Kategorie

Klub virtuální reality

5,0 / 5 (12 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „super zážitek“

Jsme první Klub virtuální reality v České Republice. Na ploše více jak 100 m2 naleznete čtyři hrací místnosti které jsou plně zařízeny pohovkami nebo křesly. Ale hlavně jsou natolik velké že můžete využít maximální rozměry virtuální místnosti, kterou stávající technologie umožňuje. Naše virtuální realita je provozována na aktuálním nejnovějším hardware pro virtuální realitu. Máme jednoduchý vkus "spokojíme se jen s tím nejlepším".

Dnes otevřeno: 14:00–22:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Klub virtuální reality

Hodnocení podniku Klub virtuální reality

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
5,0/5 dle 12 hodnocení
4 0
3 0
2 0
1 0
zdeněk

super zážitek

Včera
Užitečné? Ano
Sobolciakova

Byli jsme v sobotu a vůbec nevím co napsat. Je to něco neuvěřitelného, byli jsme úplně nadšený. Určitě doporočuji zajíd stojí to za to.Perzonál velice příjemný.Určitě jdeme znova.Děti nechtěli vůbec domů.Monika

28. 11. 2016
Užitečné? Ano
Blanka

Byli jsme podruhé a teď už rovnou na 2 hodiny. Bezproblémové jednání při rezervaci, oba pánové jsou skvělí. I tentokrát super zážitek jak pro naše kluky, tak pro nás. Doporučuji

Vyjádření partnera
Klub virtuální reality Před 7 dny

Jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo a těšíme se opět na viděnou :-)

24. 11. 2016
Užitečné? Ano
Martina

Vše bylo v naprostém pořádku. Obsluha a instruktáž perfektní. Už jsem take zakoupila další vouchery ...musíme vyzkoušet další hry.

Vyjádření partnera
Klub virtuální reality Před 7 dny

Děkujeme za pochvalu. Velice si ji vážíme. Opět jsme rozšířili počet herních titulů a aplikací. Máme jich nyní přes 40 a tak je opravdu z čeho vybírat a během hodiny si jich můžete vyzkoušet kolik chcete.

19. 11. 2016
Užitečné? Ano
Blanka

Osobní přístup, komunikace při rezervaci, prostředí. Skvělá zábava pro naše kluky i nás rodiče. Líbilo se nám hodně, proto máme další vouchery a už teď se těšíme.

Vůbec nic.

Vyjádření partnera
Klub virtuální reality Před 7 dny

Děkujeme za pochvalu. Nás to také baví a je pravda, že virtuální realitu si užijí jak děti tak rodiče i prarodiče. Pro všechny máme připraveno množství her a aplikací, které pravidelně rozšiřujeme.

7. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (0)