Nail expert Kodi

3,8 / 5 (14 hodnocení)

MANIKÚRA A P-SHINE Krásné nehty máme nejen pro dobrý pocit, ale jsou vizáží každé ženy. Ve svém studiu Vám mohu nabídnout jak klasickou přírodní manikúru s vyživujícími balzámi a zpevňujícími nadlaky, tak barevné lakování nebo tradiční japonskou manikúru pro krásný a zdravý vzhled nehtů.

Dnes otevřeno: 10:00–19:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Nail expert Kodi

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Nail expert Kodi

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,8/5 dle 14 hodnocení
Veronika

Shellac vypadá úžasně! Jsem naprosto spokojená s péčí. Slečna byla příjemná, na proceduru jsem byla přijata hned druhý den po zakoupení voucheru, a to ještě v sobotu :) Bylo mi věnován i dostatek času. Ráda přijdu na obnovu laku. Cena je také příznivá.

Trochu to odneslo pár prstů, jelikož se mi druhý den udělaly záděry. S tímto mám ale často problém, takže to nemůžu přisuzovat manikúře :) Snad bych jenom doporučila trošku zútulnit místnost a na viditelné místo umístit všechny nabídky salonu. Domnívám se, že by to mohlo klientky oslovit. Je to ale detail :)

25. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lenka

bylo to rychlé

za 45 minut měla paní hotovo
na kuří oka mi doporučila nějaký roztok, ale sama je neodstranila
kokosový zábal byl proveden krémem body butter Cien z Lidlu (nic proti značce, ta je ok), čekala jsem specielní krém na nohy…

12. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Iveta

Pedikerka byla příjemná ale prostředí podle mého názoru podprumerné , špinavá a potrhaná pedikérska židle a vysoká tak, že dva lidi jsme museli maminku vysedat na ni , ručníky ušmudlané , sklo na skřínce zaprskané celkove hygiena pokulháva .na to jak to bylo prezentováno velké zklamaní .Nedoporučila bych .

9. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Veronika
4. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ladka

Chodím do salonu pravidelne jsem moc spokojena. Nikdy jsem neměla tak pěkne upravené nehty. Salon doporučuji, čisté a sterilní prostředí .

30. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (2)

Podobné podniky

Kolotoč štěstíHledáte kolotoč štěstí?

Od teď máte kolotoč štěstí hned po ruce – nahoře v hlavičce pod tlačítkem