Nevidomí maséři Olomouc

4,5 / 5 (66 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „vše v naprostém pořádku. děkují“

Dnešní nabídky Nevidomí maséři Olomouc

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Nevidomí maséři Olomouc

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Vaclavkovazaneta

Masáž byla opravdu poctivá!

Více ticha při masáži. Slečna byla moc příjemná, ale dost upovídaná.

20. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
katerina

vše v naprostém pořádku. děkují

19. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Radka

Skvěle promasírováno, ač to netrvalo celou hodinu.

Uvítala bych otření oleje po masáži.

13. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Dagmar

Skvělá masáž! Pan masér dodržel hodinu, velice příjemný a profesionální personál, kladně hodnotím sms s připomenutím termínu. Máte ve mě stálého klienta. Budu doporučovat dál!

Že hodina nemá aspoň 100minut :)

4. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ivana

Snad jen neustálé upozornění, že jsem objednaná na tu a tu dobu…jak smskou, tak i emalem – to snad, aby tam nebyly zbytečně a měli vůbec nějakého klienta.

Vše!! Vůbec bych tuto nabídku nedoporučila!! Masérka – nevím, kde absolvovala kurz masáží, ale ani se mě nikdo nezeptal, jakou masáž vlastně chci, zda nemám nějaké zdravotní problémy či omezení (na první návštěvu dost podstatná věc) a „něco“ na mě prováděla!! Jelikož jsem dříve masírovala, tak mám trošku o tom, jak má masáž vypadat, povědomí. Masérka nemocná – pořád nade mnou kašlala, poté jelikož jí už teklo z nosu, tak si šla pročistit dutiny :-( Hudba!!! No neštěstí – pustit klasickou hudbu při masáži, kdy by měla být hudba příjemná relaxační a ne, že vám v klasice naráz zazní trubky a pozouny!!! To by vytrhlo i slona z relaxace!!! Komunikace prakticky žádná, dvě pracovnice, co tam byly „navíc“ – ani nevím proč (snad na úvod, ale jinak nevím, co tam dělají).......??? Jelikož jsem si zakoupila dva vouchery, chtěla bych jeden vrátit, protože podruhé mě tam už opravdu nikdo nedostane.

Jelikož jsem věděla, že nevidomí maséři jsou lepší než „zdraví“ maséři, uvítala jsem tuto nabídku, nicméně mě hodně zklamala a bohužel i mezi nevidomími maséry je rozdíl. A pokud tam pracuje jen tato jedna nevidomá paní masérka – tak potěš!

Vyjádření partnera
Nevidomí maséři Olomouc Před 22 dny

Dobrý den.
Jménem naší společnosti i svým jménem. Se Vám velice omlouváme za nepříjemné zážitky při masáži. A celková zkušenost s námi. Vzhledem k tomu, že se střídají maséři mohu doporučit druhý voucher využit u jiného maséra/ky a napravit si tak pohled na naší společnost.
Děkuji s pozdravem a přáním hezkého dne Pyszko Jan.

27. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (21)

Podobné podniky