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lucie

Vstřícnost, úžasná masáž, vřele doporučuji

25. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hana

Velmi příjemné prostředí. Pohoda, relax.

22. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Blanka

Masáž a celkový přístup maséra.

14. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Markéta

Byl to dárek k vánocům. Dle slov obdarovaného. Začátek masáže ok ale konec byl nepříjemný ( ano chyba bohuzel, ze to nerekl hned na miste) a budil dojem, ze maserka čeká na konec hodiny.

14. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (17)

Podobné podniky