Klub Virtuální Reality

Praha - Nusle, Otakarova 240/15

„Doporučuji navštívit, příjemné prostředí a velice ochotný personál. Uz teď se tesime na další náštěvu.“ — Hjitusa, Před 10 dny

„Doporučuji navštívit, příjemné prostředí a velice ochotný personál. Uz teď se tesime na další náštěvu.“ — Hjitusa, Před 10 dny

O nás

Jsme první Klub Virtuální Reality v České Republice. Na ploše více jak 100 m2 naleznete čtyři hrací místnosti, které jsou plně zařízeny pohovkami nebo křesly. Ale hlavně jsou natolik velké, že můžete využít maximální rozměry virtuální místnosti, kterou stávající technologie umožňuje. Naše virtuální realita je provozována na aktuálním nejnovějším hardware pro virtuální realitu. Máme jednoduchý vkus „spokojíme se jen s tím nejlepším“.

Klub Virtuální Reality
Otakarova 240/15, Praha - Nusle, 14000, Do klubu je vstup ze zadní strany domu, z ulice stačí projít skrze branku, která je stále odemknutá. Přejděte k zadní straně domu, kde se nachází dveře se zvonkem. Náš klub má druhý zvonek odspoda. (zobrazit na mapě)

Klub Virtuální Reality

Otakarova 240/15, Praha - Nusle, Do klubu je vstup ze zadní strany domu, z ulice stačí projít skrze branku, která je stále odemknutá. Přejděte k zadní straně domu, kde se nachází dveře se zvonkem. Náš klub má druhý zvonek odspoda.

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 14:00–22:00
Vybavení a služby
Internet zdarma
U nás se nekouří
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Dagmar

zábava pro každý věk

Michal

Ochotný a sympatický personál.

Lucie

Velmi milý a vstřícný přístup personálu. Vše trpělivě vysvětleno a ukázáno. Pán tam byl sám, měl opravdu hodně práce. Instrukce nových příchozích, měnit hry již hrajícím, vyřizovat telefonní hovory volajících. Moc se nám zážitek líbil, hodina pro každého by byla paráda.