Kategorie

Breakout Prague

4,4 / 5 (7 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Děti i dospělí přišli z této únikovky nadšení! Jako bonus se dozvěděli i obecně o únikovkách – principu, kolik her je cca v Praze apod.“

Live Escape Game (úniková hra) je živá, interaktivní, dobrodružná týmová hra plná napětí a dobrodružství. Uzavřeme Vás ve speciálně upravené místnosti, navržené týmem zkušených designerů únikových her. Váš tým bude muset vyřešit všechny zapeklité rébusy, šifry a úkoly a v co nejkratším čase splnit misi. Zažijte s přáteli neopakovatelný zážitek plný nečekaných zvratů a překvapení. Na tuhle únikovou hru budete ještě dlouho rádi vzpomínat.

Dnes otevřeno: 10:00–23:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Breakout Prague

Hodnocení podniku Breakout Prague

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,4/5 dle 7 hodnocení
4 2
3 1
2 0
1 0
Viki

Děti i dospělí přišli z této únikovky nadšení! Jako bonus se dozvěděli i obecně o únikovkách - principu, kolik her je cca v Praze apod.

28. 11. 2016
Užitečné? Ano
Dominik

Super! Pro dva málo času nebo chytřejší mozky :) :)

21. 11. 2016
Užitečné? Ano
Daniel

Užasná únikovka, dokázali jsme to v čase, užili si to a pobavili se při luštění nových kódů, mission accomplished :) palce nahoru, lze jen doporučit :)

Vyjádření partnera
Breakout Prague Před 22 dny

Moc děkujeme za Váš pozitivní komentář. Jsme velice rádi, že jste si hru užili a že se Vám u nás líbilo! Tým - BREAKOUT PRAGUE

14. 11. 2016
Užitečné? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.

Podobné podniky