Kategorie

Restaurant Perfecto

4,1 / 5 (33 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vše bylo perfektní, jako i sám název restaurace. Obsluha milá. Jídlo vynikající.“

Dnes otevřeno: 10:00–21:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Jídlo a pití, Steaky a maso

Hodnocení podniku Restaurant Perfecto

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Eliška

Byl to darek pro rodice, po tel.domluve jsem se pani domluvili na terminu a casu…vse bylo domliveno, po te co prisel den a cas tak jim bylo receno ze berou az od ctyr ale nastesti byli ochotni a vzali je i kdyz rikali spocatku ze ne…ale byli z toho trochu zklamani

18. 1. 2017
Užitečné? Ano
jiri

Vše bylo perfektní, jako i sám název restaurace. Obsluha milá. Jídlo vynikající.

15. 1. 2017
Užitečné? Ano
Vladimír

Jídlo bylo velmi chutné, obsluha příjemná. Můžu jen doporučit.

8. 1. 2017
Užitečné? Ano
Jana

Obsluha příjemná a vstřícná, jídlo bylo vynikající, mohu jen doporučit. Mimo voucher jsme si navíc objednali čokoládové suflé s omáčkou z lesních plodů a bylo taktéž naprosto výborné.

Jedinou nevýhodu, která ale vůbec nemění nic na tom, že jídlo bylo výborné, lze spatřit v otvírací době – není otevřeno v neděli. Pro toho, kdo není z Ostravy a má práci i přes víkend může být trošku problematické.

2. 1. 2017
Užitečné? Ano
Katka

Celé to byla naprostá tragédie. V restauraci jsou pouze dva lidé – servírka a kuchař. Kuchař odjel pro pivo a v restauraci zůstala pouze servírka. Lidé od vedlejšího stolu na kuchaře čekali hodinu, my nastesti jen 20minut.
Restaurace se tváří velmi reprezantativně, bohužel pouze na první pohled. Z menu, které jsme měli možnost ochutnat, jsme byli velice zklamáni. Polévka „česnekový krém“ byla podle nás slabým česnekem ochucená jíška. Textura polévky byla opravdu hodně hutná, spíše kašovitá. Hlavní chod, tedy hovězí líčka na portském víně, byl opravdu výsměchem. Maso bylo měkké, to byl jediný klad. Omáčka byla hrudkovitá a chutí se rovnala běžnému uhu ze školní jídelny. Bramborová kaše chutnala dobře, ale zdobení bramborovými chipsy se jaksi nekonalo. Dezert byl z celého menu nejchutnější.
Celkově to byl otřesný „zážitek“. Už bych tuto restauraci nenavštívila. Vzali jsme to s přítelem jako zkušenost a ponaučení, že není všechno zlato, co se třpytí a každa restaurace pyšnící se jménem Perfecto, opravdu perfektní být nemusí.

22. 12. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (7)