Klub Virtuální Reality

4,8 / 5 (134 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Po zkušenosti kamarádky jsem musela ihned koupit dvouher a zrovna dvě hodiny. Byli jsme absolutně unešeni a strávili bychom tam mnohem víc času. Je možné zakoupit taky chlazené nápoje, ale v zápalu hry člověk na to úplně zapomene. Vyblbnou se opravdu všichni a nechce se vám odcházet. Mladý kluk, co nám pomáhal, je do toho opravdu zapálený a poradí s výběrem hry. No prostě 5 z 5!“

Jsme první Klub Virtuální Reality v České Republice. Na ploše více jak 100 m2 naleznete čtyři hrací místnosti, které jsou plně zařízeny pohovkami nebo křesly. Ale hlavně jsou natolik velké, že můžete využít maximální rozměry virtuální místnosti, kterou stávající technologie umožňuje. Naše virtuální realita je provozována na aktuálním nejnovějším hardware pro virtuální realitu. Máme jednoduchý vkus "spokojíme se jen s tím nejlepším".

Dnes otevřeno: 10:00–20:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Klub Virtuální Reality

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Klub Virtuální Reality

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,8/5 dle 134 hodnocení
Aneta

Po zkušenosti kamarádky jsem musela ihned koupit dvouher a zrovna dvě hodiny. Byli jsme absolutně unešeni a strávili bychom tam mnohem víc času. Je možné zakoupit taky chlazené nápoje, ale v zápalu hry člověk na to úplně zapomene. Vyblbnou se opravdu všichni a nechce se vám odcházet. Mladý kluk, co nám pomáhal, je do toho opravdu zapálený a poradí s výběrem hry. No prostě 5 z 5!

24. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

Moc příjemná obsluha. Hodinka je tak akorát pro 2 lidi, ve více bych nechodila. Spousta her na výběr. Nám to ani nestačilo a určitě se zase vrátíme.

24. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martin

Měli jsme zde teambulding. Nápad šéfa. Skvěle jsme si to užili a měli jsme klub na 4h jen pro sebe. Ve dvou místnostech jsme hrali spolu i proti sobě a došlo i na turnaj o nejlepšího střelce. Super povedená akcička a perfektní obsluha. Určitě zajdu i soukromě.

23. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martin

Skvělá obsluha. Velké místnosti. Měli jsme zde narozeninovou párty pro 10 lidí a pronajali si 2 místnosti na 8 hodin. Zařídili občerstvení v jedné místnosti se stoly a židlemy. Lepší narozeninovou párty jsme ještě neměli. Vůbec se nám nechtělo domu.

Že, jsme museli domu. Příště to zamluvíme na celé odpoledne. Je jasné, že příští narozky budou opět tam.

23. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martin

Skvělá obsluha. Mnoho titulů k hraní. Velké hrací místnosti. Skvělá atmosféra herních místností i pro ty co zrovna nehrají a dívají se na vekoplošný panel ķde vidí to samé co hráč v brýlích a je to velká sranda.

23. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (57)

Kolotoč štěstíHledáte kolotoč štěstí?

Od teď máte kolotoč štěstí hned po ruce – nahoře v hlavičce pod tlačítkem