Kategorie

Virtuální Realita Brno

4,5 / 5 (19 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Příjemné vystupování a ochota mladého pána, který měl pochopení i trpělivost s vysvětlením toho, jak si počínat ve virtuálním prostoru. Dobrá byla i komunikace a domluva ohledně výběru her. Kdykoliv bylo možno se ozvat a hru eventuálně změnit, když nevyhovovala. Za daných 60 minut jsem vyzkoušela cca 8 her od vizuálních a relaxačních až po ty akční. Příjemná je také dostupnost z centra Brna.“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Adrenalinové zážitky, Rodina a děti, Zážitky pro děti

Hodnocení podniku Virtuální Realita Brno

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,5/5 dle 19 hodnocení
David

Nebylo to špatný, ale celou hodinu vlastně stojíte na místě… Trochu jsem si představoval, že budete chodit jako v klasické 3D střílečce.

Chování personálu bylo neprofesionální. Nasadit mi brýle a pak se zeptat co tam chci pustit? Když nevím, tak nevím?! Nechápu některý lidi, když je ta práce nebaví, ať to nedělají!

6. 2. 2017
Užitečné? Ano
Vendul

Příjemné vystupování a ochota mladého pána, který měl pochopení i trpělivost s vysvětlením toho, jak si počínat ve virtuálním prostoru. Dobrá byla i komunikace a domluva ohledně výběru her. Kdykoliv bylo možno se ozvat a hru eventuálně změnit, když nevyhovovala. Za daných 60 minut jsem vyzkoušela cca 8 her od vizuálních a relaxačních až po ty akční. Příjemná je také dostupnost z centra Brna.

5. 2. 2017
Užitečné? Ano
Tatiana

Skvely zazitok, urcite sa oplati vyskusat. Doporucujem si zaziadat lietanie.

30. 1. 2017
Užitečné? Ano
Niki

Svých 60 minut jsme využili

Jednání pána, který nás měl na starosti bylo příšerně hrubé a necitlivé, ochota 0 bodů, atmosféra- katastrofa!!!!! Byli jsme už i na jiných HTC Vive místech v Brne, kde si vážili svých zákazníků. Rozhodně nedoporučuji brát hlavně děti (!) , žádná trpělivost k nim, a děcka si odnesou akorát tak traumata. Vrcholem bylo, když těm našim dokonce i sprostě vynadal, když mu při hře pohnuli už i tak s nekvalitně páskou zalepeným kabelem. No prostě hrůza a děs. Nikdy více!!!

21. 1. 2017
Užitečné? Ano
Renata

rychlá domluva, milá obsluha, spokojenost s výběrem her, skvělý zažitek

15. 1. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (0)