Zetor Gallery

4,8 / 5 (284 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „V Zetor gallery jsou traktory staré i nové generace, doplněné o fotky a různé interaktivní doplňky. Nechybí ani automat na kafe a čaj s posezením a výhledem na traktory. :-)“

Přijďte se přesvědčit, že traktor je Zetor již od roku 1946! Zetor Gallery je netradiční „muzeum“, ve kterém tradiční výrobce zemědělské techniky představuje nejen pohled do bohaté historie traktorů Zetor, ale i přehlídku techniky moderní. Od současné produkce máte možnost cestovat zpátky časem přes řadu Crystal, řadu Suprů až po legendární Zetor 25! Řada audiovizuálních prvků, multi-dotykové displeje, součástky a obchod pro fanoušky firmy Zetor dokreslují atmosféru galerie!

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Výstavy a muzea, Rodina a děti, Muzea a výstavy pro děti

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Zetor Gallery

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,8/5 (284 hodnocení)
Gabriela

Ideální pro rodinu s dětmi, když je venku nevlídně, ale zabavily se i rodiče, ne každý den si můžete zablbnout v traktoru :-)

Už nejsou k dispozici šlapací traktory, které doplňovali horní část s automatem na pití, bez nich je prostor hodně nevyužitý

5. 1. 2018
Monika

V Zetor gallery jsou traktory staré i nové generace, doplněné o fotky a různé interaktivní doplňky. Nechybí ani automat na kafe a čaj s posezením a výhledem na traktory. :-)

4. 1. 2018
Berrywhite132

vsetko a este raz vsetko

2. 1. 2018
Zikmunda

Do vystavených traktorů si můžete sednout. Čisté prostředí. Ochotný personál tolerantní k dětem.

1. 1. 2018
Marek

super pro děti

30. 12. 2017

Další hodnocení (172)